Chef's table - večeře v kuchyni

09.12.2012 11:00

Toužíte po skutečně exkluzivním kulinárním zážitku? Není nic lepšího než Chef's table — stůl šéfkuchaře. Tento jedinečný styl stolování je v Česku velmi vzácný. Čtyři gurmánské chody v kuchyni hotelu InterContinental — čeká vás nezapomenutelná večeře!

Menu :

Večeře o čtyřech chodech u stolu šéfkuchaře v kuchyni restaurace Zlatá Praha v hotelu InterContinental.

Jeden z prvních stolů šéfkuchaře v Praze. Zatímco si budete vychutnávat své jídlo, můžete navázat kontakt s šéfkuchaři, kteří pro vás připravují pokrmy.

Dostupné každý den. Rezervujte laskavě týden předem, aby bylo možné vše dokonale připravit.

Odkaz:

http://www.limeandtonic.com/prague/cs/weekly_deal.php

http://www.limeandtonic.com


Pokud chcete překvapit výjimečné hosty a udělat na ně ohromující dojem, nebo pokud zkrátka hledáte něco jiného než jsou obvyklé návštěvy pražských restaurací, nabízíme vám akci, která povznese jakékoli jídlo na nejvyšší úroveň: stůl šéfkuchaře — Chef’s Table. Tento fenomén získal v posledních několika letech na popularitě v USA a Velké Británii. Jako jedni z prvních nyní přináší tento zážitek do Prahy Lime&Tonic spolu s restaurací Zlatá Praha hotelu InterContinental. Vy a vaši hosté budete sedět u speciálního stolu umístěného přímo v kuchyni restaurace. Zatímco pro vás budou šéfkuchaři připravovat neuvěřitelné menu o čtyřech chodech, můžete si s nimi popovídat.

Prvním chodem je šťavnatá grilovaná chobotnice, podávaná s lahodným carpacciem z chobotnice, bramborovým pyré a bazalkovým pestem. Pokud chobotnice nepatří mezi vaše oblíbence, doporučujeme sezónní tuňákový tatarák s avokádem. Požadavek na změnu uveďte v kuchyni. I další chod pokračuje v duchu mořských plodů — čeká vás lahodná pečená Svato-jakubská mušle s pikantním fenyklovým rizotem pokapaným petrželkovým olejem. V této chvíli možná dostanete chuť trochu se kolem sebe porozhlédnout a užít si exkluzivní atmosféru jedinečného zážitku. Máte možnost pozorovat šéfkuchaře, jak připravují každý chod vašeho menu přímo před vašima očima — vzdálenost mezi grilem a vaším talířem je totiž naprosto minimální! Ovšem příprava hlavního chodu, pomořanské telecí kotlety s grilovanou navetou a zkaramelizovanou mrkvičkou, která se podává se smetanovou omáčkou s pravými hříbky a bramborovým pyré, začne už dlouho předtím, než vkročíte do restaurace. Vaří se způsobem sous-vide, což znamená, že je maso uzavřené v sáčku ve vakuu a pomalu se vaří. Uchrání se tak dokonalá chuť a šťáva z masa, které zůstane skvěle šťavnaté. Nezapomenutelný bude i váš dezert, fantastický malinový fondán podávaný s amarulovým mraženým krémem v čokoládě s horkou rakytníkovou omáčkou, která je jak delikátní chuti, tak navíc i výživná — bobule rakytníku mají totiž skvělou chuť a vysoký obsah vitamínu C. Jídlo zakončíte kávou nebo čajem dle vašeho výběru. Vychutnáte si je ještě v prostředí kuchyně, abyste si dokonale užili poslední okamžiky této exkluzivní večeře!

Existují zkrátka večeře pro gurmány, a pak existují nezapomenutelné večeře. Tento zážitek u stolu šéfkuchaře patří zcela jistě do druhé kategorie. Pokud si myslíte, že jste ochutnali to nejlepší, co pražské restaurace nabízejí, dobře se zamyslete. Díky posezení u stolu šéfkuchaře se dostanete do samého centra dění a navíc si vychutnáte naprosto nezapomenutelné lahůdky.


Datum:09.12.2012 11:00
Reklama

"I love Catalunya!" A jak mají rádi okruh Moto GP ostatní jezdci?

Ready to carve-up Catalunya Monster Energy MotoGP! What the riders think…

Unexpected Summer

Prožijte Austrálií inspirované léto s Nespresso a dopřejte svým chuťovým buňkám zážitek z opačné strany zeměkoule s limitkou ledových káv.

Metronome bude letos opět cashless

Metropolitní festival Metronome Festival Prague bude letos opět cashless. Peněženky si tak účastníci mohou nechat doma.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Unexpected Summer

Prožijte Austrálií inspirované léto s Nespresso a dopřejte svým chuťovým buňkám zážitek z opačné strany zeměkoule s limitkou ledových káv.

Chytřejší příprava kávy

Essenza Plus je dokonalým řešením pro milovníky kávy, kteří u svých vzácných chvilek strávených s kávou chtějí propojit pohodlí a styl.

Připlouvá limitka pravého kapitána

Pravý kapitán nepostrádá vlastnosti nové limitované edice Captain Morgan Spiced Gold.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama