Sandeman Ruby Sparkler, ingredience: Sandeman Porto Ruby
Sandeman White Splash, ingredience: Sandeman White PortoImperial on the Rocks, ingredience: Sandeman Porto Imperial ReservePortské víno Sandeman

Osvěžující portské

28.07.2016 00:00

Léto a lahodné míchané nápoje představují neodolatelné spojení. Orosené koktejlové sklenice plné ledu, chuť pravého portského vína a výtečně propojené chutě – to vše se skrývá v drincích, kde hlavní roli hraje portské víno Sandeman. Jejich příprava je velice snadná, takže je dokážete v klidu namíchat i v pohodlí vašeho domova. Nechte se inspirovat a předveďte své barmanské umění přátelům při letním grilování nebo na zahradní party u bazénu.

Že jste drinky z portského vína ještě nevyzkoušeli? Portské si lze vychutnat samozřejmě tradičně samotné při pokojové teplotě, ale skvělé je i v koktejlu. Vzhledem k tomu, že portská vína Sandeman a jejich varianty obsahují 19,5 - 20 % alkoholu, hodí se pro přípravu vynikajících lehce alkoholických míchaných drinků, které jsou přitom skutečně jednoduché. Spojením kvality značky Sandeman a příjemné chuti čerstvého ovoce vznikají nápoje, které patří ke špičce ve své kategorii.

Dopřejte si v parném počasí osvěžující lehce alkoholické drinky ze tří variant portského vína Sandeman – Porto Ruby, White Porto nebo Porto Imperial Reserve.

Sandeman Porto Ruby
Sandeman Porto Ruby, sladké portské víno rubínové barvy se zvláštní hloubkou a odstínem chuti, se vyrábí stále tradičním způsobem. I přes svůj bohatý a robustní charakter zůstává zároveň jemné, čehož je dosaženo mícháním vín z velkých a rozmanitých zásob společnosti Sandeman. Porto Ruby se skladuje ve velkých sudech a vyznačuje se rychlým zráním. Jeho čistá vůně červeného ovoce, švestek, jahod a čokolády umožňuje skvělé párování s pokrmy.

Sandeman Ruby Sparkler

  • 3 díly Sandeman Porto Ruby
  • 2 díly suchého sektu
  • 1 díl bezinkového likéru
Do vysoké skleničky na led či ledovou tříšť nalijte 3 díly Sandeman Porto Ruby, 2 díly suchého sektu a dolijte bezinkovým likérem. Vše lehce promíchejte a dozdobte lesním ovocem.

Sandeman White Porto
Sandeman White Porto je lahodné bílé portské víno, které se s velkou péčí vyrábí z vybranných odrůd bílých hroznů z údolí řeky Douro v severním Portugalsku. Je suché, ale přitom si udržuje svoji přírodní sladkou chuť, a tak je samotné, s ledem anebo jako koktejl s tonikem a plátkem citronu vždy zaručeně skvělá volba.

Sandeman Splash
  • 45 ml Sandeman White Porto
  • Tonik
Do sklenice typu long dejte led, přidejte Sandeman White Porto, dolijte tonikem a ozdobte dvěma plátky citronu.

Sandeman Porto Imperial Reserve
Sandeman Porto Tawny Imperial Reserve je prémiové, jantarově zbarvené portské víno, vyrobené mísením unikátních vín z rezerv Vila Nova de Gaia, které pozvolna vyzrává v malých dubových sudech. Tento druh patří do prémiového segmentu portských vín.

Imperial on the Rocks
  • 60 ml Sandeman Porto Imperial Reserve
Do whiskové skleničky dejte led, nalijte Sandeman Porto Imperial Reserve, promíchejte barovou lžící a ozdobte plátkem pomeranče.


Sandeman Porto Ruby (349 Kč) zakoupíte v obchodech Globus, Albert, Tesco, Billa či Makro, Sandeman White Porto (269 Kč) a Sandeman Porto Imperial Reserve (519 Kč) zakoupíte v obchodech Globus a Makro.
Reklama

Jak chránit své cennosti i před přírodními živly

Nejlepším řešením je využití bezpečnostní schránky. Nejen pro úschovu zálohy vašich dat či šperků, ale i pro uložení důležitých dokumentů a hotovosti.

Víkend bude žít svátkem svatého Patrika

Tour svatého Patrika startuje již v sobotu dopoledne na smíchovské Náplavce. Irský průvod vyjde v neděli v 15 hodin z Hybernské ulice.

Cesta do nitra zeleného kostarického pralesa

Nespresso si vás dovoluje pozvat na poznávací cestu prostřednictvím nové limitované edice kávy Costa Rica z řady Master Origin.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Cesta do nitra zeleného kostarického pralesa

Nespresso si vás dovoluje pozvat na poznávací cestu prostřednictvím nové limitované edice kávy Costa Rica z řady Master Origin.

Kávový tip na Valentýna

Malá inspirace, jak doladit letošní svátek do na prosté dokonalosti okamžiku. Nesmí chybět luxusní šálky navržené Indii Mahdavi.

Chuť lásky

O čokoládě se říká, že je sladká jako láska. Není tedy právě, růže nebo srdíčko z kvalitní čokolády, tím nejlepším valentýnským dárečkem?

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama