Philips TV Ambilight OLED 973
Philips TV Ambilight OLED 973Philips TV Ambilight OLED 973Philips TV Ambilight OLED 973

Hra o trůny skončila. Zeje vaše obrazovka nyní prázdnotou?

11.07.2019 00:00

Souboj o Železný trůn je u konce. Odvysílání poslední série zanechalo u fanoušků po celém světě prázdno nejen v srdci, ale i jejich televizní obrazovky nyní zejí prázdnotou. Možná už nemáte po dlouhých osmi letech žádný kultovní seriál, který chcete sledovat. Philips TV vám proto nabízí pomocnou ruku při hledání nového dědice trůnu televizního světa. 

Řada fanoušků ještě nevstřebala všechny zážitky, které s sebou přinesl konec poslední epizody seriálu Hra o trůny, a to i po měsíci od odvysílání poslední série. Mnozí si dokonce nechtějí připustit, že jejich milovaný seriál nadobro skončil. Konec Hry o trůny, seriálu, který byl milníkem televizních dějin, zanechal v milionech fanoušků pocit prázdnoty.

Naštěstí největší televizní platformy nabízejí hned několik alternativ, díky kterým vaše televizní obrazovky opět ožijí tou nejlepší audiovizuální zábavou. Je téměř jisté, že vaše televize budou již brzy přehrávat nový seriál, který obsadí onen prázdný trůn, a vy si budete moci užít všechny funkce, které Philips TV nabízí.

Díky technologii Ambilight, která přenáší dění z obrazovky i barvy na stěnu za ní, se její úhlopříčka zdá být ještě větší a každá epizoda více pohlcující. Jestli preferujete co nejpřirozenější obraz, pak zvolte některý z modelů OLED od Philips TV s technologií Perfect Natural Reality. Od nejsvětlejších bodů po nejtmavší stín, detaily jsou zobrazeny s takovou přesností, která se přibližuje lidskému zraku. Barvy jsou realistické, odstín pleti přirozený a pohyb je neuvěřitelně plynulý. A pokud je vaší prioritou zvuk, Philips TV může nabídnout produktovou řadu, která je vybavena reproduktory Bowers & Wilkins, jež poskytují nadprůměrný rozsah s basy a dalšími detaily pro dokonalý zvuk.

Jaké seriály si můžete na obrazovkách Philips TV vychutnat? Zde máte 4 tipy, se kterými si užijete všech funkcí televizorů této značky naplno

Příběh služebnice: Dystopický seriál z blízké budoucnosti nedávno uvedl na obrazovky již třetí sérii a má našlápnuto stát se novým kultovním hitem - za první dvě série získal dokonce 6 ocenění Emmy a 2 Zlaté glóby. Příběh služebnice je adaptací stejnojmenného bestselleru z dílny Margaret Atwoodové. Příběh se odehrává v Gileádu, republice s totalitním režimem, která vznikla na území dnešních Spojených států amerických, kde vás za jedno špatné slovo může potkat i smrt. Seriál lze sledovat na HBO i ČT2.

Black Mirror: Black Mirror je sérií televizních povídek, které se zamýšlí nad možnou budoucností, ne tolik vzdálenou od současnosti, v důsledku technologických inovací. Součástí poslední série Black Mirror byl dokonce první interaktivní film. Seriál má inovativní a překvapivý pohled na nejnovější technologie, který nenechá diváky klidné a otestuje všechny vlastnosti vaší televize. Sledujte na Netflixu.

Stranger Things: Premiéra třetí řady mysteriózního seriálu z originální dílny Netflixu se nezadržitelně blíží.  Děj se odehrává v 80. letech 20. století v americké Indianě. Hlavními hrdiny seriálu je skupinka 4 malých kluků. Jeden z nich se záhadně ztratí a při snaze ho najít začnou na povrch vyplouvat děsivé události, super tajné experimenty a nadpřirozené bytosti z jiného světa.

Sedmilhářky: Sedmilhářky je komediální drama s Nicole Kidmanovou, Reese Witherspoonovou a Shailene Woodleyovou v hlavních rolích. Jedná se o televizní adaptaci stejnojmenné knižní předlohy Liane Moriartyové, jež vévodila žebříčku bestsellerů New York Times. Zdánlivě bezchybné životy hlavních hrdinek jsou rozvráceny vraždou, ke které dojde během benefiční akce místní základní školy. Otázkou je, kdo tento čin spáchal a jakou roli v tom hraje trojice hlavních hrdinek.    

Neláká vás žádná z těchto alternativ? Nemějte strach! Netflix, HBO, Amazon Prime Video či Voyo – ti všichni v nejbližší době vydávají nové seriály, které vyplní mezeru po Hře o trůny. Jak ale najít ten seriál, který vás bude bavit nejvíce? Odpověď naleznete pomocí hlasového vyhledávání ve vaší televizi. Tato technologie je dostupná na všech zařízeních Philips TV s operačním systémem Android TV 2019. Není nic jednoduššího, než dát vaší televizi hlasový povel k tomu, aby vám našla nový televizní seriál, zatímco si hovíte na gauči s miskou popcornu v ruce.

Datum:11.07.2019 00:00
Reklama

Kvalita a dokonalost v Pařížské

CAROLLINUM otevřelo v Pařížské ulici v Praze nejnovější butik ROLEX, jeden z největších ve střední a východní Evropě.

Italské ikony u Nespressa

Nespresso vrací do prodeje své oblíbené italské kávy v limitované edici.

Přeneste se do let minulých

Jen málokterá restaurace se může chlubit tak slavnou historií, jako právě Art Restaurant Mánes.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Opět oceněný Philips

Porota mezinárodních cen EISA už třetí rok v řadě ocenila televizory Philips. V letošním roce cenu získaly opět dva modely.

„Ten pravý" televizor

Nová řada Philips 7304 má všechny oblíbené funkce i moderní provedení ve vysoké kvalitě za cenu, která vás příjemně překvapí.

Hra o trůny skončila. Zeje vaše obrazovka nyní prázdnotou?

Přinášíme 4 tipy, jaké seriály si můžete na obrazovkách během léta vychutnat.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama