Jameson Rarest Vintage Reserve 2007

Jedinečná Jameson Vintage

20.10.2015 00:00

Dopřát si to nejlepší... nechat se hýčkat a užívat si pocit luxusu a výjimečnosti. Po tom občas toužíme snad všichni a jsou chvíle, které to dokonce přímo vyžadují. Vzácná setkání, životní úspěchy, oslavy velkých okamžiků... ale někdy i obyčejný všední den. Aby totiž náš život nebyl jen neustálé plnění nejrůznějších úkolů, musíme se umět zastavit, nadechnout, zasmát se, pobavit a odměnit... odměňte sebe nebo své blízké výsledkem tvrdé a poctivé práce mistrů výroby značky Jameson. Seznamte se s Jameson Rarest Vintage Reserve 2007.

Nejen skuteční znalci poznají rozdíl. Aby byla výsledná chuť této ručně vyrobené whisky opravdu dokonalá, museli se do procesu její výroby zapojit ti nejzkušenější experti značky Jameson. Tvrdá práce však sklízí své ovoce. Jameson Rarest Vintage Reserve 2007 se už v roce 2009 stala vítězem soutěže World Whiskies Awards jako nejlepší irská blended whisky.

Poznejte skutečný drahokam mezi irskými whisky, který je zároveň skvělým důkazem excelentní spolupráce všech čtyř mistrů výroby Jameson whisky. Obsah láhve s elegantní etiketou je spojením starších obilných whisky s charismatickými pot still whisky, jež zrály jako druhé plnění v sudech po Bourbonu. V závěru procesu zrání byla tato kombinace naplněna do pečlivě vybraných sudů po portském, které směsi předaly úžasně jemnou nasládlost a plný ovocný charakter. Při prvním kontaktu s tímto opravdu skvělým nápojem vás osloví dokonalá vůně zralého melounu, banánů, švestek, připomínající pot still whisky s tóny melasy, skořice a lékořice. Při důkladném vychutnávání objevíte jemnou sladkost ovocných chutí, ke které přispěly sudy po portském, ucítíte dotek smetany a tmavé čokolády.

Nakonec Vás překvapí neuvěřitelně dlouhý dozvuk chutí procházející přes sladkost ovoce, kořenitý přízvuk až k nezaměnitelnému tónu ječmene, u kterého to vše začalo.

Oslavte život tím nejlepším, co mohl Jameson vytěžit z obilného zrna. Vychutnejte si Jameson Rarest Vintage Reserve 2007.

Sledujte www.jameson.cz

Datum:20.10.2015 00:00
Reklama

Captain Morgan vyplouvá

Letošní sezónu startuje svou tour po festivalech obří loď Captain Morgan Port Royal, která nabízí svým návštěvníkům víc než jen bar.

"I love Catalunya!" A jak mají rádi okruh Moto GP ostatní jezdci?

Ready to carve-up Catalunya Monster Energy MotoGP! What the riders think…

Unexpected Summer

Prožijte Austrálií inspirované léto s Nespresso a dopřejte svým chuťovým buňkám zážitek z opačné strany zeměkoule s limitkou ledových káv.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Unexpected Summer

Prožijte Austrálií inspirované léto s Nespresso a dopřejte svým chuťovým buňkám zážitek z opačné strany zeměkoule s limitkou ledových káv.

Chytřejší příprava kávy

Essenza Plus je dokonalým řešením pro milovníky kávy, kteří u svých vzácných chvilek strávených s kávou chtějí propojit pohodlí a styl.

Připlouvá limitka pravého kapitána

Pravý kapitán nepostrádá vlastnosti nové limitované edice Captain Morgan Spiced Gold.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama