Philips TV_OLED803
Philips TV_OLED803

Pro zamilované i pro singles

23.01.2019 00:00

Pokud nechcete trávit svátek všech zamilovaných v restauraci či v kině obklopeni desítkami dalších lidí, můžete 14. únor strávit doma zachumlaní pod dekou u filmu.

Casablanca, Osobní strážce, Hříšný tanec, Duch, Titanic, Pretty Woman – to je jen krátký výčet snímků, které jsou valentýnskými klasikami a které pravděpodobně najdete v únorovém televizním programu. Pokud ale nejste milovníky tradičních „slaďáren“, nebo patříte do tábora nezadaných, můžete si svátek sv. Valentýna zpříjemnit filmem z našeho výběru. A když si jej pustíte na některém z televizorů ze série Philips OLED803, které nabízejí ještě lepší obrazovou a zvukovou kvalitou než jejich předchůdci, budete mít o nezapomenutelný zážitek postaráno.

La La Land pro zamilované
Snímek s Ryanem Goslingem a Emmou Stone v hlavních rolích vás rozesměje, roztančí, rozezpívá a nakonec možná i rozpláče. La La Land je zkrátka až po okraj nabitý emocemi. A kromě toho je i plný krásné hudby a hýří všemi barvami, což si můžete díky modelu OLED803 a jeho funkci Ambilight vychutnat opravdu naplno. Třístranné podsvícení totiž opticky rozšíří obraz i na stěnu kolem televizoru a přenese tak filmovou atmosféru doslova až do vašeho obývacího pokoje. Můžete vzít jed na to, že muzikál ověnčený šesti Oscary po takovéto dechberoucí projekci uchvátí i zaryté odpůrce hudebních filmů.

Deník Bridget Jonesové pro věčné smolařky v lásce
Sympatická Bridget má několik zdánlivě obyčejných přání – shodit pár kilo a najít opravdovou lásku. Místo toho je zamilovaná do sukničkáře, ručička na váze neúprosně stojí a lepí se na ni jeden trapas za druhým. Ale i v životě Bridget se nakonec vše v dobré obrátí... Tak si stejně jako ona otevřete lahev Chardonnay a na chvíli zapomeňte na svá trápení. A také si zazpívejte některou ze známých písniček, které ve filmu zazní. Novinka OLED803 disponuje zadním basovým reproduktorem s technologií Triple ring doplněným o dva pasivní reproduktory, které zajišťují hutné, čisté basové tóny. Dvojice středového a výškového reproduktoru pak zaručuje lepší rozdělení stereo zvuku a minimální šum, takže se nemusíte bát dát si svou oblíbenou pecku pořádně nahlas.

Smrtonosná past pro tvrďáky s dobrým srdcem
V jednom z mrakodrapů v Los Angeles probíhá vánoční večírek, který nečekaně přeruší němečtí teroristé. Jediný, kdo zajatcům unikne, je důvtipný policista John McClane v podání Bruce Willise, který se rozhodne bojovat a zachránit rukojmí, mezi nimiž je i jeho žena. Film z 80. let se stal kultovní klasikou svého žánru, pro Bruce Willise byl navíc John McClane životní rolí. A protože televizor OLED803 v sobě ukrývá unikátní technologii Perfect Natural Reality, která průběžně upravuje jas, ostrost a kontrast tak, aby bylo dosaženo co nejdokonalejšího obrazu a perfektního podání barev, budete si moct legendární snímek vychutnat až do posledního detailu. Tak co, necháte se strhnout a stanete se i vy alespoň na jednu noc akčním hrdinou?


Reklama

Značka glo přichází se speciální valentýnskou nabídkou

Revoluční výrobek s pokročilou technologií zahřívání tabáku pořídíte v období 14. - 28. února za cenu 1 200 Kč.

Stavba garáže: Na které věci se vyplatí myslet

Rozhodli jste se, že byste si postavili novou garáž? Proč ne? Vždyť právě tato stavba se vám určitě vyplatí.

4 tipy pro zlepšení intimního života

Dlouhodobé soužití muže a ženy je do jist míry komplikované, a to mnohdy především proto, že se do něj vkrádá stereotyp.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Stavba garáže: Na které věci se vyplatí myslet

Rozhodli jste se, že byste si postavili novou garáž? Proč ne? Vždyť právě tato stavba se vám určitě vyplatí.

Závazek dokonalosti

Legendární nahrávací studio Abbey Road oznámilo partnerství s TP Vision - televizory Phlips TV.

Tiskárna vám dělá díru do rozpočtu? Dodržujte tato pravidla a budete tisknout o poznání levněji!

Prozradíme vám, jak tisknout mnohem levněji, a ušetřit díky tomu tisíce ročně.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama