NEBESKÉ KOKTEJLY & SUSHI

25.02.2013 14:00

Pokud chcete v Praze vyzkoušet koktejly na nejvyšší úrovni, je jediné místo, kam zajít: Aureole. V 27. patře City Tower si s partnerem vychutnáte prvotřídní koktejly a chutné sushi a přitom si užijete jeden z nejbáječnějších výhledů na město!

Koktejlové menu :

Dva koktejly pro každého hosta (dohromady čtyři koktejly) z koktejlového menu restaurace Aureole, které si vychutnáte v lounge s nádherným výhledem na Prahu.

Malá kolekce sushi, celkem deset kousků, včetně Nigiri a Futo Maki.

Pokud vám sushi nevyhovuje, vyberte si z vynikající nabídky občerstvení Aureole, včetně parmské šunky, prvotřídních oříšků nebo španělských oliv.

Dostupné každý den; rezervujte laskavě nejméně 24 hodin předem.

Aureole
City Tower, 27. patro (27th floor)
Hvězdova 1716/2B
140 00 Praha 4


www.limeandtonic.com/prague/cs/zazitky/2180/praha-sushi-aureole-restaurace

Užijte si pohled na Prahu z ptačí perspektivy díky této exkluzivní nabídce Aureole, nejvýše položené restaurace v Praze. Najdete ji v 27. patře City Tower, nejvyššího českého mrakodrapu. Ten se nachází jižně od centra města nedaleko stanice metra Pankrác. Aureole je prvotřídní pražský koktejlový bar s překrásným výhledem. Tady si vy a váš host dopřejete skvostné koktejly, které pro vás připraví specialista restaurace Aureole. K nim si vychutnáte vynikající občerstvení nebo nabídku sushi. Užijte si tady nezapomenutelnou hodinku se skvělými koktejly, která může být i vynikajícím rozjezdem na večer ve městě!

Jakmile se usadíte v přepychových prostorách restaurace Aureole, vyberete si první ze svých dvou koktejlů. Nabídka v Aureole je široká a zahrnuje vynikající novinky, jako je Basil Pineappletini s vodkou Absolut, citronovým džusem, cukrovým sirupem, čerstvou bazalkou a ananasem. Nebo vyzkoušejte Blackberry Gin Bombay Saphire s ostružinovým likérem, čerstvými ostružinami a limetkou. Jde o osvěžující ovocnou kombinaci, která se skvěle snoubí s chutí ginu. Ať už si vyberete jakýkoli nápoj — gin, tequillu, rum nebo vodku — odborníci na míchání nápojů z restaurace Aureole vám namíchají něco lahodného. A nezapomeňte, dostanete dva koktejly, takže můžete zkoušet a kombinovat!

K nápojům si můžete vychutnat občerstvení dle vlastního výběru. Pokud máte rádi sushi, máte štěstí, protože šéfkuchaři připravili vynikající nabídku sushi pro dva, která zahrnuje čtyři kousky Nigiri z lososa a tuňáka a šest kousků Futo Maki, což je vaječná omeleta Tamago s houbami šitake, okurkou, takuánskou ředkvičkou Kampyo, marinovanou dýní a karotkou. Neuvěřitelně vynikající kombinace! Ovšem pokud si na sushi moc nepotrpíte, vyzkoušejte občerstvení z gurmánského baru restaurace Aureole, jako jsou curry nebo wasabi oříšky, španělské olivy ve speciální marinádě Aureole nebo Grissinni s perfektně najemno nakrájenou parmskou šunkou. A samozřejmě zatímco si budete vychutnávat své drinky a občerstvení, můžete si užít jeden z nejkrásnějších výhledů na Prahu!

Výhled by mohl být největším lákadlem restaurace Aureole, ovšem tento klenot mezi pražskými podniky se může pochlubit i dalšími skvělými atributy, jako je zdejší profesionální obsluha, talentovaní mixologové a šéfkuchaři. Takže se pohodlně usaďte v místnosti vysoko nad městem a uvidíte, o co jste dosud přicházeli!

www.limeandtonic.com

Datum:25.02.2013 14:00
Reklama

Mama říká “podělit se znamená milovat”

Vychutnejte si nejlepší domácí jídla se svými přáteli a rodinou v restauraci Mama v Holešovicích.

Hra o trůny skončila. Zeje vaše obrazovka nyní prázdnotou?

Přinášíme 4 tipy, jaké seriály si můžete na obrazovkách během léta vychutnat.

Velká cena Katalánska

O víkendu jsme se vydali do Barcelony, abychom se podívali na 7. zastávku seriálu MotoGP 2019 – jela se Velká cena Katalánska.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Nespreso & You rozdává odměny

Nespresso nepřináší jen lahodnou chuť výběrové kávy, ale i mnoho výhod a benefitů pro ty nejvěrnější.

Unexpected Summer

Prožijte Austrálií inspirované léto s Nespresso a dopřejte svým chuťovým buňkám zážitek z opačné strany zeměkoule s limitkou ledových káv.

Chytřejší příprava kávy

Essenza Plus je dokonalým řešením pro milovníky kávy, kteří u svých vzácných chvilek strávených s kávou chtějí propojit pohodlí a styl.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama