Kávy Nespresso Variations
Kávy Nespresso VariationsNová kolekce kávových šálků Origin navržená Indiou Mahdavi, Nespresso

Chuť Paříže

30.10.2018 00:00

Na celém světě jsou svátky obdobím, které spojuje rodiny a voní mnoha delikatesami. Tuto dobu požitkářství a opulentnosti nedokáže žádné město zachytit tak jako Paříž. Letošní sváteční sezónu oslaví společnost Nespresso představením limitované edice Parisian Gourmandise, která vznikla ve spolupráci se známou designérkou interiérů Indiou Mahdavi a zahrnuje lahodné kávy Variations a celou řadu úžasných doplňků.

Kávy Variations se zaměřují na tradiční chutě pařížských patisseries, jako jsou makronky
a pralinky. Nikdo nedokáže jejich ikonickou řemeslnou dovednost zachytit tak jako India Mahdavi, která navrhla balení řady Variations i příslušenství Les Collections, výlohy vybraných butiků a celou komunikační kampaň. Ve svém pařížském studiu Mahdavi navrhla některé z nejikoničtějších moderních prostor celého světa, jako je The Gallery at Sketch v Londýně, Jean François Piège v Paříži nebo APT v New Yorku. Její tvorba je charakteristická elegantním designem a využitím bohaté palety barev.

Mahdavi s každým svým dílem nakládá, jako by se jednalo o oděv do módní kolekce, a její vliv na řadu Nespresso Variations je na první pohled patrný díky využití pastelových barev a hravému designu. Kolekce tří káv jedinečné chuti, jedné neochucené kávy a limitované edice příslušenství je vhodná i pro ty nejnáročnější milovníky kávy a designu.

India Mahdavi o spolupráci s Nespresso uvedla: „Hledala jsem jedinečnou dimenzi, kterou bych přispěla do světa Nespresso, v němž se tyto kapsle objevují jako imaginární rozkoš, vznášející se jako sladké mraky na nebi.“ Říká architektka, která do funkcionalistického a městského stylu kávy vkládá emoce a něhu. „Tyto smyslné tvary připomínající dětství odkazují na nekonečnost naší fantazie. Daleko od grafických znaků, Nespresso promlouvá ke smyslům – oslavuje chuť ve všech jejích podobách, od pohledu k doteku skrze vůni, s jemně nasládlým aroma. Chtěla jsem do kávy vložit náznak snu. Nabídkou oku lahodících kapslí, díky kterým se každý může přenést do své vlastní představivosti.

Limitovaná edice Varations
Letošní limitovaná edice Variations s příchutěmi, jako jsou Macaron a Praliné, nabízí milovníkům kávy na celém světě ikonické chutě Francie, aby se mohli alespoň v duchu přesunout do atmosféry jedinečných pařížských patisserií. Každý rok se naše sváteční variace zaměřují na chutě spojované se sváteční sezónou, ovšem letos, abychom dodrželi francouzskou tradici, k nim také nabízíme espresso Paris Black pro ty, kdo mají rádi čistou chuť kávy. Nabízíme k vyzkoušení 2 ochucené kávy Variations a jednu ikonickou černou, každou z nich v hliníkové kapsli, jejichž design je navržen Indiou Mahdavi.

Každá z káv byla vytvořena na základu kávové směsi Nespresso Livanto vyrobené z čisté kávy Arabica z Jižní a Střední Ameriky. Tato káva je dobře vyvážená a její pražené karamelizované tóny dávají jednotlivým chutím skvěle vyniknout:

Nespresso Variations Macaron – harmonická kombinace obilných chuťových tónů kávy Livanto a jemné sladké chuti mandlí, která je charakteristická pro makronky.
Intenzita: 6
Objem nápoje: Espresso (40 ml)

Nespresso Variations Praliné – toto ochucené espresso propojuje harmonický základ kávy Livanto s delikátní chutí pražených lískových oříšků obohacenou troškou sladkého karamelu. Vyvážená směs, která chutí připomíná pralinkový dezert.
Intenzita: 6
Objem nápoje: Espresso (40 ml)

Nespresso Paris Black – velmi aromatická směs káv Arabica posílená odrůdou Robusta. V této kávě lehce sirupové konzistence jsou přítomné tóny cereálií a ořechů spolu s elegantní kořenitostí a dřevitostí.
Intenzita: 9
Objem nápoje: Espresso (40 ml)

Doporučená cena: 124 Kč

Příslušenství od Indie Mahdavi pro Nespresso
Vedle káv Variations Parisian Gourmandise navrhla India Mahdavi pro Nespresso také řadu luxusních příslušenství, která povýší váš zážitek z kávy a která mohou být o letošních svátcích skvělým dárkem.

Nová stálá kolekce Origin
Nová kolekce kávových šálků Origin navržená Indiou Mahdavi je inspirovaná tvarem kávových zrn a zvlášť navržená tak, aby se vešla do dlaní a nabídla tak skutečně gurmánský zážitek z kávy. Kolekce je navržena v typickém stylu Indie Mahdavi se zaoblenými hranami a dotekem luxusu. Tato nádherná řada má matný vnější povrch a lesklý vnitřek v tělové barvě, který se dokonale hodí do každé kuchyně.

Kolekci je nabízena ve velikostech: Espresso (80 ml) a Lungo (180 ml). Dostupné pouze v Nespresso Boutiques a na adrese www.nespresso.com.
Doporučená cena
Kolekce Espresso: 520 Kč
Kolekce Lungo: 640 KčDatum:30.10.2018 00:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Vaše nová cesta za aromatickými požitky

Průkopník ve světě prémiové porcované kávy vzdává hold zemím, které jsou ve světě kávy legendami, a to novou kávou ze Sumatry.

Skvělé snoubení kávy a ledu

Prožijte chladivé léto s nejnovějšími kávami z řady Nespresso Barista Creations pro ledové osvěžení.

Kávové semináře pro všechny

Inovativní kávové semináře Masterclass online na sociálních sítích. Svou vlastní cestu experta na kávu můžete zahájit z pohodlí domova.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama