Sandeman Ruby Sparkler, ingredience: Sandeman Porto Ruby
Sandeman White Splash, ingredience: Sandeman White PortoImperial on the Rocks, ingredience: Sandeman Porto Imperial ReservePortské víno Sandeman

Osvěžující portské

28.07.2016 00:00

Léto a lahodné míchané nápoje představují neodolatelné spojení. Orosené koktejlové sklenice plné ledu, chuť pravého portského vína a výtečně propojené chutě – to vše se skrývá v drincích, kde hlavní roli hraje portské víno Sandeman. Jejich příprava je velice snadná, takže je dokážete v klidu namíchat i v pohodlí vašeho domova. Nechte se inspirovat a předveďte své barmanské umění přátelům při letním grilování nebo na zahradní party u bazénu.

Že jste drinky z portského vína ještě nevyzkoušeli? Portské si lze vychutnat samozřejmě tradičně samotné při pokojové teplotě, ale skvělé je i v koktejlu. Vzhledem k tomu, že portská vína Sandeman a jejich varianty obsahují 19,5 - 20 % alkoholu, hodí se pro přípravu vynikajících lehce alkoholických míchaných drinků, které jsou přitom skutečně jednoduché. Spojením kvality značky Sandeman a příjemné chuti čerstvého ovoce vznikají nápoje, které patří ke špičce ve své kategorii.

Dopřejte si v parném počasí osvěžující lehce alkoholické drinky ze tří variant portského vína Sandeman – Porto Ruby, White Porto nebo Porto Imperial Reserve.

Sandeman Porto Ruby
Sandeman Porto Ruby, sladké portské víno rubínové barvy se zvláštní hloubkou a odstínem chuti, se vyrábí stále tradičním způsobem. I přes svůj bohatý a robustní charakter zůstává zároveň jemné, čehož je dosaženo mícháním vín z velkých a rozmanitých zásob společnosti Sandeman. Porto Ruby se skladuje ve velkých sudech a vyznačuje se rychlým zráním. Jeho čistá vůně červeného ovoce, švestek, jahod a čokolády umožňuje skvělé párování s pokrmy.

Sandeman Ruby Sparkler

  • 3 díly Sandeman Porto Ruby
  • 2 díly suchého sektu
  • 1 díl bezinkového likéru
Do vysoké skleničky na led či ledovou tříšť nalijte 3 díly Sandeman Porto Ruby, 2 díly suchého sektu a dolijte bezinkovým likérem. Vše lehce promíchejte a dozdobte lesním ovocem.

Sandeman White Porto
Sandeman White Porto je lahodné bílé portské víno, které se s velkou péčí vyrábí z vybranných odrůd bílých hroznů z údolí řeky Douro v severním Portugalsku. Je suché, ale přitom si udržuje svoji přírodní sladkou chuť, a tak je samotné, s ledem anebo jako koktejl s tonikem a plátkem citronu vždy zaručeně skvělá volba.

Sandeman Splash
  • 45 ml Sandeman White Porto
  • Tonik
Do sklenice typu long dejte led, přidejte Sandeman White Porto, dolijte tonikem a ozdobte dvěma plátky citronu.

Sandeman Porto Imperial Reserve
Sandeman Porto Tawny Imperial Reserve je prémiové, jantarově zbarvené portské víno, vyrobené mísením unikátních vín z rezerv Vila Nova de Gaia, které pozvolna vyzrává v malých dubových sudech. Tento druh patří do prémiového segmentu portských vín.

Imperial on the Rocks
  • 60 ml Sandeman Porto Imperial Reserve
Do whiskové skleničky dejte led, nalijte Sandeman Porto Imperial Reserve, promíchejte barovou lžící a ozdobte plátkem pomeranče.


Sandeman Porto Ruby (349 Kč) zakoupíte v obchodech Globus, Albert, Tesco, Billa či Makro, Sandeman White Porto (269 Kč) a Sandeman Porto Imperial Reserve (519 Kč) zakoupíte v obchodech Globus a Makro.
Reklama

Láska pro všechny

Společnost TOUS se minulý rok rozhodla narušit stereotyp svátku zamilovaných a šířit univerzální lásku. Letos tomu není jinak.

Cesta zpátky časem

Nespresso představuje 2 kávy v limitované edici inspirované prvními kavárnami světa, v Istanbulu a v Benátkách.

Udělejte si piknik na sněhu

Kdo říká, že piknikovat se dá pouze v létě? Romantické posezení v přírodě si můžete udělat i v polovině února.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Cesta zpátky časem

Nespresso představuje 2 kávy v limitované edici inspirované prvními kavárnami světa, v Istanbulu a v Benátkách.

Firemní večírek nebo oslava

Ať už budete slavit s kolegy, s přáteli nebo jen ve dvou, vždy je důležité pít kvalitní sekt, po kterém nebudete mít ráno bolehlav.

Rychlokurz šumivých vín

Sekt, šampaňské, prosecco, crémant nebo cava. Nevíte, jak se zorientovat ve složitém světě bublinek? Je to snazší, než se na první pohled zdá.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama