Big Bang Paraiba, Hublot
Classic Fusion Tourbillon Orlinski, HublotSpirit of Big Bang Yellow Sapphire, HublotBig Bang Unico White 42 mm, HublotClassic Fusion AeroFusion Chronograph Orlinski Red Magic, HublotKolekce nových řemínků, Hublot

Hublot Geneva Days 2019

27.01.2019 00:00

Švýcarská hodinářská značka Hublot představila během Ženevských dnů své exkluzivní novinky.

Big Bang Paraiba
Poprvé v historii uvidíte hodinky dekorované velmi vzácným turmalínem paraíba. Originální brazilská naleziště těchto tyrkysově neonových kamenů jsou velmi malá. Pro srovnání: než se vytěží jediný turmalín paraíba spatří světlo světa 10 000 diamantů! Velmi omezené množství Big Bang Unico Paraiba ve velikosti 45 mm a Big Bang One Click Paraíba s pouzdrem 39 mm bude dostupné v bílém zlatě či zlatě King Gold.

Classic Fusion Tourbillon Orlinski
Hodinky, na kterých značka Hublot spolupracovala s francouzským designérem a sochařem Richardem Orlinskim, jsou nesmírně oblíbené. Nový hodinářský zážitek v podobě královské komplikace zažijete s modelem Classic Fusion Tourbillon. Originální pouzdro se zkosenými plochami, do nichž se opírá světlo, ohromí svou dynamikou. Dostupné bude ve zlatě, keramice či safíru. Skeletovaný strojek vydrží v chodu téměř pět dní!

Spirit of Big Bang Yellow Sapphire
Hublot je průkopníkem technologie tvarování a barvení safíru. Od roku 2016 pravidelně představuje dechberoucí průhledná pouzdra. Některá jsou dokonale čirá a dají tak možnost vyniknout strojku či drahým kamenům, jiná na sebe berou odstíny modré, červené a kouřové. Značka Hublot však nezná hranice a jde dál... Letos, poprvé v historii, představuje žlutý safír. Živoucí, zářivý, brilantní.

Big Bang Unico White 42 mm
Loni zbořil Hublot hranici mezi dámským a pánským modelem Big Bang Unico, když přestavil nový strojek HUB 1280 v pouzdru o průměru 42 mm. Tentokrát jsou unisexové hodinky oděny v bílé, v barvě vhodné pro každou příležitost. Hodí se k moři i do après-ski baru, mají nadčasový elegantní vzhled. Modely v titanu či zlatě King Gold budou dostupné také v provedení se zářivými
diamanty.

Classic Fusion AeroFusion Chronograph Orlinski Red Magic
Populární tvar pouzdra by Richard Orlinski a žádaný chronograf v patentované keramice, tentokrát v červené barvě! Barvě života, barvě touhy. Barvě, do níž slavný umělec Orlinski „oblékl“ sochu krokodýla Born Wild Crocodile. Plaz měří sto deset centimetrů a sochař tohoto velkého predátora představil v roce 2004. Výrazná červená se stala pro autora signifikantní a stejně jako jsou jeho sochy limitovány, budou i hodinky vyrobeny jen v počtu 200 kusů.

Kolekce nových řemínků
Značka Hublot se opět spojila se švýcarskou firmou Bischoff, jež vyrábí krajky a výšivky. Už v předešlých letech vznikly spojením vyšívané látky a gumy originální řemínky. Patentovaný systém One Click na hodinkách Big Bang One Click 39 mm umožní snadno a rychle měnit řemínky dle nálady i aktuálního outfitu. Osm nových vzorů našlo inspiraci ve tvídu či etno stylu, trendy jsou i kožešinové detaily na variacích řemínků s manžetou.


O značce HUBLOT
"Hublot? A different way to progress" říkají ti, kteří znají tuto luxusní švýcarskou hodinářskou značku, jejíž revoluční pokroky ji každým okamžikem posunují kupředu a neuvěřitelnou rychlostí vytvářejí budoucnost. Sen, který proměnili ve skutečnost Jean-Claude Biver, předseda představenstva Hublot a Ricardo Guadalupe, výkonný ředitel společnosti, dva muži zodpovědní za obrovský úspěch značky Hublot, kterou prosl avily Big Bang, King Power a Classic Fusion, symboly neustále se vyvíjející tradice. Od hodinářských komplikací a revolučních materiálů až po světové spolupráce s FIFA World Cup™ a Ferrari, Hublot je charakteristický díky filosofii Art of Fusion, která přetváří tradici v budoucnost. Síť autorizovaných prodejců neustále roste a momentálně zahrnuje více než 70 exkluzivních butiků po celém světě (včetně Prahy a Bratislavy). Více informací na www.hublot.com


Datum:27.01.2019 00:00
Reklama

Mama říká “podělit se znamená milovat”

Vychutnejte si nejlepší domácí jídla se svými přáteli a rodinou v restauraci Mama v Holešovicích.

Hra o trůny skončila. Zeje vaše obrazovka nyní prázdnotou?

Přinášíme 4 tipy, jaké seriály si můžete na obrazovkách během léta vychutnat.

Velká cena Katalánska

O víkendu jsme se vydali do Barcelony, abychom se podívali na 7. zastávku seriálu MotoGP 2019 – jela se Velká cena Katalánska.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Hra o trůny skončila. Zeje vaše obrazovka nyní prázdnotou?

Přinášíme 4 tipy, jaké seriály si můžete na obrazovkách během léta vychutnat.

Rozšiřte povědomí o vaší značce díky reklamním předmětům

Máte vlastní značku? Nedílnou součástí vašeho byznysu pak jsou také reklamní předměty. Ty musejí ale nést vaši značku.

To nejlepší z evropského designu

Výrobce televizorů Philips, představuje novou řadu televizorů 9104, která vznikla ve spolupráci s dánským výrobcem luxusních designových doplňků, společností Georg Jensen.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama