Chef's table - večeře v kuchyni

09.12.2012 11:00

Toužíte po skutečně exkluzivním kulinárním zážitku? Není nic lepšího než Chef's table — stůl šéfkuchaře. Tento jedinečný styl stolování je v Česku velmi vzácný. Čtyři gurmánské chody v kuchyni hotelu InterContinental — čeká vás nezapomenutelná večeře!

Menu :

Večeře o čtyřech chodech u stolu šéfkuchaře v kuchyni restaurace Zlatá Praha v hotelu InterContinental.

Jeden z prvních stolů šéfkuchaře v Praze. Zatímco si budete vychutnávat své jídlo, můžete navázat kontakt s šéfkuchaři, kteří pro vás připravují pokrmy.

Dostupné každý den. Rezervujte laskavě týden předem, aby bylo možné vše dokonale připravit.

Odkaz:

http://www.limeandtonic.com/prague/cs/weekly_deal.php

http://www.limeandtonic.com


Pokud chcete překvapit výjimečné hosty a udělat na ně ohromující dojem, nebo pokud zkrátka hledáte něco jiného než jsou obvyklé návštěvy pražských restaurací, nabízíme vám akci, která povznese jakékoli jídlo na nejvyšší úroveň: stůl šéfkuchaře — Chef’s Table. Tento fenomén získal v posledních několika letech na popularitě v USA a Velké Británii. Jako jedni z prvních nyní přináší tento zážitek do Prahy Lime&Tonic spolu s restaurací Zlatá Praha hotelu InterContinental. Vy a vaši hosté budete sedět u speciálního stolu umístěného přímo v kuchyni restaurace. Zatímco pro vás budou šéfkuchaři připravovat neuvěřitelné menu o čtyřech chodech, můžete si s nimi popovídat.

Prvním chodem je šťavnatá grilovaná chobotnice, podávaná s lahodným carpacciem z chobotnice, bramborovým pyré a bazalkovým pestem. Pokud chobotnice nepatří mezi vaše oblíbence, doporučujeme sezónní tuňákový tatarák s avokádem. Požadavek na změnu uveďte v kuchyni. I další chod pokračuje v duchu mořských plodů — čeká vás lahodná pečená Svato-jakubská mušle s pikantním fenyklovým rizotem pokapaným petrželkovým olejem. V této chvíli možná dostanete chuť trochu se kolem sebe porozhlédnout a užít si exkluzivní atmosféru jedinečného zážitku. Máte možnost pozorovat šéfkuchaře, jak připravují každý chod vašeho menu přímo před vašima očima — vzdálenost mezi grilem a vaším talířem je totiž naprosto minimální! Ovšem příprava hlavního chodu, pomořanské telecí kotlety s grilovanou navetou a zkaramelizovanou mrkvičkou, která se podává se smetanovou omáčkou s pravými hříbky a bramborovým pyré, začne už dlouho předtím, než vkročíte do restaurace. Vaří se způsobem sous-vide, což znamená, že je maso uzavřené v sáčku ve vakuu a pomalu se vaří. Uchrání se tak dokonalá chuť a šťáva z masa, které zůstane skvěle šťavnaté. Nezapomenutelný bude i váš dezert, fantastický malinový fondán podávaný s amarulovým mraženým krémem v čokoládě s horkou rakytníkovou omáčkou, která je jak delikátní chuti, tak navíc i výživná — bobule rakytníku mají totiž skvělou chuť a vysoký obsah vitamínu C. Jídlo zakončíte kávou nebo čajem dle vašeho výběru. Vychutnáte si je ještě v prostředí kuchyně, abyste si dokonale užili poslední okamžiky této exkluzivní večeře!

Existují zkrátka večeře pro gurmány, a pak existují nezapomenutelné večeře. Tento zážitek u stolu šéfkuchaře patří zcela jistě do druhé kategorie. Pokud si myslíte, že jste ochutnali to nejlepší, co pražské restaurace nabízejí, dobře se zamyslete. Díky posezení u stolu šéfkuchaře se dostanete do samého centra dění a navíc si vychutnáte naprosto nezapomenutelné lahůdky.


Datum:09.12.2012 11:00
Reklama

Udržitelně a v teple

Vlna je malý přírodní zázrak. Má úžasné termoregulační vlastnosti. Když je teplo, ochladí, a když je zima, zahřeje.

MMA událost roku

O víkendu proběhl v pražské O2 aréně jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace OKTAGON MMA.

3 nejlepší masáže

Vyzkoušejte kouzlo thajských masážích, po kterých se budete cítit jako znovuzrození.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Sladkosti pod kontrolou

Všechny výrobky značky DIANELLA jsou určené nejen pro diabetiky, ale pro všechny z vás, kteří si hlídají příjem cukrů.

Svěží a lehká

Mladá vína mají v tuzemsku dlouhou tradici. Své příznivce si získala hlavně díky osobitému charakteru a příjemným svěžím tónům.

Chuť Paříže

Blíží se sváteční sezóna, což znamená, že je čas připravit se na oslavu ve velkém stylu a dopřát si kávové chvilky s trochou luxusu.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
30.11.2018

Ikonická Sicily Bag v Praze

Italská módní značka Dolce & Gabbana připravuje ve dnech 29. - 30. listopadu 2018 možnost nechat si ručně personifikovat kabelku Sicily italskou kreslířkou v pražském butiku.

Reklama