NEBESKÉ KOKTEJLY & SUSHI

25.02.2013 14:00

Pokud chcete v Praze vyzkoušet koktejly na nejvyšší úrovni, je jediné místo, kam zajít: Aureole. V 27. patře City Tower si s partnerem vychutnáte prvotřídní koktejly a chutné sushi a přitom si užijete jeden z nejbáječnějších výhledů na město!

Koktejlové menu :

Dva koktejly pro každého hosta (dohromady čtyři koktejly) z koktejlového menu restaurace Aureole, které si vychutnáte v lounge s nádherným výhledem na Prahu.

Malá kolekce sushi, celkem deset kousků, včetně Nigiri a Futo Maki.

Pokud vám sushi nevyhovuje, vyberte si z vynikající nabídky občerstvení Aureole, včetně parmské šunky, prvotřídních oříšků nebo španělských oliv.

Dostupné každý den; rezervujte laskavě nejméně 24 hodin předem.

Aureole
City Tower, 27. patro (27th floor)
Hvězdova 1716/2B
140 00 Praha 4


www.limeandtonic.com/prague/cs/zazitky/2180/praha-sushi-aureole-restaurace

Užijte si pohled na Prahu z ptačí perspektivy díky této exkluzivní nabídce Aureole, nejvýše položené restaurace v Praze. Najdete ji v 27. patře City Tower, nejvyššího českého mrakodrapu. Ten se nachází jižně od centra města nedaleko stanice metra Pankrác. Aureole je prvotřídní pražský koktejlový bar s překrásným výhledem. Tady si vy a váš host dopřejete skvostné koktejly, které pro vás připraví specialista restaurace Aureole. K nim si vychutnáte vynikající občerstvení nebo nabídku sushi. Užijte si tady nezapomenutelnou hodinku se skvělými koktejly, která může být i vynikajícím rozjezdem na večer ve městě!

Jakmile se usadíte v přepychových prostorách restaurace Aureole, vyberete si první ze svých dvou koktejlů. Nabídka v Aureole je široká a zahrnuje vynikající novinky, jako je Basil Pineappletini s vodkou Absolut, citronovým džusem, cukrovým sirupem, čerstvou bazalkou a ananasem. Nebo vyzkoušejte Blackberry Gin Bombay Saphire s ostružinovým likérem, čerstvými ostružinami a limetkou. Jde o osvěžující ovocnou kombinaci, která se skvěle snoubí s chutí ginu. Ať už si vyberete jakýkoli nápoj — gin, tequillu, rum nebo vodku — odborníci na míchání nápojů z restaurace Aureole vám namíchají něco lahodného. A nezapomeňte, dostanete dva koktejly, takže můžete zkoušet a kombinovat!

K nápojům si můžete vychutnat občerstvení dle vlastního výběru. Pokud máte rádi sushi, máte štěstí, protože šéfkuchaři připravili vynikající nabídku sushi pro dva, která zahrnuje čtyři kousky Nigiri z lososa a tuňáka a šest kousků Futo Maki, což je vaječná omeleta Tamago s houbami šitake, okurkou, takuánskou ředkvičkou Kampyo, marinovanou dýní a karotkou. Neuvěřitelně vynikající kombinace! Ovšem pokud si na sushi moc nepotrpíte, vyzkoušejte občerstvení z gurmánského baru restaurace Aureole, jako jsou curry nebo wasabi oříšky, španělské olivy ve speciální marinádě Aureole nebo Grissinni s perfektně najemno nakrájenou parmskou šunkou. A samozřejmě zatímco si budete vychutnávat své drinky a občerstvení, můžete si užít jeden z nejkrásnějších výhledů na Prahu!

Výhled by mohl být největším lákadlem restaurace Aureole, ovšem tento klenot mezi pražskými podniky se může pochlubit i dalšími skvělými atributy, jako je zdejší profesionální obsluha, talentovaní mixologové a šéfkuchaři. Takže se pohodlně usaďte v místnosti vysoko nad městem a uvidíte, o co jste dosud přicházeli!

www.limeandtonic.com

Datum:25.02.2013 14:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Vaše nová cesta za aromatickými požitky

Průkopník ve světě prémiové porcované kávy vzdává hold zemím, které jsou ve světě kávy legendami, a to novou kávou ze Sumatry.

Skvělé snoubení kávy a ledu

Prožijte chladivé léto s nejnovějšími kávami z řady Nespresso Barista Creations pro ledové osvěžení.

Kávové semináře pro všechny

Inovativní kávové semináře Masterclass online na sociálních sítích. Svou vlastní cestu experta na kávu můžete zahájit z pohodlí domova.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama