Spojení Hublot a Ferrari

16.06.2017 15:00

V kanadském Montréalu se o víkendu jela Velká cena Kanady. Závodník stáje Ferrari, Kimi Räikkönen, se ještě před ostrým startem přišel seznámit s novou kolekcí hodinek Big Bang Ferrari do prodejny Château d'Ivoire. V butiku na něj čekal výkonný ředitel Hublot pro Severní Ameriku Jean-François Sberro a společně s Mauriziem Arrivabenem, šéfem týmu Scuderia Ferrari, představili zákazníkům, novinářům a dalším významným hostům hodinky, které jsou výsledkem spolupráce dvou luxusních značek, automobilové a hodinářské.

Mimochodem, Kimi Räikkönen je po tomto víkendu na celkovém sedmém místě, jeho ambice však v letošní sérii závodů Formule 1 míří mnohem výš.

Spolupráce obou značek započala již v roce 2011, od té doby jsou modely se vzpínajícím se hřebcem na číselníku oblíbené nejen u sběratelů hodinek, ale zároveň i u majitelů luxusních italských vozů. Značka Hublot je také oficiálním časoměřičem stáje Ferrari.

Nová limitovaná edice hodinek Big Bang Ferrari je dostupná ve třech provedeních: v titanu (1000 ks), ve zlatě – King Gold (500 ks) a v karbonu (500 ks). Hodinky pohání strojek s automatickým nátahem z dílny Hublot, který nabízí funkci flyback chronograf s řadičem umístěným pod číselníkem. Rotor samonátahu připomíná ráfky kol vozů Ferrari, paprskový „disk“ lze pozorovat skrze safírové dýnko. Na číselníku na pozici 3 je vidět ukazatel naměřených minut připomínající tachometr a také datumovka. Na pozici 9 je sčítač sekund, jež tvarem připomíná větrák u auta. Hodinová a minutová ručka, které byly kompletně přepracovány, jsou nyní mnohem čitelnější. Typický vzpínající se kůň – znak značky Ferrari – je umístěn na pozici 6. Další detaily připomínající spolupráci s Ferrari jsou viditelné z profilu. Na straně korunky s logen Hublot je detail červené linky, ta odkazuje k ikonickému modelu LaFerrari. Podlouhlá tlačítka chronografu jsou připevněna k otáčející se konstrukci a mají tvar pedálů sportovních vozů. Ergonomická korunka připomíná kontrolku TPE, která se ve vozech Ferrari nachází ve středu palubní desky.

Hodinky jsou určeny všem milovníkům rychlé jízdy a krásy hodinářského řemesla.

Datum:16.06.2017 15:00
Reklama

Captain Morgan vyplouvá

Letošní sezónu startuje svou tour po festivalech obří loď Captain Morgan Port Royal, která nabízí svým návštěvníkům víc než jen bar.

"I love Catalunya!" A jak mají rádi okruh Moto GP ostatní jezdci?

Ready to carve-up Catalunya Monster Energy MotoGP! What the riders think…

Unexpected Summer

Prožijte Austrálií inspirované léto s Nespresso a dopřejte svým chuťovým buňkám zážitek z opačné strany zeměkoule s limitkou ledových káv.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Nespresso a Designblok 2018

Svět prémiové kávy Nespresso a unikátního designu se opět propojuje během týdne designu v rámci jubilejního 20. ročníku Designblok 2018.

Italské dědictví

Proslulá italská značka Dolce & Gabbana po velkém úspěchu připravuje možnost nechat si ručně personifikovat ikonickou kabelku Sicily Bag.

Vkusný závan Itálie

Jaro připomíná začátek něčeho nového. Po zimě regenerujeme nejen své tělo, ale i příbytky. Nechte zavát italský vánek k vám domů.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama