Ultratenký televizor Philips série 7303
Ultratenký televizor Philips série 7303Ultratenký televizor Philips série 7303

Objevte novou dimenzi sledování televize

18.12.2018 00:00

Někdo má své oblíbené seriály, jiný nedá dopustit na kultovní trháky, aktuality ze světa nebo třeba dobrodružné dokumenty. Jedno máme ale společné – sledování televize nás prostě baví. Může nás ale televize doslova obklopit a naprosto pohltit? Ta vybavená technologií Ambilight ano! Speciální systém LED osvětlení po stranách obrazovky promítá na zeď v pozadí barevná světla, čímž vzbuzuje dojem, že sledovaný obraz proniká až za hranice samotného televizoru. A právě touto unikátní technologií se pyšní výhradně televizory značky Philips TV.

Ambilight si může každý nastavit podle své aktuální nálady. Televize nabízí několik přednastavených módů, které mění dynamiku osvětlení v závislosti na obsahu promítaném na obrazovce. Na výběr jsou například módy Přirozený, Jasný, Hra, Relaxační nebo Fotbal. Ambilight má ale taky speciální hudební režim, takže si originální hru světel můžete vychutnat i během poslechu své oblíbené muziky. Také v tomto případě lze vybírat z několika módů, které různým způsobem mění barvy podle rytmu hudby. Ambilight se tak jistě stane nedílnou součástí každého večírku či setkání s přáteli. V obou režimech je navíc možné regulovat jas a sytost osvětlení tak, aby bylo pro oči všech přítomných co nejpříjemnější.

Také samotné umístění televize hraje důležitou roli. Pro nezapomenutelný zážitek ze světelné show Ambilight je optimální postavit obrazovku zhruba 15 cm od zadní stěny. Při pověšení na stěnu by měl být televizor od zdi alespoň 5 cm. Mnoho zákazníků ale již z vlastní zkušenosti potvrdilo, že i příliš velká vzdálenost, zhruba 25 cm a více, ubírá osvětlení na efektu. Obecně vzato jde ale o velmi individuální záležitost a vše závisí na vkusu každého diváka.

Aby osvětlení Ambilight dokonale vyniklo, je ideální mít po stranách a nahoře kolem televizoru dostatek volného prostoru, aby mohl Ambilight prodloužit obraz co nejdále. Jako podklad je nejlepší zvolit bílou matnou zeď (lesklá by mohla způsobovat nežádoucí zkreslení), Ambilight lze ovšem v nastavení přizpůsobit na různé barvy stěn. Pokud však máte televizi zasazenou do obývací stěny, nemusíte vůbec zoufat, Ambilight přichystá originální a působivou podívanou i vám. Vše je velmi individuální a záleží na zákazníkovi, jak si Ambilight nastaví a přizpůsobí svým možnostem.

Funkci Ambilight si můžete vychutnat nejen s televizory nejvyšší třídy, ale také té střední. Disponuje jí například ultratenký televizor Philips série 7303 s rozlišením 4K a unikátním obrazovým procesorem P5, který zaručuje precizní ostrost, dokonalé podání barev a inteligentní kontrast, jenž se přizpůsobuje dynamice jednotlivých scén. Díky systému Android TV a bezdrátovému připojení k internetu navíc poskytne nepřeberné množství možností, jak si televizi užít opravdu naplno. Model 55PUS7303/12 pořídíte za 19 999 Kč.

Chcete-li navíc s Ambilight zažít opravdu neopakovatelné okamžiky, můžete celý systém propojit s chytrými žárovkami Philips Hue. Žárovky se, stejně jako ty klasické, namontují do lustru či lampičky, a spárují se s televizí či mobilním telefonem, jejichž prostřednictvím se následně dají ovládat. Philips Hue pak mění barvu stejně jako Ambilight, díky čemuž se divákům dostane ještě intenzivnějšího zážitku, během nějž se celý byt ponoří do stejných barev, jaké jsou právě na obrazovce.

Datum:18.12.2018 00:00
Reklama

Jak chránit své cennosti i před přírodními živly

Nejlepším řešením je využití bezpečnostní schránky. Nejen pro úschovu zálohy vašich dat či šperků, ale i pro uložení důležitých dokumentů a hotovosti.

Víkend bude žít svátkem svatého Patrika

Tour svatého Patrika startuje již v sobotu dopoledne na smíchovské Náplavce. Irský průvod vyjde v neděli v 15 hodin z Hybernské ulice.

Cesta do nitra zeleného kostarického pralesa

Nespresso si vás dovoluje pozvat na poznávací cestu prostřednictvím nové limitované edice kávy Costa Rica z řady Master Origin.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Domácí spotřebiče na dosah. Odkudkoliv

Řiďte své domácí práce nezávisle na čase a prostoru. Zní to jako sci-fi? Podívejte se, jak se může váš každodenní život změnit už dnes.

Stavba garáže: Na které věci se vyplatí myslet

Rozhodli jste se, že byste si postavili novou garáž? Proč ne? Vždyť právě tato stavba se vám určitě vyplatí.

Závazek dokonalosti

Legendární nahrávací studio Abbey Road oznámilo partnerství s TP Vision - televizory Phlips TV.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama