Aplikace Home Connect, Siemens Home
Aplikace Home Connect, Siemens HomeAplikace Home Connect, Siemens HomeAplikace Home Connect, SiemensvAplikace Home Connect, Siemens HomeAplikace Home Connect, Siemens HomeAplikace Home Connect, Siemens HomeSiemens kávovar, aplikace Home Connect, Siemens HomePračka a sušička Avantgarde Siement, aplikace Home Connect, Siemens Home

Domácí spotřebiče na dosah. Odkudkoliv

08.03.2019 11:00

Řiďte své domácí práce nezávisle na čase a prostoru. Zní to jako sci-fi? Podívejte se, jak se může váš každodenní život změnit už dnes. Díky spotřebičům Siemens, které v sobě skrývají ty nejpokročilejší technologie, budou domácí práce jednodušší, ovládání zábavnější, zbyde vám více volného času na to, co máte rádi, a otevřou se vám i úplně nové možnosti.

Co je Home Connect?
S technologií Home Connect můžete jednoduše ovládat, diagnostikovat i monitorovat domácí spotřebiče přes chytrý telefon nebo tablet. Speciální aplikace neslouží jenom jako dálkové ovládání. Obsahuje také spoustu praktických rad a tipů na míru danému spotřebiči nebo informace o vhodném příslušenství, stavu vašich zařízení a technické podpoře v případě závady.

Kávovým expertem několika kliky
S aplikací Home Connect rozšíříte menu svého kávovaru o dalších 19 kávových nápojů z celého světa, můžete se inspirovat výbornými kávovými recepty nebo zaperlit zajímavými informacemi ze světa kávy. Jednoduše také sestavíte seznam nápojů na míru pro všechny hosty – stačí po místnosti poslat tablet nebo mobil, kde si každý zadá, jestli si přeje slabé latté, silnější capuccino nebo nějakou zajímavou specialitu. Seznam odešlete přímo do kávovaru a ten postupně připraví všechny nápoje. Podle názvu-jména vždy hned poznáte, který nápoj komu odnést. Nastavení oblíbených nápojů si můžete i uložit. Když přijde návštěva znovu, jednoduše kliknete na příslušné jméno a už se nemusíte opětovně ptát, jak mají kávu nejradši.Vynikající hostinu snadno a rychle zvládnou i úplní začátečníci
S troubou s Home Connect získáte celou kuchařku receptů na míru danému modelu, tipy na vaření, různé vychytávky, krátká videa s postupy zpracování surovin (např. příprava demi glace) i důležité informace o nejběžnějších ingrediencích. Díky podrobnému návodu zvládne přípravu vynikajícího menu hravě i úplný začátečník. Nastavení pro přípravu vybraného pokrmu pošle aplikace přímo do trouby. Stačí jen vložit jídlo dovnitř a poté se nechat vést. I zdatní kuchaři ocení tuto možnost. Odjíždíte na dovolenou a nepamatujete si, jestli jste troubu vypnuli? Žádný problém. Jednoduše to zkontrolujete na svém mobilním telefonu. A pokud opravdu zůstala zapnutá, na dálku ji vypnete. Také u varných desek s Home Connect si můžete vybírat z široké nabídky receptů a poslat vybrané nastavení přímo do varné desky. Na dálku můžete kontrolovat a upravovat nastavení spotřebičů nebo je vypnout.

Nakoukněte do chladničky, i když nejste doma
Díky dvěma integrovaným kamerám v chladničce můžete přímo v obchodě zkontrolovat, jaké potraviny vám doma vlastně chybí. Kamery pořídí snímek pokaždé, když se chladnička zavírá. Chladnička s technologií Home Connect dokáže rozpoznat 60 druhů ovoce a zeleniny a nabídnout recepty pro potraviny, které doma právě máte. Pomocí aplikace je možné také jednoduše nastavovat teplotu nebo získat praktické informace o jídle a jeho uchování. Home Connect vám doporučí, která přihrádka je pro uložení nejvhodnější nebo jaká je ideální teplota.

Myčka sama upozorní, že docházejí tablety nebo leštidlo
Domácí práce zvládnete kdykoli a kdekoli. Program si můžete buď zvolit sami, nebo zadáte druh nádobí a stupeň zašpinění a myčka sama vybere a doporučí ten nejvhodnější mycí program. Pokaždé dopředu zobrazí spotřebu energie, můžete si tak vždy vybrat, jestli v danou chvíli preferujete rychlejší nebo energeticky úspornější program. Jakmile myčka domyje, dostanete na chytrý telefon nebo tablet upozornění. Myčka také informuje, že potřebuje vyčistit nebo že dochází leštidlo či tablety. V budoucnu bude možné chybějící prostředky rovnou přes e-shop objednat.

Jednoduché a intuitivní nastavení pračky i sušičky
Nejlepší prací i sušicí program pro vaše prádlo za vás vybere funkce Easy Start. Stačí postupovat podle návodu v aplikaci, nastavit druh prádla a spotřebič sám podle zadaných informací vybere ten nejvhodnější program. Nikdo už se nemůže vymlouvat, že neumí prát a neví, jak vše správně nastavit. S Home Connect navíc získáte tipy pro používání, informace o spotřebě vody i energie. Pračka upozorní nejen na dokončení cyklu a nutnost vyjmutí prádla, ale pokud má zároveň systém automatického dávkování pracího prostředku i-Dos, zašle zprávu na telefon nebo tablet, až začne prostředek docházet. Sušička zase hlídá a upozorňuje, když je třeba vyčistit filtr nebo vyprázdnit nádržku na vodu.

Odsavač propojený s varnou deskou
Varná deska pracuje v dokonalé synchronizaci s odsavačem a společně zajišťují vždy optimální odsávání. Jako bonus si můžete v kuchyni vytvořit perfektní atmosféru s novým LED osvětlením na odsavači. Barvu osvětlení i veškerá další nastavení si pohodlně zvolíte na telefonu nebo tabletu. Vytvořte si v kuchyni dokonalou atmosféru podle aktuální nálady.

Servisní sekce
V aplikaci najdete také sekci zaměřenou na servis s kontakty na call centrum a poradenskou linku i přímým vstupem na webové stránky Siemens. Od konce roku 2018 je možné na dálku diagnostikovat spotřebiče přímo ze servisního centra (samozřejmě s nutnou autorizací uživatele). Identifikace závady tak bude rychlejší a technik poté přijede rovnou vybavený potřebnými náhradními díly a spotřebič opraví při první návštěvě. V této sekci jsou také k dispozici uživatelské manuály pro čtení i ke stažení, informace o doporučeném příslušenství pro daný typ spotřebiče i instruktážní videa s postupem údržby spotřebičů (např. čištění spařovací jednotky kávovaru).

Bezpečnost na prvním místě
O svoji bezpečnost se bát nemusíte. Přístup k informacím je možný jen po přihlášení do uživatelského účtu pomocí Wi-Fi. Systém navíc nedovolí, abyste se přihlásili z nezabezpečené sítě bez hesla. Samozřejmostí jsou také bezpečnostní certifikáty, firewall na serveru a ochrana heslem.

Chcete si to sami vyzkoušet?
Navštivte showroom domácích spotřebičů Siemens na adrese Radlická 350, Praha 5. Seznamte se s budoucností a uvidíte, že už potom nebudete chtít nic jiného.

Více na www.siemens-home.bsh-group.com/cz

Datum:08.03.2019 11:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Proč chtít tepelné čerpadlo

Tepelné čerpadlo je v dnešní době velmi oblíbeným typem a způsobem vytápění. Jak konkrétně nám tedy může pomoci?

Jističe: chraňte se před výpadky proudu a ušetřete peníze!

Na co se při výběru jističe zaměřit a jak poznat, že starý potřebuje výměnu?

Jak si hlídat vlhkost ve výrobních prostorách?

Správná vlhkost je velmi důležitá, a to nejen z důvodu ochrany technologií a materiálů, ale také kvůli osobám, které tam tráví mnoho času.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama