Ochutnávka skvělých steaků

06.01.2013 11:00

Milovníci steaků vědí, ze kterého hovězího se dají připravit nejšťavnatější steaky. Ovšem může být těžké se rozhodnout, který typ vám dnes nejlépe sedne, proto Lime&Tonic připravil pro své členy ochutnávku čtyř fantastických steaků ve steakhousu Cowboys!

Ochutnávkový talíř se čtyřmi stogramovými porcemi hovězího: americký burger Black Angus; Strip Loin z Uruguaje; Rib Eye z Argentiny a český Tenderloin.

Vychutnejte si své steaky v kombinaci s nepřeberným množstvím omáček a příloh: hranolky, opečené brambory, koňakovo-pepřová omáčka, omáčka z červeného vína, špenát, houby a mnoho dalších.

Dostupné každý den; rezervujte laskavě nejméně 24 hodin předem.

Cowboys
Nerudova 223/40
118 00 Praha 1


www.limeandtonic.com/prague/cs/zazitky/2146/praha-cowboys-steakhouse


Šťavnatému steaku se jen tak něco nevyrovná, zvlášť je-li připraven přesně tak, jak to máte nejraději a z prvotřídního hovězího. Milovníci steaků v Praze vědí, že Cowboys je jedním z nejlepších steakhousů ve městě. Nabízí bohatý výběr steaků z nejlepšího masa na světě, počínaje americkým Black Angus a konče uruguayským strip loinem. Členové Lime&Tonic mohou nyní ochutnat to nejlepší, co Cowboys nabízí, a to díky ochutnávce čtyř druhů fantastických stogramových steaků. Zkombinujte pořádné kusy masa s nepřeberným množstvím omáček a příloh. Čeká vás naprosto nezapomenutelná steaková večeře!

Skvělé hovězí představuje kombinaci fantastické chutě a šťavnaté textury masa. Díky této ochutnávce poznáte výběr nejlepšího hovězího z celého světa. Začněte americkým burgerem Black Angus, připraveným z nejlepšího amerického hovězího se skvělou směsí koření – jde o naprosto fantastický kus masa.

Na talíři vás čeká i šťavnatý strip loin z Uruguaje, připravený přesně podle vašeho přání. Rib eye, který si tu vychutnáte, pochází z Argentiny, a půjde zcela jistě o jednu z nejchutnějších porcí hovězího, které jste kdy ochutnali. Pak se vrátíte domů, čeká vás totiž český tenderloin, jedno z nejlepších hovězích mas dostupných v České republice.

Tento chutný kus masa se vám bude doslova rozpadat na vidličce. Kromě výtečných steaků si můžete vychutnat i nekonečné množství omáček a příloh z vynikající nabídky steakhousu Cowboys. Vyberte si hranolky, opečené brambory, koňakovou pepřovou omáčku, omáčku z červeného vína, špenát, houby nebo cokoli jiného. Prostě nepřeberné množství ingrediencí, které povznesou vaši večeři na dokonalou steakovou hostinu!

Steakhouse se nachází v horní části Nerudovy ulice na vršku kopce, ze kterého je výhled na celé město. Dá se tak říci, že Cowboys skutečně ční nad všemi ostatními steakhousy v Praze, i díky kombinaci pohodlí klasického steakhousu a moderní elegance. Ať už jste tu pravidelným hostem nebo jste dosud nikdy neochutnali zdejší hovězí, tato ochutnávka steaků je skvělou příležitostí poznat jeden z nejoblíbenějších steakhousů ve městě.

www.limeandtonic.comDatum:06.01.2013 11:00
Reklama

Ztělesnění glamour 70. let

Longchamp v nové kolekci vzdává hold módním ikonám té doby, jedinečné Veruschce a Anite Pallenberg.

4 hrdinové značky Hublot

Začal tenisový grand slam a Hublot u této příležitosti přeje mnoho štěstí a vítězství čtyřem skvělým tenistům.

Cesta zpátky časem

Nespresso představuje 2 kávy v limitované edici inspirované prvními kavárnami světa, v Istanbulu a v Benátkách.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Cesta zpátky časem

Nespresso představuje 2 kávy v limitované edici inspirované prvními kavárnami světa, v Istanbulu a v Benátkách.

Firemní večírek nebo oslava

Ať už budete slavit s kolegy, s přáteli nebo jen ve dvou, vždy je důležité pít kvalitní sekt, po kterém nebudete mít ráno bolehlav.

Rychlokurz šumivých vín

Sekt, šampaňské, prosecco, crémant nebo cava. Nevíte, jak se zorientovat ve složitém světě bublinek? Je to snazší, než se na první pohled zdá.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama