NOVÝ Braun Series 3: #SameJobFaster, foto zdroj: Braun
NOVÝ Braun Series 3: #SameJobFaster, foto zdroj: Braun

Nový Braun Series 3

26.10.2015 00:00

Muži si různými způsoby odstraňovali obličejový porost po tisíce let. V dnešní době jsou více zaneprázdnění než kdykoli předtím a neustále hledají různé metody, jak zvládnout denní rutinu rychle a s lehkostí, aby mohli věnovat více času věcem, které je baví. Z toho důvodu přichází Series 3 s novým a inovativním hřebínkem MicroComb.

Tajemství nové éry rychlosti: Nový a inovativní hřebínek MicroComb
Značka Braun ví, že ranní rituál se často může proměnit v závod o čas. Proto si dali její inženýři za úkol vylepšit holicí systém tak, aby dokázal znatelně zkrátit dobu holení.* To vedlo k vytvoření středního zastřihovače s technologií MicroComb – s tvarem podobným hřebínku, který navádí vousy do střihací planžety strojku. Holí krátké a dlouhé vousy zároveň a nabízí stejně důkladné oholení. Pokožka je díky kratší době holení méně podrážděná a muži tak mají více času na svůj hektický život.

NOVÝ Series 3 – Inženýrství a řemeslná technika, které byste očekávali od světově neprodávanějšího planžetového strojku
Ve stopách ikonické filozofie „Síla čistoty“ značky Braun, řada Series 3 kombinuje harmonický a funkční design s inovativním a mimořádným výkonem. S výraznými barvami, novým zeštíhleným vzhledem a ergonomickou technologií pro pevné uchopení se snadno stane součástí hektického života dynamického a kreativního muže. To vše, aniž by musel dělat kompromisy na funkcích, které z Series 3 dělají světově nejprodávanější planžetový strojek:

 1. Trojitý systém technologie MicroAdaptation pro důkladné oholení, díky níž jsou holicí komponenty strojku flexibilní, aby se automaticky přizpůsobily konturám obličeje a typu vousů. Přináší ten samý výsledek rychleji a zanechává pokožku hladkou na dotek.
 2. Dvě planžety SensoFoilTM dokonale spolupracují s technologií MicroComb, jež byla vyvinuta s optimální ergonomicky tvarovanými otvory, které zajišťují výrazně hladší oholení. Optimalizovaný design dokáže důkladně oholit tvrdé, husté a nepoddajné vousy, aniž by pořezal a podráždil pokožku - ideální i pro náročné oholení třídenního strniště.
 3. Přesný režim (u modelů 3080s a 3090cc). Přepínačem můžete jednu z planžet zatáhnout. Tím se účinná hlavice strojku zúží, takže se můžete snadno a přesněji oholit hlavně obtížně dostupná místa, například na hraně dolní čelisti nebo pod nosem.
 4. Všechny strojky Series 3 jsou 100% vodotěsné a jdou jednoduše vyčistit opláchnutím ve vodě. Modely 3010s, 3040s, 3045s a 3080s mohou být použité ve vaně nebo sprše pro ještě větší pohodlí a praktičnost.
 5. Celá řada má robustní rukojeť pro lepší manipulaci a LED displej, který informuje o vybití, stavu baterie a čistoty. Strojek je možné zakoupit v různých barvách.
Stejný výsledek - hotový mnohem rychleji!
Braun Series 3 startuje novou kampaň #SameJobFaster, který klade důraz na rychlost. Series 3 se stal ještě rychlejším než dřív a inspiruje muže, aby zvládli další každodenní záležitosti rychleji. Zjistili jsme top deset každodenních věcí, které by chtěli udělat rychleji a lépe, od rozdělání ohně až po nabrání svalové hmoty. Značka Braun zahájila spolupráci s hvězdami sociálních médií, aby vytvořila sérii 15 sekundových videí, která přináší inovativní a zábavné způsoby, jak mít každodenní činnosti rychleji hotové.

#SameJobFaster
Hvězda sociálních médií Sam Morrison sní o tom, že udělá salto vzad na každém kontinentu. Byl vyzván, aby udělal dokonalou fotku rychleji než dřív. Najděte jeho tipy zde: instagram.com/samthecobra.

Model a Instagramová celebrita Mariano Di Vaio, známý životem plným luxusu a elegantního stylu, byl vyzván, aby se oholil se Series 3 ještě rychleji než dřív. Objevte jeho inovativní tip, jak být důkladně a pohodlně oholen ještě rychleji zde: instagram.com/marianodivaio.

Kyle Huber může být nejznámější pro svůj perfekcionismus. Využívá chytrých triků s foťákem a jedinečného smyslu pro humor na všech svých postech, ale co se stalo, když ho značka Braun vyzvala, aby postavil stan rychleji? Objevte jeho tip na rychleji než dřív zde: instagram.com/asenseofhuber.

Sledováním hvězd sociálních médií a jak se s tím vypořádali, se můžete inspirovat a naučit, jak mít každodenní činnosti hotové rychleji, chytřeji a zábavněji. Vyhledávejte s hastagem #SameJobFaster na Instagramu.

Tipy pro dokonalé oholení elektrickým strojkem
 • Ujistěte se, že je strojek nabitý a připraven k použití.
 • Nový Braun Series 3 byl bolestně testován na třídenním strništi. Pokud se objeví potíže s delším porostem, zastřihovač delších vousů může být použitý jako první.
 • Napněte pokožku volnou rukou předtím, než budete holit extra citlivá místa nebo oblasti, kde potřebujete mít velmi důkladné oholení.
 • Používejte rovnoměrný tlak pro ideální oholení. Není potřeba na elektrický strojek tlačit jako u manuálního.
 • Pravidelně čistěte strojek. V závislosti na modelu můžete použít čisticí a nabíjecí stanici značky, která automaticky čistí a promazává strojek stisknutím tlačítka.
 • Vyměňujte planžetu každých 18 měsíců maximální výkon.
Braun Series 3 je již dostupný v kamenných a online prodejnách a doporučovaná cena je v závislosti na modelu a příslušenství od 2 599 Kč do 4 799 Kč. Pro více informací navštivte: www.braun.com/cz.

* Ve srovnání s předchozí řadou Series 3 na třídenním strništi
Datum:26.10.2015 00:00
Reklama

Módní událost roku

Nespresso spojilo síly s jednou z nejlepších návrhářek Monikou Drápalovou v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Week 2019.

Vtip a humor u Levi´s

Snoopy a jeho kamarádi z Peanuts® zabrali džíny, trička, mikiny, džísky, dokonce i ponožky!

Jak chránit své cennosti i před přírodními živly

Nejlepším řešením je využití bezpečnostní schránky. Nejen pro úschovu zálohy vašich dat či šperků, ale i pro uložení důležitých dokumentů a hotovosti.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Domácí spotřebiče na dosah. Odkudkoliv

Řiďte své domácí práce nezávisle na čase a prostoru. Zní to jako sci-fi? Podívejte se, jak se může váš každodenní život změnit už dnes.

Stavba garáže: Na které věci se vyplatí myslet

Rozhodli jste se, že byste si postavili novou garáž? Proč ne? Vždyť právě tato stavba se vám určitě vyplatí.

Závazek dokonalosti

Legendární nahrávací studio Abbey Road oznámilo partnerství s TP Vision - televizory Phlips TV.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama