Hodinky Hermés

12.01.2013 10:00

Když se řekne Hermés, vybavíme si možná překrásné kabelky, šperky, oblečení nebo parfémy. Tahle pařížská značka se už ale mnoho let zaměřuje také na výrobu ručičkových hodinek.

Psal se rok 1920, když začalo rodinné brašnářství vedle sedel na koně, kožených tašek a bot vyrábět také řemínky k hodinkám významných značek.


Před pětatřiceti lety pak Hermés odstartoval výrobu vlastních hodinek, které od začátku vyvíjí v zemi hodinářských mistrů – ve Švýcarsku. Tak se spojila vysoká švýcarská odbornost s pařížským citem pro dokonalý vzhled. Díky tomu mohly vzniknout mnohé dech beroucí modely hodinek, které firmě zajistily stabilní růst v tomto oboru. Hermés tak mohl i ve výrobě hodinek zůstat věrný své strategii, že krása, funkčnost, praktičnost a čistý požitek musí zůstat v dokonalé harmonii. 


HERMÉS CAPE COD

Písečné duny se políbí s mořskou vlnou, svěží vítr pročísne oblohu. Hodinky této značky v sobě nesou námořního ducha. Jsou inspirované slavným designem řady „Anchoir Chain“, kde symbol kotvy dosáhl vrcholu své oblíbenosti.
Hermés tradičně přináší nový design pro novou sezónu. Dva nové odstíny barev si pohrávají s dojmem volnosti a čerstvosti – limetkově zelený řemínek vyráběný ve dvou verzích – jednoduchého a dvojitého obtočení zápěstí, dodává na temperamentu střízlivému ocelovému pouzdru dámských hodinek.

Dámské Hermés Cape Cod – limetkový řemínek

- švýcarský strojek (quartz)
- ušlechtilá nerez ocel (pouzdro)
- telecí kůže (řemínek)
- safírové sklíčko
- rozměry pouzdra 23 x 23 mm
- vodotěsnost – 30 m

Cena: 54.000,- Kč


Další barvy hovoří o jiných obzorech. Hladkou telecí kůži rozzáří elektrizující modrý odstín připomínající mořské vlny třpící se v měsíčním světle. Zvolený typ řemínku - s jednoduchým nebo dvojitým obtočením zápěstí rozhoduje také o samotných hodinkách – zatímco u dvojité verze se k řemínku lépe hodí jednoduchá ocel – klasický řemínek s jedním obtočením zápěstí s sebou nese hodinky poseté kamínky zářících jako diamanty.

Dámské Hermés Cape Cod s diamanty

- švýcarský strojek (quartz)
- 50 diamantů ((1.25 ct)
- ušlechtilá nerez ocel (pouzdro)
- telecí kůže (řemínek)
- safírové sklíčko
- perleťový číselník
- rozměry pouzdra 23 x 23 mm
- vodotěsnost – 30 m

Cena: 227.000,- Kč

Letošním hitem větších pánských modelů hodinek Hermés Cape Cod jsou různé odstíny šedi. Od odstínu leštěné oceli až po sofistikovaný odstín cínově šedi. Pánské hodinky této řady se vyznačují použitím rhodia například na jednotlivé číslice ciferníku a na další detailní prvky. Řemínek z hladké teletiny dotváří dokonalou eleganci těchto luxusních pánských ručičkových hodinek.


Pánské Hermés Cape Cod

- mechanický švýcarský strojek
- ušlechtilá nerez ocel (pouzdro)
- telecí kůže (řemínek)
- safírové sklíčko
- rozměry pouzdra 36,5 x 35,4 mm
- vodotěsnost – 50 m

Cena: 102.000,- Kč
Datum:12.01.2013 10:00
Reklama

Captain Morgan vyplouvá

Letošní sezónu startuje svou tour po festivalech obří loď Captain Morgan Port Royal, která nabízí svým návštěvníkům víc než jen bar.

"I love Catalunya!" A jak mají rádi okruh Moto GP ostatní jezdci?

Ready to carve-up Catalunya Monster Energy MotoGP! What the riders think…

Unexpected Summer

Prožijte Austrálií inspirované léto s Nespresso a dopřejte svým chuťovým buňkám zážitek z opačné strany zeměkoule s limitkou ledových káv.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Nespresso a Designblok 2018

Svět prémiové kávy Nespresso a unikátního designu se opět propojuje během týdne designu v rámci jubilejního 20. ročníku Designblok 2018.

Italské dědictví

Proslulá italská značka Dolce & Gabbana po velkém úspěchu připravuje možnost nechat si ručně personifikovat ikonickou kabelku Sicily Bag.

Vkusný závan Itálie

Jaro připomíná začátek něčeho nového. Po zimě regenerujeme nejen své tělo, ale i příbytky. Nechte zavát italský vánek k vám domů.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama