Big Bang Meca-10 Blue Ceramic, HUBLOT
Big Bang One Click Sapphire 39 mm, HUBLOTBig Bang Unico Sapphire Galaxy, HUBLOTBig Bang Ferrari Magic Gold, HUBLOTLinie Classic Fusion v keramice, HUBLOTClassic Fusion Chronograph Italia Independent, HUBLOTClassic Fusion Aerofusion Chronograph Orlinski, HUBLOT

Geneva Days 2018

24.01.2018 00:00

Značka Hublot jde za hranice běžných možností. Neobvyklé designové prvky propojuje s precizní funkcí strojků.

Big Bang Meca-10 Blue Ceramic
Když zasadíte geniální strojek s desetidenní rezervou chodu do indigově modrého pouzdra z keramiky, může vzniknout jediné – nové hodinky Big Bang Meca-10 Blue Ceramic. Jde o spojení dokonalého mechanismu s velmi odolným materiálem.
Značka Hublot je zvyklá na rozruch, vlastně je jeho spouštěčem. Neobvyklé designové prvky zvládne propojit s precizní funkcí strojků a stejně je tomu v případě hodinek se 45mm průměrem pouzdra, jež je vyrobené z modré keramiky. To chrání skeletovaný strojek s neobvykle velkou rezervou chodu, přičemž ukazatel rezervy nátahu je patrný přímo na číselníku, přesněji na pozici 6. Hodinky patří mezi výtvory spadající do konceptu The Art of Fusion, jde o to nejgeniálnější zpracování nových materiálů, které vyvíjí tým odborníků Hublot. High-tech keramika použitá na pouzdro a lunetu je odolná proti poškrábání a přežije tak dlouhá léta, zároveň je lehčí než ocel.

Big Bang One Click Sapphire 39 mm
Za víc než deset let existence hodinek Big Bang One Click 39 mm nám tento model ukázal, že dokáže být sportovní i elegantní, moderní i extravagantní a v každém případě neodolatelný. Viděli jsme spojení s krajkou, džínovinou či zářivými barvami. Dnes se však tento model svlékl „do naha“. Je oděn pouze do své vlastní krásy. Dává jí vyniknout safírové pouzdro a představuje tak nejnovější must-have hodinky ve třech limitovaných dvousetkusových edicích pro ženy.
Není náhoda, že právě hodinářská značka Hublot rozšiřuje řady svých safírových časomír. V jejím portfoliu najdeme již několik modelů pro muže, které se za krátkou dobu své existence staly velmi populární. Zpracování safíru je technologicky náročné, řezat se dá tento nerost jedině diamantem a dosáhnout správné barvy syntetického safíru není jednoduchý proces, ale chemická alchymie. Co je však pro ostatní nemožné, stává se pro Hublot výzvou.
Hodinky Big Bang One Click Sapphire 39 mm jsou k dispozici ve třech barevných provedeních pouzdra: v modrém, růžovém a transparentním safíru. Luneta je poseta diamanty o celkové váze jeden karát. Patentovaný systém One Click umožní měnit řemínky dle libosti. Model s 39mm pouzdrem pohání automatický strojek HUB1710 s rezervou nátahu zhruba 50 hodin, datumovka je umístěna na pozici 6. Model je v každém svém barevném provedení limitován počtem 200 kusů.

Big Bang Unico Sapphire Galaxy
Barvy celé galaxie na vašem zápěstí. Nové hodinky Big Bang Unico Sapphire Galaxy připomínají Mléčnou dráhu se všemi jejími hvězdami. Ty mohou mít různé odstíny. Ty velmi horké jsou modré, chladné pak mají barvu červenou. Právě tyto barevné nuance byly inspirací pro vznik lunety složené ze 48 kusů safírů a ametystů bagetového brusu. Od růžové po oranžovou, fuchsiovou až po odstíny modré, oslnivé tóny vzácných drahokamů dominují na safírovém pouzdru hodinek z linie Big Bang Unico.
Značka Hublot jde za hranice běžných možností, v roce 2016 představila celosafírové pouzdro a v tomto fenoménu pokračuje. Jde o velmi složitý a technologicky náročný proces výroby pouzder, v případě nového modelu v transparentní a černé barvě. Syntetický safír lze opracovat pouze diamantem, platí za druhý nejtvrdší nerost na světě, proto se jen tak nepoškrábe.
Novinka Big Bang Unico Sapphire Galaxy je vyvedena ve dvou variantách: transparentní a černé, přičemž každá je limitovaná počtem 50 kusů. Uvnitř těchto limitek pracuje skeletonový strojek HUB1242 UNICO s chronografem, automatickým nátahem a rezervou chodu zhruba 72 hodin.

Síla partnerství se značkou Ferrari dala vzniknout limitované edici: Big Bang Ferrari Magic Gold
Před sedmi lety vzniklo opravdové přátelství a plodná spolupráce mezi dvěma značkami stejného vyznání. Hodinky z revolučního materiálu Magic Gold oslavují kolekci Big Bang Unico a mluví jazykem Ferrari. Jde o model, který si bere z obou brandů – Hublot a Ferrari – jen to nejlepší: „formu a funkčnost“.
V roce 2012 byly představeny první hodinky Hublot ve spolupráci s Ferrari – Big Bang Ferrari z patentovaného materiálu Magic Gold. Zlato Magic je inovativním materiálem na bázi zlata, který je považován za extrémně odolný tvrdý kov, jež si zachovává kvalitu i vzácnost. Je zároveň jakousi metaforou mezi dvěma významnými designerskými domy, boří hranice tvořivosti a inovací při zachování nejvyšší kvality.
Sedm let po tom, co spatřilo světlo světa, je Magic Gold jediným 18kt zlatem odolným proti poškrábání. Bylo vyvinuto ve spolupráci se Švýcarským federálním technologickým institutem v Lausanne a je dokázáno, že patří mezi nejtěžší zlato na světě. U „obyčejného“ 18kt zlata je dle Vickersovi hodnoty udáván odpor 400, tvrzená ocel má odpor 600, zlato Magic se blíží hodnotě 1000 (dle této metody měření). Je vzácné i proto, že je vyráběno přímo v manufaktuře v Nyonu, ve špičkové slévárně Hublot.

Linie Classic Fusion v keramice
Nadčasová řada Classic Fusion je nově dostupná také s černým keramickým tahem. Šest nových referencí zahrnuje model s chronografem dostupný v provedení s černým nebo modrým číselníkem a zároveň klasický model s ukazatelem hodin a data v dvou velikostech pouzdra (42 a 45 mm) také s černým nebo modrým číselníkem. Čistý nestárnoucí design těchto hodinek jen podtrhuje univerzálnost modelu, ten se díky dvěma velikostem pouzdra řadí k unisexovým.
Hlavní roli hraje nový keramický tah, který perfektně souzní s keramickým pouzdrem a lunetou. High-tech materiál je odolný a zároveň lehký, komfortní a především hypoalergenní. Keramika z produkce Hublot ale není úplným nováčkem v portfoliu značky. Ta už pracuje skoro patnáct let na tom, aby keramiku dovedla k dokonalosti, což se jí k radosti všech zákazníků konstantně daří.
Technicky perfektní a přirozeně vypadající tah s bezpečnostní sponou se tak ideálně pojí s modely Classic Fusion. Modrý číselník s paprskovým efektem nebo matný černý číselník bude působit elegantně, a to u obou velikostí hodinek z této ikonické kolekce Hublot.

Classic Fusion Chronograph Italia Independent
Po úspěšném uvedení předešlých limitovaných kolekcí pokračuje značka Hublot a Lapo Elkann, fashionista a majitel značky Italia Independent, ve spolupráci na kolekci Classic Fusion. Přivítejme do rodiny chronografů tři nové modely.
Lapo Elkann byl zvolen časopisem Vanity Fair jedním z nejlépe oblékaných mužů světa. Jeho cit pro styl a eleganci se potvrdil mimo jiné také úspěchem firem, které řídil či založil. Ať už jde o působení ve společnosti Fiat Chrysler Automobiles na pozici marketingového ředitele nebo ve vlastním byznysu. Jeho značka vyrábějící doplňky, především sluneční brýle, s názvem Italia Independent nebo designový svatostánek všech elegánů, milovníků rychlých aut a lahodných drinků v Miláně s názvem Garage Italia, jsou toho důkazem.
Značka Hublot spolupracuje s Lapo Elkannem od roku 2014, od té doby vznikly čtyři kolekce (jedna dámská). Všechny kombinují Elkannův osobitý přístup k materiálům a technologický um manufaktury Hublot. Novinky roku 2018 mají sportovní twist, jde totiž o tři limitované chronografy. Mají však elegantního ducha, vždyť materiály vzešly od společnosti Rubinacci, jež má ve svém archivu nepřeberné množství nejrůznějších látek, které byly za posledních osmdesát let existence firmy použity na výrobu sak, kalhot a obleků. Nové tři modely v limitovaných sériích pohání strojek HUB1143, automatický chronograf s rezervou chodu 42 hodin.

Hodinářská značka Hublot miluje umění! Není divu, že právě nyní představuje dva unikátní
modely Classic Fusion Aerofusion Chronograph Orlinski v titanu a keramice.
Hublot a jeden z nejžádanějších francouzských umělců současnosti Richard Orlinski spojili své know-how a zasloužili se tak o vznik exkluzivních hodinek, které jsou živoucím ztělesněním umělcova grafického vesmíru. V něm jsou nejdůležitější formou vyjádření sebe sama úhly, ostré tvary a odrazy světla. Hrany a fazety na hodinkách se vzájemně odrážejí, světlo se line od pouzdra k lunetě a od tlačítek k ručičkám. Vše je vyvedeno ve vysokém lesku.
Mít na zápěstí kousek unikátního uměleckého díla je skutečným zážitkem. Možná jste už práci francouzského umělce Richarda Orlinskiho někde viděli. Jeho pestrobarevné popartové postavy mají podobu zvířat, divokou gorilu s názvem Wild Kong najdeme na promenádě Croisette v Cannes, krokodýli na slunci zas odpočívají v Miami Design Districtu na Floridě.
Richard Orlinski modeluje své sochy jako by brousil ten nejkrásnější diamant a nikdy na sebe nepřestává klást vysoké nároky. Stejně tak tomu bylo při navrhování hodinek Classic Fusion Aerofusion Chronograph Orlinski. Vedl ho smysl pro detail, byl poháněn vášní... Umělec a hodinářský velikán Hublot navrhli originální časomíru a posunuli hranice tradičních hodinářských pravidel. Tento model změnil čas v umění právě ve chvíli, kdy se umění stálo výrazem času.


www.hublot.com

Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Proč chtít tepelné čerpadlo

Tepelné čerpadlo je v dnešní době velmi oblíbeným typem a způsobem vytápění. Jak konkrétně nám tedy může pomoci?

Jističe: chraňte se před výpadky proudu a ušetřete peníze!

Na co se při výběru jističe zaměřit a jak poznat, že starý potřebuje výměnu?

Jak si hlídat vlhkost ve výrobních prostorách?

Správná vlhkost je velmi důležitá, a to nejen z důvodu ochrany technologií a materiálů, ale také kvůli osobám, které tam tráví mnoho času.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama