Grilování začínáPříprava koktejluPříprava koktejluPohled z věže, pokoj, kde bylo věštěno i králům Pohled z okna

Hotel Augustin zahájil sezonu zahradního grilování

29.06.2015 00:00

Hotel Augustin se rozhodl otevřít širší veřejnosti a s touto novinkou nás seznámili zástupci hotelu při naší návštěvě, která se dala nazvat interaktivní hrou. Aby naše návštěva byla pestřejší, dříve než bylo zahájeno samotné grilování, měli jsme možnost si namíchat Martini, koktejl složený z ginu a vermutu (gin může být vyměněn za vodku) s olivou na jehle, která zvýrazňuje chuť. Připravit jsme si mohli třeba i čaj, který se může podávat „o páté“ a navštívili jsme i hotelové pokoje a na chvíli jsme si mohli myslet, že tu na chviličku bydlíme a užíváme si výjimečnosti tohoto místa.

Nevynechali jsme ani Brewery bar, kde jsme ochutnali několik vzorků piva z produkce Pivovaru Matuška, který je řazen mezi minipivovary, kde se pivo vaří řemeslným způsobem bez filtrace či pasterizace. Řada z nás zavzpomínala na pivnici „U sv. Tomáše“, která byla svého času velice populární a hotel Augustin hodlá tuto tradici opět oživit.

Perlou návštěvy však bylo „Zahradní grilování“, které je přístupné každý čtvrtek i návštěvníkům tohoto unikátu, kteří zde nejsou ubytováni. Byli jsme hýčkáni skutečnými delikatesami z grilu, předkrmy, saláty, dezerty i dobrým vínem. Neomezeně jsme nasávali pohodovou atmosféru nevšedního večera a poseděli až do pozdních večerních hodin.

Interiéry hotelu Augustine jsou citlivě řešeny. Na návrzích se podílela britská designerka Olga Polizzi. Prostředí pokojů je pečlivě vyzdobené vybranými uměleckými díly a látkami v uklidňujících barvách doplňuje je mramorová koupelna s podlahovým vytápěním, pracovní stůl a překrásná vyhlídka na klášterní nádvoří.

Největší budova komplexu pochází ze 13. století a sloužila kdysi účelům kláštera svatého Tomáše. Název luxusního hotelu se přímo váže k původním obyvatelům, což byli mniši Augustiniáni.
Datum:29.06.2015 00:00
Reklama

Jak chránit své cennosti i před přírodními živly

Nejlepším řešením je využití bezpečnostní schránky. Nejen pro úschovu zálohy vašich dat či šperků, ale i pro uložení důležitých dokumentů a hotovosti.

Víkend bude žít svátkem svatého Patrika

Tour svatého Patrika startuje již v sobotu dopoledne na smíchovské Náplavce. Irský průvod vyjde v neděli v 15 hodin z Hybernské ulice.

Cesta do nitra zeleného kostarického pralesa

Nespresso si vás dovoluje pozvat na poznávací cestu prostřednictvím nové limitované edice kávy Costa Rica z řady Master Origin.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Cesta do nitra zeleného kostarického pralesa

Nespresso si vás dovoluje pozvat na poznávací cestu prostřednictvím nové limitované edice kávy Costa Rica z řady Master Origin.

Kávový tip na Valentýna

Malá inspirace, jak doladit letošní svátek do na prosté dokonalosti okamžiku. Nesmí chybět luxusní šálky navržené Indii Mahdavi.

Chuť lásky

O čokoládě se říká, že je sladká jako láska. Není tedy právě, růže nebo srdíčko z kvalitní čokolády, tím nejlepším valentýnským dárečkem?

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama