Nový model 9104 Philips, foto: TP Vision
Nový model 9104 Philips, foto: TP VisionNový model 9104 Philips, foto: TP Vision

To nejlepší z evropského designu

29.05.2019 00:00

Společnost TP Vision, výrobce televizorů Philips, představuje novou řadu televizorů 9104, která vznikla ve spolupráci s dánským výrobcem luxusních designových doplňků, společností Georg Jensen. Obě značky kladou důraz na prvotřídní zpracování svých produktů, použití kvalitních materiálů, a také práci se světlem. Nový model 9104, který je oslavou evropské řemeslné práce, již proto stihnul získat prestižní ocenění iF Design Award. Tenké tělo televizoru má rám tvořený ze tří stran z černého broušeného hliníku, spodní hrana z oceli je vyvedena v lesku. Nový televizor je dostupný od druhé poloviny května na vybraných prodejnách Datart.

Okouzlení světlem
Společnost TP Vision vždy kladla důraz na ambientní osvětlení, a proto řada 9104 disponuje nejnovější verzí technologie Ambilight. Ta promítá ze tří stran obsah z obrazovky na stěnu za ní, čímž vás ještě více vtáhne do děje.

Georg Jensen má zase dlouholeté zkušenosti s výrobou luxusních doplňků, především ze stříbra a leštěné oceli. Inspirací pro řemeslné zpracování i výběr materiálů bylo vždy „modré“ večerní světlo severního Dánska, které se promítá do úpravy kovových výrobků společnosti.

Zkosené nožičky nové řady televizorů jsou poznávacím znamením tradičního designu Georg Jensen, zatímco štíhlé tělo dává pocit, že se obrazovka vznáší. Na jedné nožičce je vyryto logo Philips, na té druhé Georg Jensen.

Spodní hrana rámu je vyrobena z leštěné oceli. Další tři strany jsou ze skla a černého broušeného hliníku, aby ještě více vynikl efekt Ambilightu. Ve stejném duchu je zpracovaná i zadní strana, která je zčásti skleněná a zčásti překrytá matně modrým materiálem. Georg Jensen tím poukazuje na svou barevnou paletu.

Leštěnou ocel nalezneme i na dálkovém ovladači, který taktéž kombinuje prvky obou značek.

Philips TV se kromě designu zaměřil samozřejmě i na obrazovou a zvukovou kvalitu televizoru. Nový model disponuje procesorem P5 a technologiemi Micro Dimming Pro a Perfect Natural Motion. To vše v kombinaci s panelem s širokým barevným gamutem a technologií NanoColor, což je vrstva nanometru velkých částic, které absorbují přebytečné okolní světlo. Tím se docílilo kvalitnějšího obrazu s minimem odrazů, především pak při sledování z větších úhlů. Výsledkem je ostrý 4K obraz s vysokým kontrastem, temně černou a živými barvami při zachování přirozené barvy pleti.
 
Televizor je vybavený 50W zvukovým systémem, který se skládá ze zadního basového reproduktoru se systémem Triple ring a dvou pasivních reproduktorů zajišťujících hluboké, ale přitom přesné basové tóny. Středové a výškové reproduktory směřují dolů a zaručují jasný zvukový projev.

Model 9104 má operační systém Android TV ve verzi Oreo, který pohání čtyřjádrový procesor s rozšiřitelnou 16GB pamětí. Součástí televizoru jsou i zabudované funkce Google Assistant, díky kterým může uživatel pomocí dálkového ovladače televizoru ovládat další zařízení napojená na chytrou domácnost.

Model 55PUS9104/12 je k dispozici za 36 999,- Kč

Datum:29.05.2019 00:00
Reklama

Metallica letos opět podpoří Obědy pro děti

Již tuto neděli 18. srpna Metallica vystoupí v rámci svého turné WorldWired Tour v Praze před vyprodanými Letňany.

Nejoblíbenější kočička a Levis

Téměř půl století si Hello Kitty drží důležité místo v popkultuře. Levi´s se proto rozhodl oslavit její 45. narozeniny.

Brazílie v každém doušku

Jedna z nejúspěšnějších limitovaných edic Nespresso Cafezinho do Brasil se po třech letech vrací.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

„Ten pravý" televizor

Nová řada Philips 7304 má všechny oblíbené funkce i moderní provedení ve vysoké kvalitě za cenu, která vás příjemně překvapí.

Hra o trůny skončila. Zeje vaše obrazovka nyní prázdnotou?

Přinášíme 4 tipy, jaké seriály si můžete na obrazovkách během léta vychutnat.

Rozšiřte povědomí o vaší značce díky reklamním předmětům

Máte vlastní značku? Nedílnou součástí vašeho byznysu pak jsou také reklamní předměty. Ty musejí ale nést vaši značku.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama