Sandeman Ruby Sparkler, ingredience: Sandeman Porto Ruby
Sandeman White Splash, ingredience: Sandeman White PortoImperial on the Rocks, ingredience: Sandeman Porto Imperial ReservePortské víno Sandeman

Osvěžující portské

28.07.2016 00:00

Léto a lahodné míchané nápoje představují neodolatelné spojení. Orosené koktejlové sklenice plné ledu, chuť pravého portského vína a výtečně propojené chutě – to vše se skrývá v drincích, kde hlavní roli hraje portské víno Sandeman. Jejich příprava je velice snadná, takže je dokážete v klidu namíchat i v pohodlí vašeho domova. Nechte se inspirovat a předveďte své barmanské umění přátelům při letním grilování nebo na zahradní party u bazénu.

Že jste drinky z portského vína ještě nevyzkoušeli? Portské si lze vychutnat samozřejmě tradičně samotné při pokojové teplotě, ale skvělé je i v koktejlu. Vzhledem k tomu, že portská vína Sandeman a jejich varianty obsahují 19,5 - 20 % alkoholu, hodí se pro přípravu vynikajících lehce alkoholických míchaných drinků, které jsou přitom skutečně jednoduché. Spojením kvality značky Sandeman a příjemné chuti čerstvého ovoce vznikají nápoje, které patří ke špičce ve své kategorii.

Dopřejte si v parném počasí osvěžující lehce alkoholické drinky ze tří variant portského vína Sandeman – Porto Ruby, White Porto nebo Porto Imperial Reserve.

Sandeman Porto Ruby
Sandeman Porto Ruby, sladké portské víno rubínové barvy se zvláštní hloubkou a odstínem chuti, se vyrábí stále tradičním způsobem. I přes svůj bohatý a robustní charakter zůstává zároveň jemné, čehož je dosaženo mícháním vín z velkých a rozmanitých zásob společnosti Sandeman. Porto Ruby se skladuje ve velkých sudech a vyznačuje se rychlým zráním. Jeho čistá vůně červeného ovoce, švestek, jahod a čokolády umožňuje skvělé párování s pokrmy.

Sandeman Ruby Sparkler

  • 3 díly Sandeman Porto Ruby
  • 2 díly suchého sektu
  • 1 díl bezinkového likéru
Do vysoké skleničky na led či ledovou tříšť nalijte 3 díly Sandeman Porto Ruby, 2 díly suchého sektu a dolijte bezinkovým likérem. Vše lehce promíchejte a dozdobte lesním ovocem.

Sandeman White Porto
Sandeman White Porto je lahodné bílé portské víno, které se s velkou péčí vyrábí z vybranných odrůd bílých hroznů z údolí řeky Douro v severním Portugalsku. Je suché, ale přitom si udržuje svoji přírodní sladkou chuť, a tak je samotné, s ledem anebo jako koktejl s tonikem a plátkem citronu vždy zaručeně skvělá volba.

Sandeman Splash
  • 45 ml Sandeman White Porto
  • Tonik
Do sklenice typu long dejte led, přidejte Sandeman White Porto, dolijte tonikem a ozdobte dvěma plátky citronu.

Sandeman Porto Imperial Reserve
Sandeman Porto Tawny Imperial Reserve je prémiové, jantarově zbarvené portské víno, vyrobené mísením unikátních vín z rezerv Vila Nova de Gaia, které pozvolna vyzrává v malých dubových sudech. Tento druh patří do prémiového segmentu portských vín.

Imperial on the Rocks
  • 60 ml Sandeman Porto Imperial Reserve
Do whiskové skleničky dejte led, nalijte Sandeman Porto Imperial Reserve, promíchejte barovou lžící a ozdobte plátkem pomeranče.


Sandeman Porto Ruby (349 Kč) zakoupíte v obchodech Globus, Albert, Tesco, Billa či Makro, Sandeman White Porto (269 Kč) a Sandeman Porto Imperial Reserve (519 Kč) zakoupíte v obchodech Globus a Makro.
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Vaše nová cesta za aromatickými požitky

Průkopník ve světě prémiové porcované kávy vzdává hold zemím, které jsou ve světě kávy legendami, a to novou kávou ze Sumatry.

Skvělé snoubení kávy a ledu

Prožijte chladivé léto s nejnovějšími kávami z řady Nespresso Barista Creations pro ledové osvěžení.

Kávové semináře pro všechny

Inovativní kávové semináře Masterclass online na sociálních sítích. Svou vlastní cestu experta na kávu můžete zahájit z pohodlí domova.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama