Ochutnávka skvělých steaků

06.01.2013 11:00

Milovníci steaků vědí, ze kterého hovězího se dají připravit nejšťavnatější steaky. Ovšem může být těžké se rozhodnout, který typ vám dnes nejlépe sedne, proto Lime&Tonic připravil pro své členy ochutnávku čtyř fantastických steaků ve steakhousu Cowboys!

Ochutnávkový talíř se čtyřmi stogramovými porcemi hovězího: americký burger Black Angus; Strip Loin z Uruguaje; Rib Eye z Argentiny a český Tenderloin.

Vychutnejte si své steaky v kombinaci s nepřeberným množstvím omáček a příloh: hranolky, opečené brambory, koňakovo-pepřová omáčka, omáčka z červeného vína, špenát, houby a mnoho dalších.

Dostupné každý den; rezervujte laskavě nejméně 24 hodin předem.

Cowboys
Nerudova 223/40
118 00 Praha 1


www.limeandtonic.com/prague/cs/zazitky/2146/praha-cowboys-steakhouse


Šťavnatému steaku se jen tak něco nevyrovná, zvlášť je-li připraven přesně tak, jak to máte nejraději a z prvotřídního hovězího. Milovníci steaků v Praze vědí, že Cowboys je jedním z nejlepších steakhousů ve městě. Nabízí bohatý výběr steaků z nejlepšího masa na světě, počínaje americkým Black Angus a konče uruguayským strip loinem. Členové Lime&Tonic mohou nyní ochutnat to nejlepší, co Cowboys nabízí, a to díky ochutnávce čtyř druhů fantastických stogramových steaků. Zkombinujte pořádné kusy masa s nepřeberným množstvím omáček a příloh. Čeká vás naprosto nezapomenutelná steaková večeře!

Skvělé hovězí představuje kombinaci fantastické chutě a šťavnaté textury masa. Díky této ochutnávce poznáte výběr nejlepšího hovězího z celého světa. Začněte americkým burgerem Black Angus, připraveným z nejlepšího amerického hovězího se skvělou směsí koření – jde o naprosto fantastický kus masa.

Na talíři vás čeká i šťavnatý strip loin z Uruguaje, připravený přesně podle vašeho přání. Rib eye, který si tu vychutnáte, pochází z Argentiny, a půjde zcela jistě o jednu z nejchutnějších porcí hovězího, které jste kdy ochutnali. Pak se vrátíte domů, čeká vás totiž český tenderloin, jedno z nejlepších hovězích mas dostupných v České republice.

Tento chutný kus masa se vám bude doslova rozpadat na vidličce. Kromě výtečných steaků si můžete vychutnat i nekonečné množství omáček a příloh z vynikající nabídky steakhousu Cowboys. Vyberte si hranolky, opečené brambory, koňakovou pepřovou omáčku, omáčku z červeného vína, špenát, houby nebo cokoli jiného. Prostě nepřeberné množství ingrediencí, které povznesou vaši večeři na dokonalou steakovou hostinu!

Steakhouse se nachází v horní části Nerudovy ulice na vršku kopce, ze kterého je výhled na celé město. Dá se tak říci, že Cowboys skutečně ční nad všemi ostatními steakhousy v Praze, i díky kombinaci pohodlí klasického steakhousu a moderní elegance. Ať už jste tu pravidelným hostem nebo jste dosud nikdy neochutnali zdejší hovězí, tato ochutnávka steaků je skvělou příležitostí poznat jeden z nejoblíbenějších steakhousů ve městě.

www.limeandtonic.comDatum:06.01.2013 11:00
Reklama

Jak chránit své cennosti i před přírodními živly

Nejlepším řešením je využití bezpečnostní schránky. Nejen pro úschovu zálohy vašich dat či šperků, ale i pro uložení důležitých dokumentů a hotovosti.

Víkend bude žít svátkem svatého Patrika

Tour svatého Patrika startuje již v sobotu dopoledne na smíchovské Náplavce. Irský průvod vyjde v neděli v 15 hodin z Hybernské ulice.

Cesta do nitra zeleného kostarického pralesa

Nespresso si vás dovoluje pozvat na poznávací cestu prostřednictvím nové limitované edice kávy Costa Rica z řady Master Origin.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Cesta do nitra zeleného kostarického pralesa

Nespresso si vás dovoluje pozvat na poznávací cestu prostřednictvím nové limitované edice kávy Costa Rica z řady Master Origin.

Kávový tip na Valentýna

Malá inspirace, jak doladit letošní svátek do na prosté dokonalosti okamžiku. Nesmí chybět luxusní šálky navržené Indii Mahdavi.

Chuť lásky

O čokoládě se říká, že je sladká jako láska. Není tedy právě, růže nebo srdíčko z kvalitní čokolády, tím nejlepším valentýnským dárečkem?

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama