Ochutnávka skvělých steaků

06.01.2013 11:00

Milovníci steaků vědí, ze kterého hovězího se dají připravit nejšťavnatější steaky. Ovšem může být těžké se rozhodnout, který typ vám dnes nejlépe sedne, proto Lime&Tonic připravil pro své členy ochutnávku čtyř fantastických steaků ve steakhousu Cowboys!

Ochutnávkový talíř se čtyřmi stogramovými porcemi hovězího: americký burger Black Angus; Strip Loin z Uruguaje; Rib Eye z Argentiny a český Tenderloin.

Vychutnejte si své steaky v kombinaci s nepřeberným množstvím omáček a příloh: hranolky, opečené brambory, koňakovo-pepřová omáčka, omáčka z červeného vína, špenát, houby a mnoho dalších.

Dostupné každý den; rezervujte laskavě nejméně 24 hodin předem.

Cowboys
Nerudova 223/40
118 00 Praha 1


www.limeandtonic.com/prague/cs/zazitky/2146/praha-cowboys-steakhouse


Šťavnatému steaku se jen tak něco nevyrovná, zvlášť je-li připraven přesně tak, jak to máte nejraději a z prvotřídního hovězího. Milovníci steaků v Praze vědí, že Cowboys je jedním z nejlepších steakhousů ve městě. Nabízí bohatý výběr steaků z nejlepšího masa na světě, počínaje americkým Black Angus a konče uruguayským strip loinem. Členové Lime&Tonic mohou nyní ochutnat to nejlepší, co Cowboys nabízí, a to díky ochutnávce čtyř druhů fantastických stogramových steaků. Zkombinujte pořádné kusy masa s nepřeberným množstvím omáček a příloh. Čeká vás naprosto nezapomenutelná steaková večeře!

Skvělé hovězí představuje kombinaci fantastické chutě a šťavnaté textury masa. Díky této ochutnávce poznáte výběr nejlepšího hovězího z celého světa. Začněte americkým burgerem Black Angus, připraveným z nejlepšího amerického hovězího se skvělou směsí koření – jde o naprosto fantastický kus masa.

Na talíři vás čeká i šťavnatý strip loin z Uruguaje, připravený přesně podle vašeho přání. Rib eye, který si tu vychutnáte, pochází z Argentiny, a půjde zcela jistě o jednu z nejchutnějších porcí hovězího, které jste kdy ochutnali. Pak se vrátíte domů, čeká vás totiž český tenderloin, jedno z nejlepších hovězích mas dostupných v České republice.

Tento chutný kus masa se vám bude doslova rozpadat na vidličce. Kromě výtečných steaků si můžete vychutnat i nekonečné množství omáček a příloh z vynikající nabídky steakhousu Cowboys. Vyberte si hranolky, opečené brambory, koňakovou pepřovou omáčku, omáčku z červeného vína, špenát, houby nebo cokoli jiného. Prostě nepřeberné množství ingrediencí, které povznesou vaši večeři na dokonalou steakovou hostinu!

Steakhouse se nachází v horní části Nerudovy ulice na vršku kopce, ze kterého je výhled na celé město. Dá se tak říci, že Cowboys skutečně ční nad všemi ostatními steakhousy v Praze, i díky kombinaci pohodlí klasického steakhousu a moderní elegance. Ať už jste tu pravidelným hostem nebo jste dosud nikdy neochutnali zdejší hovězí, tato ochutnávka steaků je skvělou příležitostí poznat jeden z nejoblíbenějších steakhousů ve městě.

www.limeandtonic.comDatum:06.01.2013 11:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Vaše nová cesta za aromatickými požitky

Průkopník ve světě prémiové porcované kávy vzdává hold zemím, které jsou ve světě kávy legendami, a to novou kávou ze Sumatry.

Skvělé snoubení kávy a ledu

Prožijte chladivé léto s nejnovějšími kávami z řady Nespresso Barista Creations pro ledové osvěžení.

Kávové semináře pro všechny

Inovativní kávové semináře Masterclass online na sociálních sítích. Svou vlastní cestu experta na kávu můžete zahájit z pohodlí domova.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama