Jameson Rarest Vintage Reserve 2007

Jedinečná Jameson Vintage

20.10.2015 00:00

Dopřát si to nejlepší... nechat se hýčkat a užívat si pocit luxusu a výjimečnosti. Po tom občas toužíme snad všichni a jsou chvíle, které to dokonce přímo vyžadují. Vzácná setkání, životní úspěchy, oslavy velkých okamžiků... ale někdy i obyčejný všední den. Aby totiž náš život nebyl jen neustálé plnění nejrůznějších úkolů, musíme se umět zastavit, nadechnout, zasmát se, pobavit a odměnit... odměňte sebe nebo své blízké výsledkem tvrdé a poctivé práce mistrů výroby značky Jameson. Seznamte se s Jameson Rarest Vintage Reserve 2007.

Nejen skuteční znalci poznají rozdíl. Aby byla výsledná chuť této ručně vyrobené whisky opravdu dokonalá, museli se do procesu její výroby zapojit ti nejzkušenější experti značky Jameson. Tvrdá práce však sklízí své ovoce. Jameson Rarest Vintage Reserve 2007 se už v roce 2009 stala vítězem soutěže World Whiskies Awards jako nejlepší irská blended whisky.

Poznejte skutečný drahokam mezi irskými whisky, který je zároveň skvělým důkazem excelentní spolupráce všech čtyř mistrů výroby Jameson whisky. Obsah láhve s elegantní etiketou je spojením starších obilných whisky s charismatickými pot still whisky, jež zrály jako druhé plnění v sudech po Bourbonu. V závěru procesu zrání byla tato kombinace naplněna do pečlivě vybraných sudů po portském, které směsi předaly úžasně jemnou nasládlost a plný ovocný charakter. Při prvním kontaktu s tímto opravdu skvělým nápojem vás osloví dokonalá vůně zralého melounu, banánů, švestek, připomínající pot still whisky s tóny melasy, skořice a lékořice. Při důkladném vychutnávání objevíte jemnou sladkost ovocných chutí, ke které přispěly sudy po portském, ucítíte dotek smetany a tmavé čokolády.

Nakonec Vás překvapí neuvěřitelně dlouhý dozvuk chutí procházející přes sladkost ovoce, kořenitý přízvuk až k nezaměnitelnému tónu ječmene, u kterého to vše začalo.

Oslavte život tím nejlepším, co mohl Jameson vytěžit z obilného zrna. Vychutnejte si Jameson Rarest Vintage Reserve 2007.

Sledujte www.jameson.cz

Datum:20.10.2015 00:00
Reklama

Ztělesnění glamour 70. let

Longchamp v nové kolekci vzdává hold módním ikonám té doby, jedinečné Veruschce a Anite Pallenberg.

4 hrdinové značky Hublot

Začal tenisový grand slam a Hublot u této příležitosti přeje mnoho štěstí a vítězství čtyřem skvělým tenistům.

Cesta zpátky časem

Nespresso představuje 2 kávy v limitované edici inspirované prvními kavárnami světa, v Istanbulu a v Benátkách.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Cesta zpátky časem

Nespresso představuje 2 kávy v limitované edici inspirované prvními kavárnami světa, v Istanbulu a v Benátkách.

Firemní večírek nebo oslava

Ať už budete slavit s kolegy, s přáteli nebo jen ve dvou, vždy je důležité pít kvalitní sekt, po kterém nebudete mít ráno bolehlav.

Rychlokurz šumivých vín

Sekt, šampaňské, prosecco, crémant nebo cava. Nevíte, jak se zorientovat ve složitém světě bublinek? Je to snazší, než se na první pohled zdá.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama