Bluetooth reproduktor Beoplay A1, B&O PLAY
Bluetooth reproduktor Beoplay A1, B&O PLAYBluetooth reproduktor Beoplay A1, B&O PLAY

Nový Beoplay A1

26.05.2016 00:00

Nový reproduktor Beoplay A1 je k dnešnímu dni nejmenší Bluetooth reproduktor od firmy B&O PLAY. Byl navržen pro život na cestách oceněnou návrhářkou Cecilií Manz, pohodlně se vejde do dlaně vaší ruky a má více funkcí, než byste od něj očekávali.

B&O PLAY dnes představuje nejmenšího a nejdobrodružnějšího člena rodiny Bluetooth reproduktorů, Beoplay A1. Byl navržen pro život na cestách a kombinuje krásný dánský design od oceněné návrhářky Cecilie Manz, charakteristický zvuk od Bang & Olufsen, telefon pro hlasité hovory a až 24hodinovou životnost baterie, která udrží hudbu ještě dlouho poté, co většina konkurentů utichne.

Lidé dnes hledají eleganci, jednoduchost a flexibilitu ve způsobu soužití s hudbou. Chtějí, aby jejich reproduktor měl bohatý a krásný zvuk u nich doma, stejně jako bezproblémovou přenosnost pro život na cestách,“ říká Henrik Taudorf Lorensen, Viceprezident společnosti B&O PLAY. „S Beoplay A1 jsme posunuli hranice v kategorii ultrapřenosných reproduktorů a umožnili lidem užít si pořádný zvuk a krásný design, kdekoliv chtějí.

Navržen pro každodenní dobrodružství
Beoplay A1 přichází s krásně tvarovaným hliníkovým krytem, který mu dodává lehký a elegantní vzhled a tvoří silné ochranné pouzdro pro technologie uvnitř. Kryt odpovídá dvojitě tvarované polymerové bázi představující úplně hladký a souvislý povrch.

Součástí designu je, že na povrchu nejsou žádná vyčnívající tlačítka nebo nohy na zachycení, povrch Beoplay A1 je úplně hladký, ale dost robustní, aby odolal nárazům a poškrábání při každodenním používání. Dodává se s jemným koženým řemínkem, abyste ho mohli nosit všude s sebou, připojit jej k batohu na cestách nebo ho zavěsit kdekoliv u vás doma.

Chtěli jsme vytvořit přenosný reproduktor, který by lidé nenechali doma. Velikost a tvar vás přímo vyzývají k tomu, abyste jej vzali s sebou, jako by to byla ta nejpřirozenější věc. Kombinace prvotřídních materiálů, chladný hliník, měkký polymer a teplý dotyk kůže ve vás téměř vyvolají touhu jej držet ve vašich rukou. Líbí se mi, že zaoblený, kruhový tvar velmi jasně naznačuje sdílení zvuku, když leží na stole”, říká návrhářka Cecilie Manz.

Charakteristický zvuk od Bang & Olufsen
Beoplay A1 staví na základech devadesátileté zvukové expertizy a nastavuje nové standardy pro přenosné Bluetooth reproduktory na vlastnostech rozptylu zvuku, hlasitosti a basů.

  • S použitím jedinečného specializovaného algoritmu DSP společně s pokročilou horní propustí, Beoplay A1 dokáže vytvořit prostorový zvuk o 360 stupních. Tím poskytuje posluchači stejně krásný zvukový zážitek, ať je kdekoliv.
  • Přes své kompaktní rozměry, měří jen 133 mm x 48 mm (5.2” x 1.9”) a váhou pouhých 600 g (1.3 liber), vás plně aktivní, obousměrný design s použitím hliníkového středního basového reproduktoru, hedvábného krytu ¾” výškového reproduktoru a pokročilého DSP filtrování reproduktoru uchvátí ostrým, hlasitým a jasným zvukem.
  • Díky hliníkovému basovému reproduktoru Cone Mid-Woofer s použitím výkonného neodymového magnetického systému a zesilovačů s vysokým výkonem, Beoplay A1 poskytuje kompletní škálu hlubokých basů až 40 Hz a dost vytrvalosti k tomu, abyste nechali hudbu hrát celé hodiny bez přestávky.
24hodinová přenosná hrací doba
Beoplay A1 přichází s dobíjecí 2200 mAh Li-Ion baterií, která poskytuje až 24 hodin hracího času během každodenního použití. Tento špičkový standard je poskytován díky důmyslnému ovládání zesilovače. Přizpůsobivé řízení napájení umožňuje doplnit přesné množství energie, kterou zesilovače potřebují – a jenom když ji potřebují. To znamená, že se napájení dynamicky mění pro zvýšení životnosti baterie.

Telefonování pro obchod i zábavu
Beoplay A1 má zabudovaný telefon pro hlasité hovory a obroučkový design v patentovém řízení na spodním okraji reproduktoru umožňuje mikrofonu poskytovat stejnou citlivost řeči na 360. To umožňuje naslouchající osobě rozpoznat dokonale hlasy bez ohledu na to, v jaké vzdálenosti od mikrofonu lidé mluví.

Snadný přístup k vaší oblíbené hudbě
Stisknutím kulatého tlačítka na straně reproduktoru se reproduktor znovu spojí s posledním použitým zařízením a ihned přehraje poslední skladbu, kterou jste slyšeli. Do budoucna dostane tlačítko připojení aktualizace, aby se reproduktoru mohly přidat ještě další funkce.

Dostupnost
Beoplay A1 se uvádí na trh v mechově zelené a přirozené barvě. Obě barvy jsou k dispozici v obchodech B&O, na www.beoplay.com/beoplaya1 a u vybraných maloobchodních prodejců.


Kontakt
BANG & OLUFSEN
email: prague@beostores.com, telefon: 224 811 234

O návrhářce
Cecilie Manz (1972) je dánská průmyslová návrhářka a je považována za jednoho z vůdčích průmyslových návrhářů své generace. V září 2014 získala za svůj přínos designu cenu kultury dánského korunního páru. Její práce zahrnuje nábytek, šperky, lampy a sochy a její stůl Mikado byl zahrnut do designové kolekce MOMA. Cecilie Manz navrhla Beoplay A2 (2014) a Beolit 15 (2015) pro B&O PLAY.
www.ceciliemanz.com

O B&O PLAY
Firma B&O PLAY má po desetiletí pevný základ ve vynikající designu, zpracování a produktové inovaci od Bang & Olufsen. Společnost B&O PLAY představuje stejné hodnoty pro nový typ současného produktu zaměřeného na designově uvědomělé lidi žijící ve městech, s aktivním životním stylem. Portfolio B&O PLAY tvoří produkty, které se dají intuitivně používat a snadno začlenit do vašeho každodenního života – doma nebo na cestách. 
www.beoplay.com

Datum:26.05.2016 00:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Proč chtít tepelné čerpadlo

Tepelné čerpadlo je v dnešní době velmi oblíbeným typem a způsobem vytápění. Jak konkrétně nám tedy může pomoci?

Jističe: chraňte se před výpadky proudu a ušetřete peníze!

Na co se při výběru jističe zaměřit a jak poznat, že starý potřebuje výměnu?

Jak si hlídat vlhkost ve výrobních prostorách?

Správná vlhkost je velmi důležitá, a to nejen z důvodu ochrany technologií a materiálů, ale také kvůli osobám, které tam tráví mnoho času.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama