Whisky v kuchyni

07.02.2017 17:00

To, že do kuchyně patří jen ženy, je už dávno hluboko zakopané passé, a tak mají pánové tisícero příležitostí se v oblasti gastronomie realizovat i prohlubovat svoje schopnosti, znalosti a dovednosti na kuchyňské lince.
Pokud plánujete ohromit svou drahou polovičku nějakou exkluzivní specialitou, či si chcete rozšířit portfolio pokrmů, které jste schopni ukuchtit, a nevíte, kam se vydat, máme pro Vás jeden tip.

Společnost Ultra Premium Brands a Laboratorio - Scuola di Cucina Vás s radostí přivítají na kurzu Men in Kitchen, který - jak ostatně napovídá sám název - je určen výhradně pro muže.
A čím že je tak výjimečný? Jídlo v něm nehraje (jedinou) hlavní roli! Chuťově ho doplňují whisky z řady Classic Malts. Vše se odehrává v Laboratoriu v Krocínově ulici a programem, který je pln degustačních kombinací whisky a pokrmů, provází skutečný odborník - Petr Kymla, Diageo Reserve Ambasador. Je absolventem Malt Advocates Course - prestižního whisky kurzu konajícího se na skotské půdě.

Pánové v kuchyni pouze nepřihlíží se založenýma rukama - ba naopak, společně se pod vedením šéfkuchaře pustí do přípravy menu z ryze chlapských surovin: po lehkém začátku s husími játry následuje hovězí. Nejprve pořádný roastbeef, který vystřídá rib eye steak. Jako sladká tečka účastníky čeká čokoládové překvapení se směsí lesního ovoce. Během celého kurzu Vám chuť a atmosféru dotváří to nejlepší, co může skotská whisky nabídnout! V omáčce, v dezertu a v neposlední řadě samozřejmě ve skle..

Nejbližší termíny Men in Kitchen jsou naplánovány na 15.února a 29.března.
A abyste měli ještě lepší představu, pohlédněte na menu, které na Vás čeká..

Men in Kitchen MENU
Husí játra restovaná na jablečném octu s bruschettou + Cragganmore 12letá

Roastbeef se zauzenou domácí majonézou + Talisker 10letá

Rib eye steak s whisky omáčkou ze zeleného pepře a zelených fazolek restovaných na čerstvém česneku + Oban 14letá

Chocco mousse s whisky a směs lesního ovoce + Dalwhinnie 15letá

Datum:07.02.2017 17:00
Reklama

Jak chránit své cennosti i před přírodními živly

Nejlepším řešením je využití bezpečnostní schránky. Nejen pro úschovu zálohy vašich dat či šperků, ale i pro uložení důležitých dokumentů a hotovosti.

Víkend bude žít svátkem svatého Patrika

Tour svatého Patrika startuje již v sobotu dopoledne na smíchovské Náplavce. Irský průvod vyjde v neděli v 15 hodin z Hybernské ulice.

Cesta do nitra zeleného kostarického pralesa

Nespresso si vás dovoluje pozvat na poznávací cestu prostřednictvím nové limitované edice kávy Costa Rica z řady Master Origin.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Cesta do nitra zeleného kostarického pralesa

Nespresso si vás dovoluje pozvat na poznávací cestu prostřednictvím nové limitované edice kávy Costa Rica z řady Master Origin.

Kávový tip na Valentýna

Malá inspirace, jak doladit letošní svátek do na prosté dokonalosti okamžiku. Nesmí chybět luxusní šálky navržené Indii Mahdavi.

Chuť lásky

O čokoládě se říká, že je sladká jako láska. Není tedy právě, růže nebo srdíčko z kvalitní čokolády, tím nejlepším valentýnským dárečkem?

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama