George Clooney v nejnovější kampani Nespresso
George Clooney a Natalie Dormer v nejnovější kampani NespressoGeorge Clooney v nejnovější kampani Nespresso

Rytířská odměna

19.10.2018 00:00

Na obrazovky celého světa se vrací George Clooney coby ambasador značky Nespresso, a to v roli, v jaké jsme ho dosud nikdy neviděli. Ve „Výpravě“ na sebe George Clooney bere brnění, aby udatně zachránil středověké království; pak v ulicích New Yorku hledá to, po čem jeho srdce touží, a tím je nejlepší káva v celém království. Vedle něj se v tomto velkém epickém dobrodružství objeví jedna z nejslavnějších královen stříbrného plátna, Natalie Dormer. Jedná se o dosud největší globální kampaň v dějinách Nespresso, která je spuštěna ve více než 30 zemích.

Rytířská odměna
„Výprava“ je inspirována neutuchající snahou společnosti Nespresso přinášet výjimečné kávové zážitky. 30vteřinová televizní reklama, jejímž hudebním podkresem je skladba „Solsbury Hill“ od Petera Gabriela, se odehrává na středověkém hradě, kde George hraje ctnostného rytíře, který slouží respekt vzbuzující královně. Poté, co George zabije draka, aby zachránil její království, je mu nabídnuta odměna, v důsledku čehož se vydá na velkou výpravu hledat to, po čem upřímně touží. Při svém hledání se ze středověkého dvora octne i v kině a v dvoupatrovém autobuse, aby dokázal, že se nezastaví před ničím, aby našel své milované Nespresso.

Se značkou Nespresso spolupracuji už řadu let a jsem moc rád, že jsme znovu na place. Tentokrát mám příležitost spolupracovat s nesmírně talentovanou Natalií Dormer a splnit si svůj sen zahrát si středověkého rytíře,“ řekl George Clooney.

Skutečně vznešená královna
V letošní kampani vedle George září Natalie Dormer, která využívá své bohaté zkušenosti s královskými rolemi. Není překvapením, že roli přísné a náročné královny vystihuje dokonale; jako velká fanynka kávy Nespresso navíc byla pro tuto úlohu přímo ideální.

Nespresso mám moc ráda a moje rodina říká, že tahle reklama je pro mě jako dělaná. A pracovat s Georgem Clooneym je pro mě splněný sen. Je tak milý a navíc i vtipný. Jeho práci už mnoho let obdivuji, takže příležitost se s ním setkat a pracovat s ním byla přímo úžasná,“ uvedla o práci na „Výpravě“ Natalie Dormer.

Partnerství založené na udržitelnosti
Protože George Clooney se značkou Nespresso spolupracuje už od roku 2006, je s ní dnes neodmyslitelně spjatý a jeho nadšení pro udržitelný rozvoj z něj dělá pro značku Nespresso plnohodnotného partnera. Jeho dlouhotrvající podpora ještě více zdůrazňuje zaměření společnosti Nespresso na udržitelnost, recyklaci a kávu vysoké kvality. George je dobrým příkladem toho, jak se dá zvyšovat laťka v jednotlivých kategoriích, a jeho osobním cílem je pozitivním způsobem ovlivnit problémy naší planety a propagovat udržitelnost, což plně odpovídá poslání Nespresso. Společnost Nespresso se neúnavně snaží umožnit přístup k recyklaci pro všechny a posílit účast ve svém recyklačním programu, v čemž jí poskytuje významnou podporu George Clooney, který uvedl: „Mladším generacím dnes na recyklování hodně záleží a celkově mnohem víc chápou, v čem je spotřeba problematická. Je důležité, aby se firmy na celém světě pouštěly do inovací, které ochrání budoucnost naší planety. Společnost Nespresso možnost recyklovat opravdu maximálně zjednodušila a já jsem velmi rád a velmi hrdý, že s takovou firmou můžu spolupracovat.

Hledání dokonalosti
Touha po dokonalosti je tím, co spojuje Nespresso, klíčové osoby v celém dodavatelském řetězci kávy, George Clooneyho i milovníky kávy Nespresso, a právě tento závazek byl inspirací pro celou kampaň. Ta má celou řadu částí, mezi nimiž je i 30vteřinový spot nazvaný „Vážně, Georgi?“, ve kterém se objevují mnozí z těch, kdo jsou zodpovědní za klíčové úkoly v každém dílčím kroku procesu pěstování kávy – od agronoma a farmáře až po kávové experty Nespresso.

George Clooney vysvětluje: „Moje spolupráce s Nespresso je víc než jenom nová kampaň. Nespresso i já chceme podporovat udržitelnost rozvoje a pomoct zlepšovat životní situaci farmářů a jejich rodin, protože bez nich bychom neměli tuto skvělou kávu. Vystupovat v kampani po jejich boku je pro mě skutečná čest.

S příběhem a osobní vizí každého účastníka se můžete seznámit díky celé řadě fascinujících rozhovorů, které naleznete na webových stránkách a sociálních sítích společnosti Nespresso.

Kampaň ‚Výprava‘ ukazuje, co všechno jsme ochotni udělat pro jedinečný zážitek z kávy, v čemž se inspiruje prací, kterou odvádí společnost Nespresso, aby zajistila, že kvalita její kávy je udržitelná,“ uvedl Alfonso Gonzalez, generální ředitel pro globální marketing ve společnosti Nespresso.

V rozšířeném obsahu této kampaně George poprvé komunikuje s některými z nejdůležitějších lidí, díky nimž je káva Nespresso tak výjimečná, a to ve všech fázích procesu Nespresso – od pěstitelů kávy či těch, kdo ověřují jejich kvalitu, až po zaměstnance našich butiků, kteří sdílejí své odborné znalosti. Naší snahou je nabídnout zákazníkům vždy to nejlepší, a právě díky těmto lidem se nám to daří.

Nejnovější kampaň Nespresso

Nejnovější kampaň Nespresso je na celém světě spuštěna 17. října 2018, a to v televizi, online kanálech, tisku, na sociálních médiích, v Nespresso Boutiques. Více informací o kampani naleznete na webových stránkách www.nespresso.com.

Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Vaše nová cesta za aromatickými požitky

Průkopník ve světě prémiové porcované kávy vzdává hold zemím, které jsou ve světě kávy legendami, a to novou kávou ze Sumatry.

Skvělé snoubení kávy a ledu

Prožijte chladivé léto s nejnovějšími kávami z řady Nespresso Barista Creations pro ledové osvěžení.

Kávové semináře pro všechny

Inovativní kávové semináře Masterclass online na sociálních sítích. Svou vlastní cestu experta na kávu můžete zahájit z pohodlí domova.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama