Gin Beefeater London Dry představuje nový design lahve
Gin Beefeater London Dry představuje nový design lahve

Londýnská ikona

08.08.2016 00:00

Beefeater, nejoceňovanější a nejznámější značka ginu na světě, uvádí nový design lahve ginu London Dry, který věnuje městu, jež je jeho domovem – Londýnu. Na zadní etiketě lahve se nachází ručně kreslená mapa hlavního města Velké Británie. Proměna vzhledu lahve upevňuje značku Beefeater jako ikonu Londýna, která se i nadále jako jediná z velkých a tradičních značek ginů destiluje v srdci tohoto města. Vychutnejte si ho i vy třeba v tradičním míchaném osvěžujícím drinku Gin & Tonic.

Jako jediná mezinárodní značka ginu se Beefeater destiluje výhradně v Londýně a při výrobě se dodržují stále tradiční postupy. Tento londýnský destilát má stoprocentně přírodní složení, připravuje se z obilného destilátu, čisté vody a devíti bylinných přísad, bez jakýchkoli přidaných cukrů nebo dochucovacích esencí. V ginu Beefeater London Dry se používá jalovec, koriandr a kořen anděliky, na slunci sušená kůra z pomerančů a citronů z jižního Španělska a další přísady podle tajného receptu. Je to gin s nádechem velkého impulzivního města, vyrobený s láskou, citem a hrdostí.

Vychutnejte si ho v legendární kombinaci Gin a Tonic. B&T, tedy Beefeater & Tonic, je osvěžující drink, který získáte jednoduchým smícháním ginu Beefeater London Dry a toniku, které na závěr dozdobíte plátkem citronu.

B&T

  • 4 cl Beefeater Dry
  • tonic dle volby
  • plátek citronu
Do sklenice plné ledu, nalijte 4 cl Beefeater London Dry, dolijte tonikem a dozdobte plátkem citronu.

Nový design lahve
Nový vzhled lahve představuje příběh Londýna zevnitř i zvnějšku s klasickým proslulým ginem Beefeater London Dry uvnitř a charakteristickými dominantami města viditelnými zvenku. Nový design balení dosahuje efektní hloubky obrazu prostřednictvím pohledu na Londýn z ptačí perspektivy, nakresleného červeně – tradiční barvou Beefeateru. Takto pojatá zadní strana lahve vytváří pozadí pro postavu Beefeatera, strážce Tower Bridge, a logo na přední straně. Stylizovaná mapa Londýna zachycuje bohatou mozaiku hlavního města z vyhlídky na mostě Tower Bridge s dalšími typickými orientačními body, které přitahují pozornost na pozadí lahve.

Lahev ukazuje měnící se tvář Londýna a skvěle odráží směs tradice a dynamiky, jež jsou patrné jak v Londýně, tak u značky Beefeater. Gin Beefeater London Dry zůstává stejný od té doby, co jeho zakladatel James Burrough v 19. století vytvořil původní recept. Jedná se o nejoceňovanější gin na světě, není tedy důvod měnit jeho skvělou recepturu měnit,“ říká Michaela Michalová, brand manager značky Beefeater pro Českou republiku.

Beefeater London Dry 0,7 l v novém designu zakoupíte za doporučenou cenu 429 Kč.


O značce Beefeater
Beefeater je neoceňovanější značka ginu na světě, jejíž palírna se nachází v srdci Londýna. Je to jediný historický dry gin, který se destiluje v hlavním městě Velké Británie, díky čemuž se jedná o skutečný londýnský destilát. Tradiční recept na gin Beefeater vytvořil James Burrough v 19. století. Od té doby se prakticky nezměnil a dnes jej střeží Master Distiller Desmond Payne, nejzkušenější světový destilatér ginu. Značku Beefeater milují barmani po celém světě pro její stálou vynikající kvalitu a klasickou londýnskou suchou chuť. Nabídka značky Beefeater zahrnuje Beefeater London Dry, který se připravuje z obilného destilátu, čisté vody a devíti bylinných přísad bez jakýchkoliv přidaných cukrů nebo dochucovacích esencí. Je to gin s nádechem velkého impulzivního města, vyrobený s láskou, citem a hrdostí. Beefeater 24, superprémiový gin, který kromě základních devíti bylin obsahuje další tři, čínský zelený a japonský Sencha čaj a ručně opracovanou kůru z grapefruitů, které vytvářejí osobitý, komplexní gin vyhovující současné koktejlové kultuře. A v neposlední řadě také Beefeater Burrough’s Reserve, řemeslně vyrobený ultraprémiový gin zrající v dubových sudech, který se vyrábí ve velmi omezeném množství a je určen k pomalému popíjení v čisté podobě, ať už mražený, chlazený nebo v pokojové teplotě.


Datum:08.08.2016 00:00
Reklama

Ztělesnění glamour 70. let

Longchamp v nové kolekci vzdává hold módním ikonám té doby, jedinečné Veruschce a Anite Pallenberg.

4 hrdinové značky Hublot

Začal tenisový grand slam a Hublot u této příležitosti přeje mnoho štěstí a vítězství čtyřem skvělým tenistům.

Cesta zpátky časem

Nespresso představuje 2 kávy v limitované edici inspirované prvními kavárnami světa, v Istanbulu a v Benátkách.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Cesta zpátky časem

Nespresso představuje 2 kávy v limitované edici inspirované prvními kavárnami světa, v Istanbulu a v Benátkách.

Firemní večírek nebo oslava

Ať už budete slavit s kolegy, s přáteli nebo jen ve dvou, vždy je důležité pít kvalitní sekt, po kterém nebudete mít ráno bolehlav.

Rychlokurz šumivých vín

Sekt, šampaňské, prosecco, crémant nebo cava. Nevíte, jak se zorientovat ve složitém světě bublinek? Je to snazší, než se na první pohled zdá.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama