Hodinky I.N.O.X., Victorinox
Hodinky I.N.O.X., VictorinoxHodinky I.N.O.X., Victorinox

Hodinky na celý život

01.03.2016 00:00

Švýcarská značka Victorinox představuje novinku – hodinky ztělesňující historii průkopnické společnosti, která vytváří funkční produkty v nekompromisní kvalitě. 4 roky zkoumání, 3 roky vývoje, 6 měsíců pokusů, 421 prototypů a 130 testů mají za výsledek nový standard v hodinářském oboru. Zrodily se I.N.O.X., hodinky na celý život a pro každou příležitost.

Za jednoduchým designem se skrývá složitá technologie a dokonale vyvážená konstrukce. Hodinky mají tři ručičky a datumovku, ciferník v čistém designu a zkosený rámeček, který zdánlivě působí, jako by byl ručně vyřezáván nožem.

Trvalo celé tři roky, než byl dokončen vývoj jedněch z nejvíce odolných hodinek vůbec. Náročný úkol je však korunován úspěchem. Za pouhé dva roky se I.N.O.X. staly vlajkovou lodí společnosti Victorinox Swiss Army. Své prvenství si zasloužily především díky maximální funkčnosti, odolnosti, přesnosti a designu, který ocení všichni milovníci času a věcí s ním spojených.

Stejně jako slavný švýcarský armádní nůž rozvine své ostří, aby odhalil hned několik dalších důmyslných funkcí, I.N.O.X. rozšiřuje svou přizpůsobivost. Modulární a multidisciplinární příslušenství dodává hodinkám originální všestrannost. Doplňující funkce se prodávají samostatně a vy si můžete vybrat např. ochranný kryt, multifunkční řemínek nebo propojení s vaším chytrým telefonem CyberTool.

CyberTool
Doplňující příslušenství vzniklo ve výzkumném a vývojovém centru vedoucí výpočetní a komunikační společnosti Acer. Jde o jednoduchý, ale geniální nápad v čistém designu. Victorinox Swiss Army CyberTool je chytré nositelné zařízení v tom nejpřísnějším slova smyslu, které je vybaveno celou řadou vlastností odrážející podstatu obou značek. Pokud se někdy ocitnete v nouzi, můžete dát vmžiku vědět svým blízkým. Pomocí tlačítka „Help“ odešle váš chytrý telefon třem předem určeným kontaktům zprávu s vaší GPS polohou. „Find My Phone“ zase dokáže na dálku zapnout vyzvánění na vašem telefonu, takže ho najdete i v případě, že máte nastavený tichý režim. Můžete také aktivovat LED podsvícení pro lepší čitelnost číselníku ve tmě. Kromě toho nabízí CyberTool další inteligentní funkce – na svých hodinkách se můžete podívat na příchozí hovory a zprávy, přečíst si důležitá upozornění na každodenní činnosti a nabízí se také možnost vícenásobného zobrazení časového pásma. CyberTool je kompatibilní s iOS a Android, který je vybaven Gorilla Glass. Vyrábí se v tónech temně černé a indigově modré a je příslibem nespoutaného dobrodružství!

Detaily CyberTool
Kulatý LED displej
Funkce

  • oznámení příchozích hovorů a emailů
  • pipomenutí událostí, časové pásmo, krokoměr
  • spálené kalorie, stanovení cíle, odpočítávání, stopky
  • find My Phone, pomocné světlo
Voděodolnost: IPX7 - odolné proti krátkodobému ponoření do vody. Produkt je chráněn proti krátkodobému ponoření do vody až do hloubky 1m pod vodní hladinu po dobu 5 sekund.
Senzor: Akcelerometr
Baterie: 60mAh Li-polymer, Non – vyměnitelná baterie, 5-7 dnů životnost s výhradou použití
Hmotnost: 24g
Materiál: Screen – Gorilla Glass 3, 53.1 x 52 x 21.9
Tělo: TPU – Termoplastický polyuretan
Kompatibilita: 4.4.2 + Android, iOS 8.0+

Multifunkční řemínek
Řemínek, který se dá pořídit samostatně jako doplněk, byl vyvinut v úzké spolupráci se švédskou značkou Naimakka. Ručně tkané nylonové vlákno se původně používalo pro padákové šňůry. Vyznačuje se nekompromisní silou, kterou oceníte nejen v oblacích, ale také dole na zemi, kde vám pomůže přežít. Řemínek můžete rozplést a vypořádat se s neočekávanými situacemi – lze z něho vytvořit improvizované přístřeší nebo utkat rybářské sítě. Vyrábí se v černé, červené, zelené barvě a v pískových odstínech a hodí se jak do města, tak do přírody.

Ochranný kryt
Odnímatelný kryt se snadno přizpůsobí vašim I.N.O.X. hodinkám, pevně obejme jejich kontury a dokonale je ochrání před zbytečným poškrábáním. Vybírat můžete ze čtyř různých barev, které dodají vašim časomírám čtyři různé identity – v červené, modré, černé nebo průsvitně šedé.


O Victorinox Swiss Army
Hodinky značky Victorinox Swiss Army nemusí závidět oslavovanému multifunkčnímu noži od Swiss Army. Obě skupiny výrobků sdílejí stejné hodnoty ztělesňující švýcarské know-how a jsou synonymem vysoké kvality, vynalézavosti, multifunkčnosti a dlouhé životnosti. Victorinox Swiss Army vyrábí své hodinky ve vlastních dílnách podle kritérií, která upřednostňují technický výkon a tím optimalizují praktickou využitelnost. Splňují nejpřísnější normy švýcarského hodinářského průmyslu, a proto se na výrobky vztahuje tříletá záruka. Jsou to skutečně přesné nástroje, které jsou současně moderní a nadčasové, a navržené tak, aby vydržely.
Victorinox Swiss Army hodinky se mohou pyšnit svým místem v tradici rodinného podniku založeného před 130 lety v Ibachu, v srdci Švýcarska. Firma Victorinox pokračuje ve výrobě nožů, které jsou nezbytné nejen pro miliony obyčejných lidí po celém světě, ale také pro mnohé armády a astronauty NASA. Švýcarský armádní nůž, z něhož se stal během let kultovní objekt, zaujímá čestné místo ve sbírkách MOMA (Museum of Modern Art) v New Yorku. Rok za rokem se vývoj stále rozšiřuje a nůž postupně získává nové a nové funkce.
V souladu s těmito hodnotami rozšířila značka Victorinox svou nabídku produktů o hodinky, zavazadla, oblečení a parfémy.

O společnosti Acer
Acer, založený v roce 1976, je hardwarovou a softwarovou společností, věnující se výzkumu, designu, marketingu, prodeji a podpoře inovativních produktů, které pozdvihují kvalitu lidského bytí. Nabídka produktů společnosti Acer zahrnuje osobní počítače, displeje, projektory, servery, tablety, komunikátory a nositelnou elektroniku. Firma rovněž vyvíjí cloudové řešení, čímž spojuje dohromady internet věcí. Acer zaměstnává 7 000 lidí a patří na 4. příčku celosvětových výrobců osobních počítačů (IDC 2014). Tržby za rok 2014 dosáhly 10,39 miliard amerických dolarů. Pro více informací navštivte www.acer.com.
Datum:01.03.2016 00:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Proč chtít tepelné čerpadlo

Tepelné čerpadlo je v dnešní době velmi oblíbeným typem a způsobem vytápění. Jak konkrétně nám tedy může pomoci?

Jističe: chraňte se před výpadky proudu a ušetřete peníze!

Na co se při výběru jističe zaměřit a jak poznat, že starý potřebuje výměnu?

Jak si hlídat vlhkost ve výrobních prostorách?

Správná vlhkost je velmi důležitá, a to nejen z důvodu ochrany technologií a materiálů, ale také kvůli osobám, které tam tráví mnoho času.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama