Gin Beefeater London Dry představuje nový design lahve
Gin Beefeater London Dry představuje nový design lahve

Londýnská ikona

08.08.2016 00:00

Beefeater, nejoceňovanější a nejznámější značka ginu na světě, uvádí nový design lahve ginu London Dry, který věnuje městu, jež je jeho domovem – Londýnu. Na zadní etiketě lahve se nachází ručně kreslená mapa hlavního města Velké Británie. Proměna vzhledu lahve upevňuje značku Beefeater jako ikonu Londýna, která se i nadále jako jediná z velkých a tradičních značek ginů destiluje v srdci tohoto města. Vychutnejte si ho i vy třeba v tradičním míchaném osvěžujícím drinku Gin & Tonic.

Jako jediná mezinárodní značka ginu se Beefeater destiluje výhradně v Londýně a při výrobě se dodržují stále tradiční postupy. Tento londýnský destilát má stoprocentně přírodní složení, připravuje se z obilného destilátu, čisté vody a devíti bylinných přísad, bez jakýchkoli přidaných cukrů nebo dochucovacích esencí. V ginu Beefeater London Dry se používá jalovec, koriandr a kořen anděliky, na slunci sušená kůra z pomerančů a citronů z jižního Španělska a další přísady podle tajného receptu. Je to gin s nádechem velkého impulzivního města, vyrobený s láskou, citem a hrdostí.

Vychutnejte si ho v legendární kombinaci Gin a Tonic. B&T, tedy Beefeater & Tonic, je osvěžující drink, který získáte jednoduchým smícháním ginu Beefeater London Dry a toniku, které na závěr dozdobíte plátkem citronu.

B&T

  • 4 cl Beefeater Dry
  • tonic dle volby
  • plátek citronu
Do sklenice plné ledu, nalijte 4 cl Beefeater London Dry, dolijte tonikem a dozdobte plátkem citronu.

Nový design lahve
Nový vzhled lahve představuje příběh Londýna zevnitř i zvnějšku s klasickým proslulým ginem Beefeater London Dry uvnitř a charakteristickými dominantami města viditelnými zvenku. Nový design balení dosahuje efektní hloubky obrazu prostřednictvím pohledu na Londýn z ptačí perspektivy, nakresleného červeně – tradiční barvou Beefeateru. Takto pojatá zadní strana lahve vytváří pozadí pro postavu Beefeatera, strážce Tower Bridge, a logo na přední straně. Stylizovaná mapa Londýna zachycuje bohatou mozaiku hlavního města z vyhlídky na mostě Tower Bridge s dalšími typickými orientačními body, které přitahují pozornost na pozadí lahve.

Lahev ukazuje měnící se tvář Londýna a skvěle odráží směs tradice a dynamiky, jež jsou patrné jak v Londýně, tak u značky Beefeater. Gin Beefeater London Dry zůstává stejný od té doby, co jeho zakladatel James Burrough v 19. století vytvořil původní recept. Jedná se o nejoceňovanější gin na světě, není tedy důvod měnit jeho skvělou recepturu měnit,“ říká Michaela Michalová, brand manager značky Beefeater pro Českou republiku.

Beefeater London Dry 0,7 l v novém designu zakoupíte za doporučenou cenu 429 Kč.


O značce Beefeater
Beefeater je neoceňovanější značka ginu na světě, jejíž palírna se nachází v srdci Londýna. Je to jediný historický dry gin, který se destiluje v hlavním městě Velké Británie, díky čemuž se jedná o skutečný londýnský destilát. Tradiční recept na gin Beefeater vytvořil James Burrough v 19. století. Od té doby se prakticky nezměnil a dnes jej střeží Master Distiller Desmond Payne, nejzkušenější světový destilatér ginu. Značku Beefeater milují barmani po celém světě pro její stálou vynikající kvalitu a klasickou londýnskou suchou chuť. Nabídka značky Beefeater zahrnuje Beefeater London Dry, který se připravuje z obilného destilátu, čisté vody a devíti bylinných přísad bez jakýchkoliv přidaných cukrů nebo dochucovacích esencí. Je to gin s nádechem velkého impulzivního města, vyrobený s láskou, citem a hrdostí. Beefeater 24, superprémiový gin, který kromě základních devíti bylin obsahuje další tři, čínský zelený a japonský Sencha čaj a ručně opracovanou kůru z grapefruitů, které vytvářejí osobitý, komplexní gin vyhovující současné koktejlové kultuře. A v neposlední řadě také Beefeater Burrough’s Reserve, řemeslně vyrobený ultraprémiový gin zrající v dubových sudech, který se vyrábí ve velmi omezeném množství a je určen k pomalému popíjení v čisté podobě, ať už mražený, chlazený nebo v pokojové teplotě.


Datum:08.08.2016 00:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Vaše nová cesta za aromatickými požitky

Průkopník ve světě prémiové porcované kávy vzdává hold zemím, které jsou ve světě kávy legendami, a to novou kávou ze Sumatry.

Skvělé snoubení kávy a ledu

Prožijte chladivé léto s nejnovějšími kávami z řady Nespresso Barista Creations pro ledové osvěžení.

Kávové semináře pro všechny

Inovativní kávové semináře Masterclass online na sociálních sítích. Svou vlastní cestu experta na kávu můžete zahájit z pohodlí domova.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama