Spojení high-tech a umění

23.06.2017 11:00

Společnost BaSys, výhradní distributor produktů Loewe, představuje na českém trhu nejvyšší řadu televizorů této značky s označením bild 9. Design Bodo Sperlein vnáší do výrobků Loewe další dimenzi a dokazuje, že estetické prvky interiérového designu jsou dnes jedním z klíčových prvků domácí zábavy.

Extrémně plochý displej, který skrývá špičkovou OLED technologii, zdůrazňuje spolu s minimalistickým ručně kovaným ocelovým rámem samou podstatu televize. „Teplý zlatý odstín vytváří harmonický kontrast s futuristickou černou plochou obrazovky. Zlato připomíná slunce, světlo, moudrost, dokonalost a stálost. Loewe bild 9 je šperkem, který ozdobí moderní dům,“ vysvětluje pozadí svého návrhu Bodo Sperlein.

Ultra ploché obrazovky televizoru bild 9 s úhlopříčkami 55" a 65" a rozlišením Ultra HD jsou tenké pouhých 7 mm, tedy méně než většina smartphonů. Koncept doplňuje speciálně navržená látka, která zakrývá audiosystém a také konektory a kabely na zadní straně přístroje.

Ruční výroba v Bavorsku
Loewe bild 9 zdůrazňují nepřehlédnutelné a designově výrazné podstavce na podlahu, stůl či stěnu v podobě ocelových rámů ve dvou volitelných barvách Amber Gold nebo Graphite Gray, navržené výhradně k této řadě přístrojů. Rámy zdůrazňují umělecké pojetí televizoru a jsou vyráběny ručně v Bavorsku s využitím přesného řezání kovu laserem, následovaným ručním svařováním, broušením a leštěním. Aby byla zaručena maximální odolnost, je jejich povrch poté při teplotě vyšší než 220 °C finalizován do výsledného zbarvení. Při výběru si zákazník sám vybere, který z podstavců si zvolí jako standardní příslušenství svého televizoru.

Nejvyšší úroveň kvality obrazu
Technologie OLED používá pro vytváření nejvyšší kvality obrazu organické pixely. Na rozdíl od LCD displejů umožňuje tato technologie docílit díky eliminaci podsvícení dokonale černé barvy, která je pro pocitové vnímání obrazu velmi důležitá. Díky době odezvy menší než jedna mikrosekunda získávají rychlé scény nový rozměr. Technologie Dolby Vision dále zlepšuje kvalitu obrazu výrazným zvýšením již tak velkého dynamického rozsahu (HDR) s posunutou úrovní hloubky a maximálním možným barevným spektrem. Obraz je zobrazován přesně tak, jak zamýšlel režisér, kameraman i producent.

Zvuk, který lahodí uchu i oku
Po zapnutí Loewe bild 9 se celá obrazovka automaticky vysune motorizovaným posunem vzhůru a odhalí soundbar se šesti reproduktory a dalšími čtyřmi pasivními basovými měniči s celkovým výkonem 120 wattů. Výslednou zvukovou kulisu lze dále zdůraznit volitelnými bezdrátovými reproduktory Loewe klang 9, které jsou opět designovány pouze pro tuto řadu přístrojů, a přidáním bezdrátového subwooferu pro zdůraznění hlubokých tónů. Takto doplněný hudební systém nahradí plnohodnotně zvukovou aparaturu v příslušném prostoru. Díky integrovanému multikanálový dekodéru 5.1 nemusí uživatelé používat další AV přijímače.

Snadné ovládání včetně dálkového spuštění nahrávání pořadů ze smartphonu
Jednoduše strukturované uživatelské rozhraní přináší snadnou orientaci při výběru televizních kanálů, nahrávek, aplikací nebo jiných externích zdrojů. Instalovaná aplikace Tidal otevírá přístup k více než 40 milionům hudebních skladeb. Videa, filmy a seriály jsou k dispozici online prostřednictvím služeb Amazon Video či YouTube. Integrovaný 1TB pevný disk umožňuje nahrát jakýkoli vysílaný pořad a díky duálním televizním tunerům DVB-T/T2, DVB-C a DVB-S2 lze jeden televizní kanál sledovat a další dva nahrávat. Nová aplikace transformuje váš smartphone nebo tablet do mobilní televize a umožňuje sledovat živě vysílané programy nebo nahrávky z domácí sítě v každé místnosti. Díky ní můžete pokračovat ve sledování oblíbeného pořadu třeba v posteli při usínání. Když nestihnete být doma včas, lze z aplikace dokonce nastavit nahrávání i vzdáleně.

Novou řadu televizorů Loewe bild 9 je možné objednat prostřednictvím prodejců společnosti BaSys, a to v cenovém rozpětí od 225 000 Kč za 55" provedení až po 275 000 Kč za televizor Loewe bild 9 s úhlopříčkou 65".

Datum:23.06.2017 11:00
Reklama

"I love Catalunya!" A jak mají rádi okruh Moto GP ostatní jezdci?

Ready to carve-up Catalunya Monster Energy MotoGP! What the riders think…

Unexpected Summer

Prožijte Austrálií inspirované léto s Nespresso a dopřejte svým chuťovým buňkám zážitek z opačné strany zeměkoule s limitkou ledových káv.

Metronome bude letos opět cashless

Metropolitní festival Metronome Festival Prague bude letos opět cashless. Peněženky si tak účastníci mohou nechat doma.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Rozšiřte povědomí o vaší značce díky reklamním předmětům

Máte vlastní značku? Nedílnou součástí vašeho byznysu pak jsou také reklamní předměty. Ty musejí ale nést vaši značku.

To nejlepší z evropského designu

Výrobce televizorů Philips, představuje novou řadu televizorů 9104, která vznikla ve spolupráci s dánským výrobcem luxusních designových doplňků, společností Georg Jensen.

Užijte si jaro plné hokejových zážitků

Pro hokejové fanoušky je jaro jedním z nejoblíbenějších ročních období. Atmosféru mistrovství si můžete vychutnat jako na tribuně.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama