Montblanc 4810 Day-Date
<br><br>Mechanický strojek s automatickým nátahem, rezerva nátahu přibližně 42 hodin, kulaté ocelové pouzdro vel. 40,5 mm, stříbřitě bílý číselník s gilošováním, indexy hodin a ručky z červeného zlata s luminiscenční úpravou, datum a den v týdnu v okénku na pozici 3 a 12, hvězdička Montblanc na korunce, černý řemínek z aligátora. Cena 79 400 Kč.
Montblanc 4810 TwinFly Chronograph 110 years Edition<br><br>Limitovaná edice 1110 ks. Mechanický strojek s automatickým nátahem, chronograf s vlečnou ručkou, rezerva nátahu přibližně 72 hodin, vteřinovka a datum na pozici 6 (datum označuje červený trojúhelník), druhá časová zóna na pozici 12 s 24 hodinovým číselníkem a indikátorem dne/noci, ocelové pouzdro vel. 43 mm, hvězdička Montblanc na korunce, stříbřitě bílý číselník s gilošováním, indexy hodin a ručky z červeného zlata s luminiscenční úpravou, modrá vteřinovka chronografu, černý řemínek z aligátora. Cena 196 000 Kč.Montblanc TimeWalker Urban Speed UTC<br><br>Druhé časové pásmo synchronizované s koordinovaným světovým časem (UTC). Pouzdro vel. 42 mm z pískované oceli je opatřené matně černou DLC úpravou a černý číselník doplňuje kožený řemínek z „extrémní kůže Montblanc“, kůže se vzhledem karbonové textury, která zaručuje maximální odolnost vůči poškození teplem, vodou nebo poškrábáním. Cena 99 400 Kč.Montblanc 1858 Manual Small Second<br><br>Kolekce 1858 je inspirovaná dědictvím manufaktury Minerva, špičkovou švýcarskou hodinářskou manufakturou založenou v roce 1858. Odkazují k ní dva nové vintage modely s velkým ocelovým pouzdrem (44 mm), samostatnou vteřinovkou, luminiscenčními číslicemi a ručkami a původním logem Montblanc. Variantu s temně modrým číselníkem doplňuje modrý řemínek z aligátora (93 700 Kč) a ještě klasičtější podobu s černým číselníkem doplňuje hnědý kožený řemínek (84 000 Kč).Montblanc 1858 Manual Small Second<br><br>Kolekce 1858 je inspirovaná dědictvím manufaktury Minerva, špičkovou švýcarskou hodinářskou manufakturou založenou v roce 1858. Odkazují k ní dva nové vintage modely s velkým ocelovým pouzdrem (44 mm), samostatnou vteřinovkou, luminiscenčními číslicemi a ručkami a původním logem Montblanc. Variantu s temně modrým číselníkem doplňuje modrý řemínek z aligátora (93 700 Kč) a ještě klasičtější podobu s černým číselníkem doplňuje hnědý kožený řemínek (84 000 Kč).

Novinky Montblanc

19.09.2016 00:00

Podzimní nabídku časomír v butiku Montblanc v Široké ulici obohatí modely představené na letošním ženevském veletrhu. Sofistikované časomíry v kolekci Heritage doplňují nové vintage modely z řady 1858, sportovní TimeWalker, elegantní Star Classique i kolekce 4810, která je modernizovanou reedicí bestsellerové řady představené před 10 lety ke stému jubileu Montblanc.

Montblanc 4810 Day-Date


Mechanický strojek s automatickým nátahem, rezerva nátahu přibližně 42 hodin, kulaté ocelové pouzdro vel. 40,5 mm, stříbřitě bílý číselník s gilošováním, indexy hodin a ručky z červeného zlata s luminiscenční úpravou, datum a den v týdnu v okénku na pozici 3 a 12, hvězdička Montblanc na korunce, černý řemínek z aligátora. Cena 79 400 Kč.

Montblanc 4810 TwinFly Chronograph 110 years Edition

Limitovaná edice 1110 ks. Mechanický strojek s automatickým nátahem, chronograf s vlečnou ručkou, rezerva nátahu přibližně 72 hodin, vteřinovka a datum na pozici 6 (datum označuje červený trojúhelník), druhá časová zóna na pozici 12 s 24 hodinovým číselníkem a indikátorem dne/noci, ocelové pouzdro vel. 43 mm, hvězdička Montblanc na korunce, stříbřitě bílý číselník s gilošováním, indexy hodin a ručky z červeného zlata s luminiscenční úpravou, modrá vteřinovka chronografu, černý řemínek z aligátora. Cena 196 000 Kč.

Montblanc TimeWalker Urban Speed UTC

Druhé časové pásmo synchronizované s koordinovaným světovým časem (UTC). Pouzdro vel. 42 mm z pískované oceli je opatřené matně černou DLC úpravou a černý číselník doplňuje kožený řemínek z „extrémní kůže Montblanc“, kůže se vzhledem karbonové textury, která zaručuje maximální odolnost vůči poškození teplem, vodou nebo poškrábáním. Cena 99 400 Kč.


Montblanc Star Classique Date Automatic


Klasická elegantní časomíra, ručky a číslice potažené červeným zlatem, štíhlé pouzdro vel. 39 mm z leštěné oceli. Cena 85 150 Kč.

Montblanc Heritage Chronométrie Twincounter Date

Nový kalibr MB 24.23 s dvojitým sčítačem indikuje datum na samostatném číselníku na pozici 3 a symetricky na pozici 9 je umístěna samostatná vteřinovka. Elegantní štíhlé ocelové pouzdro vel. 40 mm vysoké pouhých 9.85 mm, dokonale přehledný stříbřitě bílý číselník a číslice a indexy z červeného zlata. Cena 81 200 Kč.

Montblanc Heritage Chronométrie Chronograph Annual Calendar


Jako poctu prvním chronografům Minerva z dvacátých let představuje manufaktura Montblanc ve Villeret zcela poprvé spojení ročního kalendáře a chronografu. Čtyři číselníky jsou přehledné díky barevnému odlišení ruček – z červeného zlata pro čas a funkce kalendáře a modré ručky chronografu. Harmonické proporce číselníku doplňuje pouzdro vel. 42 mm a černý řemínek z aligátora. Kromě ocelové verze (271 600 Kč) je k dispozici také provedení pouzdra v červeném zlatě (537 600 Kč).


Oficiální stránky MONTBLANC: www.montblanc.com
Oficiální stránky CAROLLINUM:
www.carollinum.cz

Montblanc
Široká 18, Praha 1

Autor:Kirsten
Datum:19.09.2016 00:00
Reklama

Nespresso káva v Karlových Varech již po osmé

Svátek filmu a hlavní společenská událost se blíží. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, bude počátkem července opět patřit výjimečným snímkům.

Jak má vypadat pořádná zahrada

Zahrada je oblíbeným místem nejen pro mnohé zahrádkáře a nadšence pěstování, ale i milovníky odpočinku.

Topit tuhými palivy se dnes vyplatí

Mohlo by se zdát, že vytápění tuhými palivy šlo do ústraní. Dnes je ale všechno jinak.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Toto je Nespresso. Je recyklovatelné

Největší přehlídka designu a módy ve střední Evropě se blíží a Nespresso bude opět u toho.

Nespresso a Designblok 2018

Svět prémiové kávy Nespresso a unikátního designu se opět propojuje během týdne designu v rámci jubilejního 20. ročníku Designblok 2018.

Italské dědictví

Proslulá italská značka Dolce & Gabbana po velkém úspěchu připravuje možnost nechat si ručně personifikovat ikonickou kabelku Sicily Bag.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
31.01.2023

Dovolená na Roatanu

Pojeďte za námi do Karibiku.

Reklama