Gin Beefeater London Dry představuje nový design lahve
Gin Beefeater London Dry představuje nový design lahve

Londýnská ikona

08.08.2016 00:00

Beefeater, nejoceňovanější a nejznámější značka ginu na světě, uvádí nový design lahve ginu London Dry, který věnuje městu, jež je jeho domovem – Londýnu. Na zadní etiketě lahve se nachází ručně kreslená mapa hlavního města Velké Británie. Proměna vzhledu lahve upevňuje značku Beefeater jako ikonu Londýna, která se i nadále jako jediná z velkých a tradičních značek ginů destiluje v srdci tohoto města. Vychutnejte si ho i vy třeba v tradičním míchaném osvěžujícím drinku Gin & Tonic.

Jako jediná mezinárodní značka ginu se Beefeater destiluje výhradně v Londýně a při výrobě se dodržují stále tradiční postupy. Tento londýnský destilát má stoprocentně přírodní složení, připravuje se z obilného destilátu, čisté vody a devíti bylinných přísad, bez jakýchkoli přidaných cukrů nebo dochucovacích esencí. V ginu Beefeater London Dry se používá jalovec, koriandr a kořen anděliky, na slunci sušená kůra z pomerančů a citronů z jižního Španělska a další přísady podle tajného receptu. Je to gin s nádechem velkého impulzivního města, vyrobený s láskou, citem a hrdostí.

Vychutnejte si ho v legendární kombinaci Gin a Tonic. B&T, tedy Beefeater & Tonic, je osvěžující drink, který získáte jednoduchým smícháním ginu Beefeater London Dry a toniku, které na závěr dozdobíte plátkem citronu.

B&T

  • 4 cl Beefeater Dry
  • tonic dle volby
  • plátek citronu
Do sklenice plné ledu, nalijte 4 cl Beefeater London Dry, dolijte tonikem a dozdobte plátkem citronu.

Nový design lahve
Nový vzhled lahve představuje příběh Londýna zevnitř i zvnějšku s klasickým proslulým ginem Beefeater London Dry uvnitř a charakteristickými dominantami města viditelnými zvenku. Nový design balení dosahuje efektní hloubky obrazu prostřednictvím pohledu na Londýn z ptačí perspektivy, nakresleného červeně – tradiční barvou Beefeateru. Takto pojatá zadní strana lahve vytváří pozadí pro postavu Beefeatera, strážce Tower Bridge, a logo na přední straně. Stylizovaná mapa Londýna zachycuje bohatou mozaiku hlavního města z vyhlídky na mostě Tower Bridge s dalšími typickými orientačními body, které přitahují pozornost na pozadí lahve.

Lahev ukazuje měnící se tvář Londýna a skvěle odráží směs tradice a dynamiky, jež jsou patrné jak v Londýně, tak u značky Beefeater. Gin Beefeater London Dry zůstává stejný od té doby, co jeho zakladatel James Burrough v 19. století vytvořil původní recept. Jedná se o nejoceňovanější gin na světě, není tedy důvod měnit jeho skvělou recepturu měnit,“ říká Michaela Michalová, brand manager značky Beefeater pro Českou republiku.

Beefeater London Dry 0,7 l v novém designu zakoupíte za doporučenou cenu 429 Kč.


O značce Beefeater
Beefeater je neoceňovanější značka ginu na světě, jejíž palírna se nachází v srdci Londýna. Je to jediný historický dry gin, který se destiluje v hlavním městě Velké Británie, díky čemuž se jedná o skutečný londýnský destilát. Tradiční recept na gin Beefeater vytvořil James Burrough v 19. století. Od té doby se prakticky nezměnil a dnes jej střeží Master Distiller Desmond Payne, nejzkušenější světový destilatér ginu. Značku Beefeater milují barmani po celém světě pro její stálou vynikající kvalitu a klasickou londýnskou suchou chuť. Nabídka značky Beefeater zahrnuje Beefeater London Dry, který se připravuje z obilného destilátu, čisté vody a devíti bylinných přísad bez jakýchkoliv přidaných cukrů nebo dochucovacích esencí. Je to gin s nádechem velkého impulzivního města, vyrobený s láskou, citem a hrdostí. Beefeater 24, superprémiový gin, který kromě základních devíti bylin obsahuje další tři, čínský zelený a japonský Sencha čaj a ručně opracovanou kůru z grapefruitů, které vytvářejí osobitý, komplexní gin vyhovující současné koktejlové kultuře. A v neposlední řadě také Beefeater Burrough’s Reserve, řemeslně vyrobený ultraprémiový gin zrající v dubových sudech, který se vyrábí ve velmi omezeném množství a je určen k pomalému popíjení v čisté podobě, ať už mražený, chlazený nebo v pokojové teplotě.


Datum:08.08.2016 00:00
Reklama

Captain Morgan vyplouvá

Letošní sezónu startuje svou tour po festivalech obří loď Captain Morgan Port Royal, která nabízí svým návštěvníkům víc než jen bar.

"I love Catalunya!" A jak mají rádi okruh Moto GP ostatní jezdci?

Ready to carve-up Catalunya Monster Energy MotoGP! What the riders think…

Unexpected Summer

Prožijte Austrálií inspirované léto s Nespresso a dopřejte svým chuťovým buňkám zážitek z opačné strany zeměkoule s limitkou ledových káv.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Unexpected Summer

Prožijte Austrálií inspirované léto s Nespresso a dopřejte svým chuťovým buňkám zážitek z opačné strany zeměkoule s limitkou ledových káv.

Chytřejší příprava kávy

Essenza Plus je dokonalým řešením pro milovníky kávy, kteří u svých vzácných chvilek strávených s kávou chtějí propojit pohodlí a styl.

Připlouvá limitka pravého kapitána

Pravý kapitán nepostrádá vlastnosti nové limitované edice Captain Morgan Spiced Gold.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama