Grilování začínáPříprava koktejluPříprava koktejluPohled z věže, pokoj, kde bylo věštěno i králům Pohled z okna

Hotel Augustin zahájil sezonu zahradního grilování

29.06.2015 00:00

Hotel Augustin se rozhodl otevřít širší veřejnosti a s touto novinkou nás seznámili zástupci hotelu při naší návštěvě, která se dala nazvat interaktivní hrou. Aby naše návštěva byla pestřejší, dříve než bylo zahájeno samotné grilování, měli jsme možnost si namíchat Martini, koktejl složený z ginu a vermutu (gin může být vyměněn za vodku) s olivou na jehle, která zvýrazňuje chuť. Připravit jsme si mohli třeba i čaj, který se může podávat „o páté“ a navštívili jsme i hotelové pokoje a na chvíli jsme si mohli myslet, že tu na chviličku bydlíme a užíváme si výjimečnosti tohoto místa.

Nevynechali jsme ani Brewery bar, kde jsme ochutnali několik vzorků piva z produkce Pivovaru Matuška, který je řazen mezi minipivovary, kde se pivo vaří řemeslným způsobem bez filtrace či pasterizace. Řada z nás zavzpomínala na pivnici „U sv. Tomáše“, která byla svého času velice populární a hotel Augustin hodlá tuto tradici opět oživit.

Perlou návštěvy však bylo „Zahradní grilování“, které je přístupné každý čtvrtek i návštěvníkům tohoto unikátu, kteří zde nejsou ubytováni. Byli jsme hýčkáni skutečnými delikatesami z grilu, předkrmy, saláty, dezerty i dobrým vínem. Neomezeně jsme nasávali pohodovou atmosféru nevšedního večera a poseděli až do pozdních večerních hodin.

Interiéry hotelu Augustine jsou citlivě řešeny. Na návrzích se podílela britská designerka Olga Polizzi. Prostředí pokojů je pečlivě vyzdobené vybranými uměleckými díly a látkami v uklidňujících barvách doplňuje je mramorová koupelna s podlahovým vytápěním, pracovní stůl a překrásná vyhlídka na klášterní nádvoří.

Největší budova komplexu pochází ze 13. století a sloužila kdysi účelům kláštera svatého Tomáše. Název luxusního hotelu se přímo váže k původním obyvatelům, což byli mniši Augustiniáni.
Datum:29.06.2015 00:00
Reklama

Ztělesnění glamour 70. let

Longchamp v nové kolekci vzdává hold módním ikonám té doby, jedinečné Veruschce a Anite Pallenberg.

4 hrdinové značky Hublot

Začal tenisový grand slam a Hublot u této příležitosti přeje mnoho štěstí a vítězství čtyřem skvělým tenistům.

Cesta zpátky časem

Nespresso představuje 2 kávy v limitované edici inspirované prvními kavárnami světa, v Istanbulu a v Benátkách.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Cesta zpátky časem

Nespresso představuje 2 kávy v limitované edici inspirované prvními kavárnami světa, v Istanbulu a v Benátkách.

Firemní večírek nebo oslava

Ať už budete slavit s kolegy, s přáteli nebo jen ve dvou, vždy je důležité pít kvalitní sekt, po kterém nebudete mít ráno bolehlav.

Rychlokurz šumivých vín

Sekt, šampaňské, prosecco, crémant nebo cava. Nevíte, jak se zorientovat ve složitém světě bublinek? Je to snazší, než se na první pohled zdá.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama