Rumy Flor de Caña, Premier Wines & Spirits
Flor de Caña, Gold 18, Premier Wines & SpiritsRumy Flor de Caña, Premier Wines & Spirits

Zájezd do Nikaraguy

13.07.2016 00:00

Nikaragujská rumová společnost Flor de Caña ve spolupráci s tuzemskou distribuční firmou Premier Wines & Spirits představuje unikátní soutěž pro české a slovenské gastronomické provozy. Až do 31. srpna mohou bary a restaurace soutěžit o týdenní dovolenou ve vysluněné Nikaragui. „Do akce se může zapojit jakýkoliv český či slovenský bar, který nabízí minimálně tři rumy z portfolia Flor de Caña. Až do konce srpna budeme sledovat, jakým způsobem a jak aktivně tyto produkty bary propagují. Tři výherci získají týdenní výlet pro dvě osoby do Nikaraguy v hodnotě 3000 eur na osobu,“ vysvětluje Alexander Suja, marketingový ředitel společnosti Premier Wines & Spirits, která soutěž pořádá a je výhradním distributorem rumů Flor de Caña pro Českou republiku a Slovensko.

Každý bar se může do soutěže zapojit přes email soutez@flordecana.cz. Základním pravidlem je zakoupení minimálně tří druhů produktů Flor de Caña od společnosti Premier Wines & Spirits. Po dobu trvání soutěže by měl bar tyto lahve viditelně vystavovat, vyfotit a poslat na zmíněnou emailovou adresu. V průběhu soutěže se mají přihlášené bary snažit o kreativní a aktivní propagaci rumů Flor de Caña nejen ve svém podniku, ale i na Facebookovém profilu a jiných sociálních sítích za použití hashtagu #FlorDeCanaCompetition. Představení vítězů proběhne v září na vyhlašovací party Flor de Caña v Praze, kam budou pozváni zástupci 20 nejlepších barů. Porota vyhodnotí práci s produktem v baru, včetně servisu a propagace, ale i aktivity na sociálních sítích. „Výhru v podobě zájezdu do Nicaraguy s pestrým programem získá jeden zástupce z dvou nejvíce kreativních barů a jeden zástupce z baru s nejvyšším průměrným měsíčním obratem za produkty Flor de Caña. Výherci s sebou mohou vzít jednu další osobu jako doprovod,“ upřesňuje Alexander Suja. V rámci dovolené se výherci mohou zúčastnit exkurze v sídle Flor de Caña či výletu na sopku. Do soutěže se prozatím zapojilo přes desítku barů, mezi nimiž nechybí například Baltaci, De Ja Vu, Hemingway bar, Cash Only, Mánes Lounge, Apotheka bar a La Casa Havana.

Historie Flor de Caña se datuje až do roku 1890, kdy vznikla jako malá destilerie v nikaragujské oblasti Chichigalpa. Za jejím zrodem stojí tamní rodina Pellas, která zde už po dobu pěti generací pěstuje vlastní cukrovou třtinu. Během dvacátého století se rodinný byznys rozrostl na globální značku, jež má zastoupení v bezmála padesáti zemích světa. Flor de Caña se řadí mezi nejuznávanější producenty středoamerických rumů. Od počátku 21. století získal více mezinárodních ocenění než jakákoliv jiná značka rumů. Nyní Flor de Caña nabízí deset prvotřídních rumů ve staří od 4 do 25 let. Nejčerstvějším přírůstkem do bohatého portfolia se stal unikátní bílý sedmiletý rum Blanco Reserva 7, který nikaragujská firma jako jediná vyrábí metodou pomalého zrání neboli Slow-Aged.

Flor de Caña, Blanco Reserva 7
Jedinečný pětkrát destilovaný bílý rum z Nikaraguy. Zrál 7 let v dubových sudech starodávnou metodou pomalého zrání neboli Slow-Aged. Díky tomu získal plné a hladké tělo s jemným náznakem vanilky a dubu. Vynikne s kostkami ledu, případně v doplnění sody. Cena: 465 Kč. www.1er.cz

Flor de Caña, Gran Reserva 7
Nejpopulárnější produkt značky se specifickým aroma s tóny pomeranče, karamelu a vanilky. V dubovém sudu zrál 7 let a zaujme hebkou chutí. Tento rum plnějšího těla vynikne na ledu, ale i s kolou nebo sodou. Cena: 465 Kč. www.1er.cz

Flor de Caña, Gold 18
Exkluzivní nikaragujský rum, který zrál 18 let v dubových sudech původně používaných na whisky a bourbon. Jeho velmi suchou chuť doplňuje dlouhý a příjemný finiš. Zaznamenáte lahodné tóny vanilky, karamelu, čokolády i pražených oříšků. Cena: 1 189 Kč. www.1er.cz


O Premier Wines & Spirits
Společnost Premier Wines & Spirits byla založena v r. 1991. Věnuje se dovozu a distribuci vín, destilátů a nealka a disponuje nejširším stálým portfoliem vín a lihovin v ČR. Ve spolupráci se Zámeckou palírnou v Blatné v uvedla na trh vlastní značky kvalitních, ryze českých, alkoholických nápojů Baron Hildprandt, Altfernet, Wilder a Liqvére. Hlavní sommelier PWS je Tomáš Brůha, trojnásobný držitel titulu mistra ČR v sommelierství. Vína, destiláty a nealko nápoje z nabídky Premier Wines & Spirits mohou zákazníci ochutnat i v Grand Cru Restaurant & Bar v centru Prahy v Lodecké ulici, v gastrobaru Monarch v ulici Na Perštýně 15 nebo v bistru a kamenné prodejně Premier Mercato v Karlíně. Více na
www.1er.cz.

Datum:13.07.2016 00:00
Reklama

Udržitelně a v teple

Vlna je malý přírodní zázrak. Má úžasné termoregulační vlastnosti. Když je teplo, ochladí, a když je zima, zahřeje.

MMA událost roku

O víkendu proběhl v pražské O2 aréně jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace OKTAGON MMA.

3 nejlepší masáže

Vyzkoušejte kouzlo thajských masážích, po kterých se budete cítit jako znovuzrození.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Sladkosti pod kontrolou

Všechny výrobky značky DIANELLA jsou určené nejen pro diabetiky, ale pro všechny z vás, kteří si hlídají příjem cukrů.

Svěží a lehká

Mladá vína mají v tuzemsku dlouhou tradici. Své příznivce si získala hlavně díky osobitému charakteru a příjemným svěžím tónům.

Chuť Paříže

Blíží se sváteční sezóna, což znamená, že je čas připravit se na oslavu ve velkém stylu a dopřát si kávové chvilky s trochou luxusu.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
30.11.2018

Ikonická Sicily Bag v Praze

Italská módní značka Dolce & Gabbana připravuje ve dnech 29. - 30. listopadu 2018 možnost nechat si ručně personifikovat kabelku Sicily italskou kreslířkou v pražském butiku.

Reklama