Chef's table - večeře v kuchyni

09.12.2012 11:00

Toužíte po skutečně exkluzivním kulinárním zážitku? Není nic lepšího než Chef's table — stůl šéfkuchaře. Tento jedinečný styl stolování je v Česku velmi vzácný. Čtyři gurmánské chody v kuchyni hotelu InterContinental — čeká vás nezapomenutelná večeře!

Menu :

Večeře o čtyřech chodech u stolu šéfkuchaře v kuchyni restaurace Zlatá Praha v hotelu InterContinental.

Jeden z prvních stolů šéfkuchaře v Praze. Zatímco si budete vychutnávat své jídlo, můžete navázat kontakt s šéfkuchaři, kteří pro vás připravují pokrmy.

Dostupné každý den. Rezervujte laskavě týden předem, aby bylo možné vše dokonale připravit.

Odkaz:

http://www.limeandtonic.com/prague/cs/weekly_deal.php

http://www.limeandtonic.com


Pokud chcete překvapit výjimečné hosty a udělat na ně ohromující dojem, nebo pokud zkrátka hledáte něco jiného než jsou obvyklé návštěvy pražských restaurací, nabízíme vám akci, která povznese jakékoli jídlo na nejvyšší úroveň: stůl šéfkuchaře — Chef’s Table. Tento fenomén získal v posledních několika letech na popularitě v USA a Velké Británii. Jako jedni z prvních nyní přináší tento zážitek do Prahy Lime&Tonic spolu s restaurací Zlatá Praha hotelu InterContinental. Vy a vaši hosté budete sedět u speciálního stolu umístěného přímo v kuchyni restaurace. Zatímco pro vás budou šéfkuchaři připravovat neuvěřitelné menu o čtyřech chodech, můžete si s nimi popovídat.

Prvním chodem je šťavnatá grilovaná chobotnice, podávaná s lahodným carpacciem z chobotnice, bramborovým pyré a bazalkovým pestem. Pokud chobotnice nepatří mezi vaše oblíbence, doporučujeme sezónní tuňákový tatarák s avokádem. Požadavek na změnu uveďte v kuchyni. I další chod pokračuje v duchu mořských plodů — čeká vás lahodná pečená Svato-jakubská mušle s pikantním fenyklovým rizotem pokapaným petrželkovým olejem. V této chvíli možná dostanete chuť trochu se kolem sebe porozhlédnout a užít si exkluzivní atmosféru jedinečného zážitku. Máte možnost pozorovat šéfkuchaře, jak připravují každý chod vašeho menu přímo před vašima očima — vzdálenost mezi grilem a vaším talířem je totiž naprosto minimální! Ovšem příprava hlavního chodu, pomořanské telecí kotlety s grilovanou navetou a zkaramelizovanou mrkvičkou, která se podává se smetanovou omáčkou s pravými hříbky a bramborovým pyré, začne už dlouho předtím, než vkročíte do restaurace. Vaří se způsobem sous-vide, což znamená, že je maso uzavřené v sáčku ve vakuu a pomalu se vaří. Uchrání se tak dokonalá chuť a šťáva z masa, které zůstane skvěle šťavnaté. Nezapomenutelný bude i váš dezert, fantastický malinový fondán podávaný s amarulovým mraženým krémem v čokoládě s horkou rakytníkovou omáčkou, která je jak delikátní chuti, tak navíc i výživná — bobule rakytníku mají totiž skvělou chuť a vysoký obsah vitamínu C. Jídlo zakončíte kávou nebo čajem dle vašeho výběru. Vychutnáte si je ještě v prostředí kuchyně, abyste si dokonale užili poslední okamžiky této exkluzivní večeře!

Existují zkrátka večeře pro gurmány, a pak existují nezapomenutelné večeře. Tento zážitek u stolu šéfkuchaře patří zcela jistě do druhé kategorie. Pokud si myslíte, že jste ochutnali to nejlepší, co pražské restaurace nabízejí, dobře se zamyslete. Díky posezení u stolu šéfkuchaře se dostanete do samého centra dění a navíc si vychutnáte naprosto nezapomenutelné lahůdky.


Datum:09.12.2012 11:00
Reklama

Láska pro všechny

Společnost TOUS se minulý rok rozhodla narušit stereotyp svátku zamilovaných a šířit univerzální lásku. Letos tomu není jinak.

Cesta zpátky časem

Nespresso představuje 2 kávy v limitované edici inspirované prvními kavárnami světa, v Istanbulu a v Benátkách.

Udělejte si piknik na sněhu

Kdo říká, že piknikovat se dá pouze v létě? Romantické posezení v přírodě si můžete udělat i v polovině února.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Cesta zpátky časem

Nespresso představuje 2 kávy v limitované edici inspirované prvními kavárnami světa, v Istanbulu a v Benátkách.

Firemní večírek nebo oslava

Ať už budete slavit s kolegy, s přáteli nebo jen ve dvou, vždy je důležité pít kvalitní sekt, po kterém nebudete mít ráno bolehlav.

Rychlokurz šumivých vín

Sekt, šampaňské, prosecco, crémant nebo cava. Nevíte, jak se zorientovat ve složitém světě bublinek? Je to snazší, než se na první pohled zdá.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama