Obdarovat ženu

06.03.2017 17:30

Mezinárodní den žen se začal v Evropě slavit v roce 1911 a měl pomáhat v boji za rovnoprávnost žen a mužů. Den, kdy máme oslavovat ženy připadá každoročně na 8. března a ač si ho v Česku mnoho lidí spojuje se socialistickým režimem let minulých, opravdovou podstatou byl právě boj za práva žen. Ať už tento svátek slavíte či ne, vždy je dobré si najít důvod, proč ženu potěšit a obdarovat třeba lahodným mokem. Distribuční společnost Premier Wines & Spirits přináší několik tipů na krásná vína či rum, který si podmaní každou dámu.

Champagne Deutz, Brut Rosé

Elegantní růžové šampaňské potěší jedinečnou ženu chutí i vizáží. Stoprocentní odrůda Pinot Noir vás dostane kombinací tónů rybízu, třešní a jahod. Na jazyku ucítíte krémovou chuť s náznakem třísloviny v závěru. Známkou kvality je i značka Champagne Deutz. Patří totiž mezi nejstarší členy prestižního Club des Grandes Marques, který sdružuje 24 nejvýznamnějších šampaňských vinařství. K dostání je i v malé lahvičce 0, 375l. 

Cava Anna de Codorníu
Cava je španělským ekvivalentem milovaného šampaňského. Osvěžující šumivé víno se hodí ke každé slavnostní události a MDŽ není výjimkou. Jako první na světě začalo Cavu vyrábět katalánské vinařství Codorníu. Získá si vás lahodnou citrusovou chutí s lehkou pitelností a jemným perlením. Vyrábí se tradiční metodou šampanizace, takže u něj probíhá druhotné kvašení přímo v lahvi. Chuťově padne na jedničku k asijské kuchyni nebo rybám. 

Tip: V bistru a kamenné prodejně delikates v srdci Karlína Premier Mercato naleznete exkluzivně limitovanou edici Anna de Codorníu Love.

Ron de Jeremy XO
Je vaše žena milovnice dobrých rumů a neurazí jí žádná legrácka? Pak doporučujeme výborný rum značky Ron de Jeremy. Ten nese jméno proslulého pornoherce minulého století, který byl legendární údajně hlavně pro svou něžnost. A takový je i jeho rum, něžný, tajemný, s komplexní a kulatou chutí a překvapivou jemností. Sytě černý XO je nasládlý blend rumů z Barbadosu, Guyany, Trinidadu a Jamajky, které pohromadě zrají až 15 let metodou solera. V nezaměnitelné chuti zaznamenáte například karamelizované ořechy. Jeho hladké a dlouhé zakončení pohladí smysly. 

C'est La Vie, Syrah Rosé
Kdy jindy si užívat život než na svátek něžného pohlaví. Jihofrancouzské Rosé od značky C'est La Vie se vyznačuje lososově růžovou barvou a příjemnou vůní ovoce a květin. Víno má středně plné tělo a oblibě se těší hlavně pro svou lehkou pitelnost a jemnou chuť. Výborně se hodí například ke kuřecímu a krůtímu masu nebo k lehké rybě. 

Reklama

Ztělesnění glamour 70. let

Longchamp v nové kolekci vzdává hold módním ikonám té doby, jedinečné Veruschce a Anite Pallenberg.

4 hrdinové značky Hublot

Začal tenisový grand slam a Hublot u této příležitosti přeje mnoho štěstí a vítězství čtyřem skvělým tenistům.

Cesta zpátky časem

Nespresso představuje 2 kávy v limitované edici inspirované prvními kavárnami světa, v Istanbulu a v Benátkách.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Cesta zpátky časem

Nespresso představuje 2 kávy v limitované edici inspirované prvními kavárnami světa, v Istanbulu a v Benátkách.

Firemní večírek nebo oslava

Ať už budete slavit s kolegy, s přáteli nebo jen ve dvou, vždy je důležité pít kvalitní sekt, po kterém nebudete mít ráno bolehlav.

Rychlokurz šumivých vín

Sekt, šampaňské, prosecco, crémant nebo cava. Nevíte, jak se zorientovat ve složitém světě bublinek? Je to snazší, než se na první pohled zdá.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama