Philips TV_OLED803
Philips TV_OLED803

Pro zamilované i pro singles

23.01.2019 00:00

Pokud nechcete trávit svátek všech zamilovaných v restauraci či v kině obklopeni desítkami dalších lidí, můžete 14. únor strávit doma zachumlaní pod dekou u filmu.

Casablanca, Osobní strážce, Hříšný tanec, Duch, Titanic, Pretty Woman – to je jen krátký výčet snímků, které jsou valentýnskými klasikami a které pravděpodobně najdete v únorovém televizním programu. Pokud ale nejste milovníky tradičních „slaďáren“, nebo patříte do tábora nezadaných, můžete si svátek sv. Valentýna zpříjemnit filmem z našeho výběru. A když si jej pustíte na některém z televizorů ze série Philips OLED803, které nabízejí ještě lepší obrazovou a zvukovou kvalitou než jejich předchůdci, budete mít o nezapomenutelný zážitek postaráno.

La La Land pro zamilované
Snímek s Ryanem Goslingem a Emmou Stone v hlavních rolích vás rozesměje, roztančí, rozezpívá a nakonec možná i rozpláče. La La Land je zkrátka až po okraj nabitý emocemi. A kromě toho je i plný krásné hudby a hýří všemi barvami, což si můžete díky modelu OLED803 a jeho funkci Ambilight vychutnat opravdu naplno. Třístranné podsvícení totiž opticky rozšíří obraz i na stěnu kolem televizoru a přenese tak filmovou atmosféru doslova až do vašeho obývacího pokoje. Můžete vzít jed na to, že muzikál ověnčený šesti Oscary po takovéto dechberoucí projekci uchvátí i zaryté odpůrce hudebních filmů.

Deník Bridget Jonesové pro věčné smolařky v lásce
Sympatická Bridget má několik zdánlivě obyčejných přání – shodit pár kilo a najít opravdovou lásku. Místo toho je zamilovaná do sukničkáře, ručička na váze neúprosně stojí a lepí se na ni jeden trapas za druhým. Ale i v životě Bridget se nakonec vše v dobré obrátí... Tak si stejně jako ona otevřete lahev Chardonnay a na chvíli zapomeňte na svá trápení. A také si zazpívejte některou ze známých písniček, které ve filmu zazní. Novinka OLED803 disponuje zadním basovým reproduktorem s technologií Triple ring doplněným o dva pasivní reproduktory, které zajišťují hutné, čisté basové tóny. Dvojice středového a výškového reproduktoru pak zaručuje lepší rozdělení stereo zvuku a minimální šum, takže se nemusíte bát dát si svou oblíbenou pecku pořádně nahlas.

Smrtonosná past pro tvrďáky s dobrým srdcem
V jednom z mrakodrapů v Los Angeles probíhá vánoční večírek, který nečekaně přeruší němečtí teroristé. Jediný, kdo zajatcům unikne, je důvtipný policista John McClane v podání Bruce Willise, který se rozhodne bojovat a zachránit rukojmí, mezi nimiž je i jeho žena. Film z 80. let se stal kultovní klasikou svého žánru, pro Bruce Willise byl navíc John McClane životní rolí. A protože televizor OLED803 v sobě ukrývá unikátní technologii Perfect Natural Reality, která průběžně upravuje jas, ostrost a kontrast tak, aby bylo dosaženo co nejdokonalejšího obrazu a perfektního podání barev, budete si moct legendární snímek vychutnat až do posledního detailu. Tak co, necháte se strhnout a stanete se i vy alespoň na jednu noc akčním hrdinou?


Reklama

Metallica letos opět podpoří Obědy pro děti

Již tuto neděli 18. srpna Metallica vystoupí v rámci svého turné WorldWired Tour v Praze před vyprodanými Letňany.

Nejoblíbenější kočička a Levis

Téměř půl století si Hello Kitty drží důležité místo v popkultuře. Levi´s se proto rozhodl oslavit její 45. narozeniny.

Brazílie v každém doušku

Jedna z nejúspěšnějších limitovaných edic Nespresso Cafezinho do Brasil se po třech letech vrací.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

„Ten pravý" televizor

Nová řada Philips 7304 má všechny oblíbené funkce i moderní provedení ve vysoké kvalitě za cenu, která vás příjemně překvapí.

Hra o trůny skončila. Zeje vaše obrazovka nyní prázdnotou?

Přinášíme 4 tipy, jaké seriály si můžete na obrazovkách během léta vychutnat.

Rozšiřte povědomí o vaší značce díky reklamním předmětům

Máte vlastní značku? Nedílnou součástí vašeho byznysu pak jsou také reklamní předměty. Ty musejí ale nést vaši značku.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama