Nový Vertu Signature Touch
Nový Vertu Signature TouchJet Calf, Vertu Signature TouchGarnet Calf, Vertu Signature TouchClous de Paris Alligator, Vertu Signature Touch

Nový Signature Touch

03.11.2015 00:00

Nový Signature Touch je nejnovějším vysoce výkonným chytrým telefonem od společnosti Vertu, anglického výrobce luxusních mobilních telefonů. Nový Signature Touch nachází dokonalou rovnováhu mezi vysoce výkonnou technologií, specializovanými službami a nesrovnatelnou konstrukční kvalitou a materiály, v porovnání s jinými displeji telefonů od Vertu se může pochlubit displejem s těmi nejjasnějšími barvami. Jasný obraz je doplněn mimořádným zvukovým zážitkem, který přináší virtuální prostorový zvuk technologie Dolby® Digital Plus.

Telefon s konstrukcí z ručně vyrobené jemné kůže a z titanové slitiny grade 5 je chytrým telefonem s nejvyšším technickým výkonem, jaký společnost Vertu kdy nabídla. Android 5.1 Lollipop slibuje vyšší rychlost, ostrost a plné portfolio služeb společnosti Vertu, včetně osobního asistenta Concierge a balíčků Vertu LIFE a Vertu CERTAINTY, které zajišťují uživatelům dokonalý prožitek.

Design
Nový Signature Touch má svěží, křehčí vzhled a téměř nic nenarušuje jeho geometrický design. Přestože dál připomínají ikonické prvky značky Vertu, detaily jsou čistší a zredukované do své nejjednodušší podoby. Na zadním panelu se za dramaticky výklopnými dvířky ukrývají nano SIM karta a mikro SD karta. Uvnitř se nachází prostor pro personalizovanou rytinu. Nový Signature Touch v sobě spojuje tradiční ikonické designové prvky s moderním čistým vzhledem. Polštářek z jednoho velkého kusu keramiky působí sebevědomě a esteticky.
Stereoreproduktor typu soundbar se rovněž vyvinul v samostatnou uhlazenou plovoucí lištu ve tvaru V.

Výrazná paleta materiálů nabízených telefony Signature Touch nyní zahrnuje i luxusní jemnou telecí kůži s úpravou semianilin. Nový Signature Touch bude nabízen ve čtyřech barvách a osmi provedeních: Jet Calf, Garnet Calf, Grape Lizard, Pure Jet Lizard, Jet Alligator, Pure Navy Alligator, Clous de Paris Alligator a Pure Jet Red Gold, přičemž každému z těchto provedení lze dodat osobnější ráz pomocí rytiny. Krásná pouzdra budou k dispozici ve třech různých designech z vhodně se doplňujících materiálů a barev.

Výkon
Nový Signature Touch se může pochlubit displejem od Vertu s těmi nejjasnějšími barvami díky fosforovému prášku používanému při výrobě LED diod. Tento pozoruhodný displej přináší mimořádnou sytost barev a jejich ostrost je zachována a chráněna pevným safírovým sklem 5. generace se 130 karáty, odolným proti poškrábání. LCD displej s Full HD má rozlišení 1080 pixelů, jehož výsledkem je výjimečný jas.

Zvuk a obraz jsou pro požitek z užívání chytrého telefonu zásadní, a tak akustiku nového Signature Touch podporují přední stereoreproduktory s virtuálním prostorovým zvukem Dolby Digital Plus a kvalitu volání zajišťuje omezovač šumu pro odchozí i příchozí připojení. Nový Signature Touch rovněž obsahuje náš nejvýkonnější fotoaparát se speciální technologií Image Signal Processor od společnosti Vertu a aplikačním softwarem fotoaparátu od ArcSoft. Duální LED blesk znamená, že zadní kamera s 21 Mpix funguje optimálně bez ohledu na světelné podmínky. Nový Signature Touch je naším nejvýkonnějším telefonem a jeho úžasná rychlost je výsledkem nového osmijádrového procesoru Qualcomm® SnapdragonTM 810 s čipovou sadou Qualcomm.

Jako jeho předchůdce i nový Signature Touch byl navržen v duchu zásady společnosti Vertu „jeden svět, jeden telefon“, takže vývojový tým usiloval o to, aby bez ohledu na skutečnost, kde se ve světě nacházíte, měl váš Signature Touch optimální nastavení pro daný region. Tato dokonalá globální služba je doplněna globálním přístupem k Wi-Fi, který zajišťuje společnost iPass. Pro ni je tato spolupráce jediným globálním partnerstvím na spotřebitelském trhu.

Kromě výkonného zvuku a obrazu nový Signature Touch nabízí bezdrátové dobíjení, NFC a nejnovější Google AndroidTM 5.1 Lollipop. Úplná technická specifikace je uvedena na konci této zprávy.

Služby
Nový Signature Touch je špičkovým chytrým telefonem od společnosti Vertu a nabízí přístup ke kompletní nabídce výhod a služeb. Pro všechny zákazníky Signature Touch je k dispozici osobní asistent Vertu Concierge, jenž poskytuje nejvyšší úroveň specializovaných služeb. Zákazníkům je nabízeno jednotné kontaktní místo, ze kterého lze řešit většinu požadavků – od cestování, ubytování a večeře až po nákup dárků a přístup k naprosto mimořádným akcím. Vysoce personalizovaná povaha specializované asistenční služby Concierge, jež je na tomto telefonu nyní po dobu 18 měsíců zdarma, znamená, že s každou další interakcí se služba nepatrně mění a přizpůsobuje na míru konkrétnímu klientovi.

Služba Vertu LIFE nabízí zákazníkům přímo v telefonu personalizovaný výběr exkluzivních výhod a neomezený přístup k nejlepším akcím. Funkce zahrnují možnost stát se čestným hostem v nejexkluzivnějších soukromých klubech po celém světě, přístup k akcím jen pro zvané a nákupy za zavřenými dveřmi. Služba Vertu LIFE byla vytvořena jako sofistikovaný systém, který se může učit a přizpůsobit individuálním potřebám; při častém používání se služba sladí s preferencemi zákazníka a přizpůsobí jeho potřebám. Jde o dokonalé vyjádření technologie uzpůsobené přímo na míru.

Služba Vertu CERTAINTY nabízí podporu zákazníkovi, jeho telefonu od Vertu i jeho datům prostřednictvím nejlepší technologie v dané třídě a díky odborným partnerům. Služba zahrnuje kódovanou komunikaci pro hlasová volání, textové zprávy i video zajišťovanou ve spolupráci se společností Silent Circle. Služba Vertu Lost Phone dále umožňuje kdykoliv zamknout, vymazat, najít a prozvonit váš telefon od Vertu, a nabízí tudíž absolutní bezpečnost při ztrátě telefonu. Vertu Sync umožňuje hladký přechod z iOS, neboť propojuje váš telefon od Vertu s kontakty a kalendářem na iCloud.

Společnost Vertu začala vyvíjet koncept luxusního mobilního telefonu již v roce 1998 a o čtyři roky později společnost ze svého sídla v anglickém Hampshiru odeslala svůj první výrobek. V současnosti je společnost Vertu i nadále lídrem na trhu, jehož byla průkopníkem, a nabízí vlastní řadu telefonů: Vertu Signature, Vertu Signature Touch a Vertu Aster. Každý výrobek z tohoto sortimentu představuje bezkonkurenční spojení řemeslné zručnosti a materiálů, jedinečného designu, nejnovějších technologií a specializovaných služeb.

  • Nový Signature Touch spojuje výkonnou technologii, specializované služby a nesrovnatelnou konstrukční kvalitu a materiály.
  • 5,2” LCD displej s Full HD rozlišením 1080 pixelů nabízí výjimečnou barvu a je chráněn obrazovkou 5. generace z pevného safírového skla.
  • Speciální technologie Image Signal Processor od společnosti Vertu a fotoaparát s rozlišením 21 megapixelů zajišťuje křišťálově čistý obraz a video s rozlišením 4K.
  • Virtuální prostorový zvuk technologie Dolby(R) Digital Plus pro jedinečnou mobilní akustiku.
  • Signature Touch obsahuje věhlasnou kompletní nabídku služeb společnosti Vertu; osobního asistenta Concierge, službu Vertu LIFE a Vertu CERTAINTY.
  • Nový Signature Touch od společnosti Vertu je k dispozici v obchodech po celém světě od 16. října 2015.
  • V Česku zatím lze v říjnu a listopadu pořizovat předobjednávky. Cena na vyžádání dle modelu.
Reklama

Captain Morgan vyplouvá

Letošní sezónu startuje svou tour po festivalech obří loď Captain Morgan Port Royal, která nabízí svým návštěvníkům víc než jen bar.

"I love Catalunya!" A jak mají rádi okruh Moto GP ostatní jezdci?

Ready to carve-up Catalunya Monster Energy MotoGP! What the riders think…

Unexpected Summer

Prožijte Austrálií inspirované léto s Nespresso a dopřejte svým chuťovým buňkám zážitek z opačné strany zeměkoule s limitkou ledových káv.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Rozšiřte povědomí o vaší značce díky reklamním předmětům

Máte vlastní značku? Nedílnou součástí vašeho byznysu pak jsou také reklamní předměty. Ty musejí ale nést vaši značku.

To nejlepší z evropského designu

Výrobce televizorů Philips, představuje novou řadu televizorů 9104, která vznikla ve spolupráci s dánským výrobcem luxusních designových doplňků, společností Georg Jensen.

Užijte si jaro plné hokejových zážitků

Pro hokejové fanoušky je jaro jedním z nejoblíbenějších ročních období. Atmosféru mistrovství si můžete vychutnat jako na tribuně.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama