NEBESKÉ KOKTEJLY & SUSHI

25.02.2013 14:00

Pokud chcete v Praze vyzkoušet koktejly na nejvyšší úrovni, je jediné místo, kam zajít: Aureole. V 27. patře City Tower si s partnerem vychutnáte prvotřídní koktejly a chutné sushi a přitom si užijete jeden z nejbáječnějších výhledů na město!

Koktejlové menu :

Dva koktejly pro každého hosta (dohromady čtyři koktejly) z koktejlového menu restaurace Aureole, které si vychutnáte v lounge s nádherným výhledem na Prahu.

Malá kolekce sushi, celkem deset kousků, včetně Nigiri a Futo Maki.

Pokud vám sushi nevyhovuje, vyberte si z vynikající nabídky občerstvení Aureole, včetně parmské šunky, prvotřídních oříšků nebo španělských oliv.

Dostupné každý den; rezervujte laskavě nejméně 24 hodin předem.

Aureole
City Tower, 27. patro (27th floor)
Hvězdova 1716/2B
140 00 Praha 4


www.limeandtonic.com/prague/cs/zazitky/2180/praha-sushi-aureole-restaurace

Užijte si pohled na Prahu z ptačí perspektivy díky této exkluzivní nabídce Aureole, nejvýše položené restaurace v Praze. Najdete ji v 27. patře City Tower, nejvyššího českého mrakodrapu. Ten se nachází jižně od centra města nedaleko stanice metra Pankrác. Aureole je prvotřídní pražský koktejlový bar s překrásným výhledem. Tady si vy a váš host dopřejete skvostné koktejly, které pro vás připraví specialista restaurace Aureole. K nim si vychutnáte vynikající občerstvení nebo nabídku sushi. Užijte si tady nezapomenutelnou hodinku se skvělými koktejly, která může být i vynikajícím rozjezdem na večer ve městě!

Jakmile se usadíte v přepychových prostorách restaurace Aureole, vyberete si první ze svých dvou koktejlů. Nabídka v Aureole je široká a zahrnuje vynikající novinky, jako je Basil Pineappletini s vodkou Absolut, citronovým džusem, cukrovým sirupem, čerstvou bazalkou a ananasem. Nebo vyzkoušejte Blackberry Gin Bombay Saphire s ostružinovým likérem, čerstvými ostružinami a limetkou. Jde o osvěžující ovocnou kombinaci, která se skvěle snoubí s chutí ginu. Ať už si vyberete jakýkoli nápoj — gin, tequillu, rum nebo vodku — odborníci na míchání nápojů z restaurace Aureole vám namíchají něco lahodného. A nezapomeňte, dostanete dva koktejly, takže můžete zkoušet a kombinovat!

K nápojům si můžete vychutnat občerstvení dle vlastního výběru. Pokud máte rádi sushi, máte štěstí, protože šéfkuchaři připravili vynikající nabídku sushi pro dva, která zahrnuje čtyři kousky Nigiri z lososa a tuňáka a šest kousků Futo Maki, což je vaječná omeleta Tamago s houbami šitake, okurkou, takuánskou ředkvičkou Kampyo, marinovanou dýní a karotkou. Neuvěřitelně vynikající kombinace! Ovšem pokud si na sushi moc nepotrpíte, vyzkoušejte občerstvení z gurmánského baru restaurace Aureole, jako jsou curry nebo wasabi oříšky, španělské olivy ve speciální marinádě Aureole nebo Grissinni s perfektně najemno nakrájenou parmskou šunkou. A samozřejmě zatímco si budete vychutnávat své drinky a občerstvení, můžete si užít jeden z nejkrásnějších výhledů na Prahu!

Výhled by mohl být největším lákadlem restaurace Aureole, ovšem tento klenot mezi pražskými podniky se může pochlubit i dalšími skvělými atributy, jako je zdejší profesionální obsluha, talentovaní mixologové a šéfkuchaři. Takže se pohodlně usaďte v místnosti vysoko nad městem a uvidíte, o co jste dosud přicházeli!

www.limeandtonic.com

Datum:25.02.2013 14:00
Reklama

Philips opět slaví

Philips TV opět slaví úspěchy na poli designu, získal hned pět prestižních ocenění.

Vyhrála elegantní ženská silueta

Vítězem soutěže pro začínající módní návrháře VAN GRAAF Junior Talent 2019 pořádané v rámci Mercedes- Benz Prague Fashion Weeku se stal Boris Kráľ.

Light Moments by Sans Souci

Křišťálové sklo, pokovené povrchy, lehané sklo, a mimořádné komponenty spolu s pečlivým ručním zpracováním českých mistrů sklářů.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Cesta do nitra zeleného kostarického pralesa

Nespresso si vás dovoluje pozvat na poznávací cestu prostřednictvím nové limitované edice kávy Costa Rica z řady Master Origin.

Kávový tip na Valentýna

Malá inspirace, jak doladit letošní svátek do na prosté dokonalosti okamžiku. Nesmí chybět luxusní šálky navržené Indii Mahdavi.

Chuť lásky

O čokoládě se říká, že je sladká jako láska. Není tedy právě, růže nebo srdíčko z kvalitní čokolády, tím nejlepším valentýnským dárečkem?

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama