NOVÝ Braun Series 3: #SameJobFaster, foto zdroj: Braun
NOVÝ Braun Series 3: #SameJobFaster, foto zdroj: Braun

Nový Braun Series 3

26.10.2015 00:00

Muži si různými způsoby odstraňovali obličejový porost po tisíce let. V dnešní době jsou více zaneprázdnění než kdykoli předtím a neustále hledají různé metody, jak zvládnout denní rutinu rychle a s lehkostí, aby mohli věnovat více času věcem, které je baví. Z toho důvodu přichází Series 3 s novým a inovativním hřebínkem MicroComb.

Tajemství nové éry rychlosti: Nový a inovativní hřebínek MicroComb
Značka Braun ví, že ranní rituál se často může proměnit v závod o čas. Proto si dali její inženýři za úkol vylepšit holicí systém tak, aby dokázal znatelně zkrátit dobu holení.* To vedlo k vytvoření středního zastřihovače s technologií MicroComb – s tvarem podobným hřebínku, který navádí vousy do střihací planžety strojku. Holí krátké a dlouhé vousy zároveň a nabízí stejně důkladné oholení. Pokožka je díky kratší době holení méně podrážděná a muži tak mají více času na svůj hektický život.

NOVÝ Series 3 – Inženýrství a řemeslná technika, které byste očekávali od světově neprodávanějšího planžetového strojku
Ve stopách ikonické filozofie „Síla čistoty“ značky Braun, řada Series 3 kombinuje harmonický a funkční design s inovativním a mimořádným výkonem. S výraznými barvami, novým zeštíhleným vzhledem a ergonomickou technologií pro pevné uchopení se snadno stane součástí hektického života dynamického a kreativního muže. To vše, aniž by musel dělat kompromisy na funkcích, které z Series 3 dělají světově nejprodávanější planžetový strojek:

 1. Trojitý systém technologie MicroAdaptation pro důkladné oholení, díky níž jsou holicí komponenty strojku flexibilní, aby se automaticky přizpůsobily konturám obličeje a typu vousů. Přináší ten samý výsledek rychleji a zanechává pokožku hladkou na dotek.
 2. Dvě planžety SensoFoilTM dokonale spolupracují s technologií MicroComb, jež byla vyvinuta s optimální ergonomicky tvarovanými otvory, které zajišťují výrazně hladší oholení. Optimalizovaný design dokáže důkladně oholit tvrdé, husté a nepoddajné vousy, aniž by pořezal a podráždil pokožku - ideální i pro náročné oholení třídenního strniště.
 3. Přesný režim (u modelů 3080s a 3090cc). Přepínačem můžete jednu z planžet zatáhnout. Tím se účinná hlavice strojku zúží, takže se můžete snadno a přesněji oholit hlavně obtížně dostupná místa, například na hraně dolní čelisti nebo pod nosem.
 4. Všechny strojky Series 3 jsou 100% vodotěsné a jdou jednoduše vyčistit opláchnutím ve vodě. Modely 3010s, 3040s, 3045s a 3080s mohou být použité ve vaně nebo sprše pro ještě větší pohodlí a praktičnost.
 5. Celá řada má robustní rukojeť pro lepší manipulaci a LED displej, který informuje o vybití, stavu baterie a čistoty. Strojek je možné zakoupit v různých barvách.
Stejný výsledek - hotový mnohem rychleji!
Braun Series 3 startuje novou kampaň #SameJobFaster, který klade důraz na rychlost. Series 3 se stal ještě rychlejším než dřív a inspiruje muže, aby zvládli další každodenní záležitosti rychleji. Zjistili jsme top deset každodenních věcí, které by chtěli udělat rychleji a lépe, od rozdělání ohně až po nabrání svalové hmoty. Značka Braun zahájila spolupráci s hvězdami sociálních médií, aby vytvořila sérii 15 sekundových videí, která přináší inovativní a zábavné způsoby, jak mít každodenní činnosti rychleji hotové.

#SameJobFaster
Hvězda sociálních médií Sam Morrison sní o tom, že udělá salto vzad na každém kontinentu. Byl vyzván, aby udělal dokonalou fotku rychleji než dřív. Najděte jeho tipy zde: instagram.com/samthecobra.

Model a Instagramová celebrita Mariano Di Vaio, známý životem plným luxusu a elegantního stylu, byl vyzván, aby se oholil se Series 3 ještě rychleji než dřív. Objevte jeho inovativní tip, jak být důkladně a pohodlně oholen ještě rychleji zde: instagram.com/marianodivaio.

Kyle Huber může být nejznámější pro svůj perfekcionismus. Využívá chytrých triků s foťákem a jedinečného smyslu pro humor na všech svých postech, ale co se stalo, když ho značka Braun vyzvala, aby postavil stan rychleji? Objevte jeho tip na rychleji než dřív zde: instagram.com/asenseofhuber.

Sledováním hvězd sociálních médií a jak se s tím vypořádali, se můžete inspirovat a naučit, jak mít každodenní činnosti hotové rychleji, chytřeji a zábavněji. Vyhledávejte s hastagem #SameJobFaster na Instagramu.

Tipy pro dokonalé oholení elektrickým strojkem
 • Ujistěte se, že je strojek nabitý a připraven k použití.
 • Nový Braun Series 3 byl bolestně testován na třídenním strništi. Pokud se objeví potíže s delším porostem, zastřihovač delších vousů může být použitý jako první.
 • Napněte pokožku volnou rukou předtím, než budete holit extra citlivá místa nebo oblasti, kde potřebujete mít velmi důkladné oholení.
 • Používejte rovnoměrný tlak pro ideální oholení. Není potřeba na elektrický strojek tlačit jako u manuálního.
 • Pravidelně čistěte strojek. V závislosti na modelu můžete použít čisticí a nabíjecí stanici značky, která automaticky čistí a promazává strojek stisknutím tlačítka.
 • Vyměňujte planžetu každých 18 měsíců maximální výkon.
Braun Series 3 je již dostupný v kamenných a online prodejnách a doporučovaná cena je v závislosti na modelu a příslušenství od 2 599 Kč do 4 799 Kč. Pro více informací navštivte: www.braun.com/cz.

* Ve srovnání s předchozí řadou Series 3 na třídenním strništi
Datum:26.10.2015 00:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Proč chtít tepelné čerpadlo

Tepelné čerpadlo je v dnešní době velmi oblíbeným typem a způsobem vytápění. Jak konkrétně nám tedy může pomoci?

Jističe: chraňte se před výpadky proudu a ušetřete peníze!

Na co se při výběru jističe zaměřit a jak poznat, že starý potřebuje výměnu?

Jak si hlídat vlhkost ve výrobních prostorách?

Správná vlhkost je velmi důležitá, a to nejen z důvodu ochrany technologií a materiálů, ale také kvůli osobám, které tam tráví mnoho času.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama