Philips TV_OLED803
Philips TV_OLED803

Pro zamilované i pro singles

23.01.2019 00:00

Pokud nechcete trávit svátek všech zamilovaných v restauraci či v kině obklopeni desítkami dalších lidí, můžete 14. únor strávit doma zachumlaní pod dekou u filmu.

Casablanca, Osobní strážce, Hříšný tanec, Duch, Titanic, Pretty Woman – to je jen krátký výčet snímků, které jsou valentýnskými klasikami a které pravděpodobně najdete v únorovém televizním programu. Pokud ale nejste milovníky tradičních „slaďáren“, nebo patříte do tábora nezadaných, můžete si svátek sv. Valentýna zpříjemnit filmem z našeho výběru. A když si jej pustíte na některém z televizorů ze série Philips OLED803, které nabízejí ještě lepší obrazovou a zvukovou kvalitou než jejich předchůdci, budete mít o nezapomenutelný zážitek postaráno.

La La Land pro zamilované
Snímek s Ryanem Goslingem a Emmou Stone v hlavních rolích vás rozesměje, roztančí, rozezpívá a nakonec možná i rozpláče. La La Land je zkrátka až po okraj nabitý emocemi. A kromě toho je i plný krásné hudby a hýří všemi barvami, což si můžete díky modelu OLED803 a jeho funkci Ambilight vychutnat opravdu naplno. Třístranné podsvícení totiž opticky rozšíří obraz i na stěnu kolem televizoru a přenese tak filmovou atmosféru doslova až do vašeho obývacího pokoje. Můžete vzít jed na to, že muzikál ověnčený šesti Oscary po takovéto dechberoucí projekci uchvátí i zaryté odpůrce hudebních filmů.

Deník Bridget Jonesové pro věčné smolařky v lásce
Sympatická Bridget má několik zdánlivě obyčejných přání – shodit pár kilo a najít opravdovou lásku. Místo toho je zamilovaná do sukničkáře, ručička na váze neúprosně stojí a lepí se na ni jeden trapas za druhým. Ale i v životě Bridget se nakonec vše v dobré obrátí... Tak si stejně jako ona otevřete lahev Chardonnay a na chvíli zapomeňte na svá trápení. A také si zazpívejte některou ze známých písniček, které ve filmu zazní. Novinka OLED803 disponuje zadním basovým reproduktorem s technologií Triple ring doplněným o dva pasivní reproduktory, které zajišťují hutné, čisté basové tóny. Dvojice středového a výškového reproduktoru pak zaručuje lepší rozdělení stereo zvuku a minimální šum, takže se nemusíte bát dát si svou oblíbenou pecku pořádně nahlas.

Smrtonosná past pro tvrďáky s dobrým srdcem
V jednom z mrakodrapů v Los Angeles probíhá vánoční večírek, který nečekaně přeruší němečtí teroristé. Jediný, kdo zajatcům unikne, je důvtipný policista John McClane v podání Bruce Willise, který se rozhodne bojovat a zachránit rukojmí, mezi nimiž je i jeho žena. Film z 80. let se stal kultovní klasikou svého žánru, pro Bruce Willise byl navíc John McClane životní rolí. A protože televizor OLED803 v sobě ukrývá unikátní technologii Perfect Natural Reality, která průběžně upravuje jas, ostrost a kontrast tak, aby bylo dosaženo co nejdokonalejšího obrazu a perfektního podání barev, budete si moct legendární snímek vychutnat až do posledního detailu. Tak co, necháte se strhnout a stanete se i vy alespoň na jednu noc akčním hrdinou?


Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Proč chtít tepelné čerpadlo

Tepelné čerpadlo je v dnešní době velmi oblíbeným typem a způsobem vytápění. Jak konkrétně nám tedy může pomoci?

Jističe: chraňte se před výpadky proudu a ušetřete peníze!

Na co se při výběru jističe zaměřit a jak poznat, že starý potřebuje výměnu?

Jak si hlídat vlhkost ve výrobních prostorách?

Správná vlhkost je velmi důležitá, a to nejen z důvodu ochrany technologií a materiálů, ale také kvůli osobám, které tam tráví mnoho času.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama