Haupt Lakrits
Haupt LakritsChristian HauptHaupt Lakrits

Lékořicové pralinky

22.07.2015 13:00

Lékořice. Trpká, hořká, zemitá, někdy až kouřová chuť, kterou buď milujete, nebo vás ponechá chladnými. Vy, kdo patříte do první skupiny, budete jásat. Uznat, že tohle černé cosi má něco do sebe, ale budete muset i vy druzí – až ochutnáte kombinaci lékořice s prvotřídní belgickou čokoládou!

Na český trh se dostal vynikající produkt ze Švédska: lékořicové pralinky a bonbony značky Haupt Lakrits. Chuťové kombinace extrakvalitní lékořice z Kalábrie s vynikající čokoládou, mandlemi a dokonce i ovocem, osloví i zaryté odpůrce „pendreku“. Při rozkousnutí pralinky je lékořice cítit jen kdesi v pozadí – od zahájení výroby v roce 2014 bylo testováno zhruba 50 receptů a výsledkem je současná nabídka, která určitě napomůže k větší oblibě lékořice i v našich krajích. Právě neuvěřitelně lahodné a výjimečné kombinace činí z Haupt Lakrits delikatesu, která je výjimečná i v zemi, kde se lékořice používá na běžné vaření snad v každé domácnosti. Samozřejmostí u tak vytříbené značky je to, že produkty jsou čistě přírodní, bez obsahu barviv, ochucovadel či konzervantů. Jedinečný je i elegantní design dóz, který z krabičky pralinek činí krásný a stylový dárek, který rozhodně nezklame. Skvěle doplní lahev whisky, šampaňského nebo kvalitního vína, se kterým se lékořicové pralinky ostatně i doporučují konzumovat.

Skandinávská tradice, léčivá síla a výjimečné recepty = dosud nepoznaná chuť, kterou si zamilujete
Za značkou Haupt Lakrits stojí majitel Christian Haupt. Inspiraci našel na Islandu, kde má výroba čokolády v kombinaci s lékořicí obrovskou tradici. Lékořicové bonbóny jsou v různých obdobách populární v celé Skandinávii. Produkty obsahují nejlepší lékořici, která se dá vůbec ve světě obstarat, a v kombinaci s čokoládou nebo jinými přísadami se liší od běžně dostupných lékořicových produktů.

Stejně jako asi před 30 lety, kdy bylo mnoho těch, kteří objevili tmavou kvalitní čokoládu, ačkoliv do té doby byla oblíbená jen čokoláda mléčná, se totéž stane s lékořicí. Věříme, že více lidí začne věnovat pozornost přísadám, výrobním postupům a použitým doplňkových látkám. Chceme být v čele tohoto vývoje posouvání hranic,“ říká Christian. Co značku odlišuje a činí z ní nádherný a jedinečný dárek, je i krásný, čistý a elegantní design.

Nabídka Haupt Lakrits
Aktuální nabídka značky zahrnuje čisté lékořicové bonbony, pralinky – lékořici obalenou v čokoládě a lékořicový prášek, který se používá na vaření. Kromě stálých produktů má značka v nabídce i sezonní produkty ve speciálním chuťovém provedení i stylovém obalu.

  • Lékořicové bonbony. Obsahují 9 % čisté lékořice z italské Kalábrie, oproti běžným 2 % nebo 6 % v luxusnějších produktech. Lékořicový kořen se vaří tradiční metodou 8 hodin a 10 týdnů zraje. Produkty neobsahují žádná barviva, ochucovadla ani konzervanty. Ve sladké a slanější variantě. 
  • Čokoládové pralinky. Chuťově nejvytříbenější jsou lékořicové pralinky – kousky kalábrijské lékořice obalené mléčnou belgickou čokoládou. Lékořicová trpkost tak v ústech zaniká v kombinaci s vynikající sladkou čokoládovou chutí. Jedny jsou obaleny ve skořicovém prášku (Chok), druhé v křupavé cukrové krustě (Krisp).
  • Lékořice v prášku. Přísada na vaření, bez níž se neobejde žádný skandinávský recept. Ve dvou variantách. Kalábrijská lékořice je vynikající zejména do dezertů a na běžné vaření, má silnou a ostrou chuť. Lékořice z Persie je nejlepší do sladkých pokrmů – zkuste ji přidat do perníku nebo bábovky. 
Kde je najdete
Produkty Haupt Lakrits najdete na oficiálním e-shopu www.lakrits.cz, ve vybraných prodejnách s delikatesami (např. Gurmetum v OC Nový Smíchov a OC Chodov v Praze), na pražské žižkovské televizní věži nebo nově v prodejně s dárky Almara Shop v Praze 9. Přehled prodejních míst najdete na webových stránkách. Cena je 349 Kč za jedno balení.

Oficiální e-shop: www.lakrits.cz
Datum:22.07.2015 13:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Vaše nová cesta za aromatickými požitky

Průkopník ve světě prémiové porcované kávy vzdává hold zemím, které jsou ve světě kávy legendami, a to novou kávou ze Sumatry.

Skvělé snoubení kávy a ledu

Prožijte chladivé léto s nejnovějšími kávami z řady Nespresso Barista Creations pro ledové osvěžení.

Kávové semináře pro všechny

Inovativní kávové semináře Masterclass online na sociálních sítích. Svou vlastní cestu experta na kávu můžete zahájit z pohodlí domova.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama