Grilování začínáPříprava koktejluPříprava koktejluPohled z věže, pokoj, kde bylo věštěno i králům Pohled z okna

Hotel Augustin zahájil sezonu zahradního grilování

29.06.2015 00:00

Hotel Augustin se rozhodl otevřít širší veřejnosti a s touto novinkou nás seznámili zástupci hotelu při naší návštěvě, která se dala nazvat interaktivní hrou. Aby naše návštěva byla pestřejší, dříve než bylo zahájeno samotné grilování, měli jsme možnost si namíchat Martini, koktejl složený z ginu a vermutu (gin může být vyměněn za vodku) s olivou na jehle, která zvýrazňuje chuť. Připravit jsme si mohli třeba i čaj, který se může podávat „o páté“ a navštívili jsme i hotelové pokoje a na chvíli jsme si mohli myslet, že tu na chviličku bydlíme a užíváme si výjimečnosti tohoto místa.

Nevynechali jsme ani Brewery bar, kde jsme ochutnali několik vzorků piva z produkce Pivovaru Matuška, který je řazen mezi minipivovary, kde se pivo vaří řemeslným způsobem bez filtrace či pasterizace. Řada z nás zavzpomínala na pivnici „U sv. Tomáše“, která byla svého času velice populární a hotel Augustin hodlá tuto tradici opět oživit.

Perlou návštěvy však bylo „Zahradní grilování“, které je přístupné každý čtvrtek i návštěvníkům tohoto unikátu, kteří zde nejsou ubytováni. Byli jsme hýčkáni skutečnými delikatesami z grilu, předkrmy, saláty, dezerty i dobrým vínem. Neomezeně jsme nasávali pohodovou atmosféru nevšedního večera a poseděli až do pozdních večerních hodin.

Interiéry hotelu Augustine jsou citlivě řešeny. Na návrzích se podílela britská designerka Olga Polizzi. Prostředí pokojů je pečlivě vyzdobené vybranými uměleckými díly a látkami v uklidňujících barvách doplňuje je mramorová koupelna s podlahovým vytápěním, pracovní stůl a překrásná vyhlídka na klášterní nádvoří.

Největší budova komplexu pochází ze 13. století a sloužila kdysi účelům kláštera svatého Tomáše. Název luxusního hotelu se přímo váže k původním obyvatelům, což byli mniši Augustiniáni.
Datum:29.06.2015 00:00
Reklama

3 nejlepší masáže

Vyzkoušejte kouzlo thajských masážích, po kterých se budete cítit jako znovuzrození.

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Sladkosti pod kontrolou

Všechny výrobky značky DIANELLA jsou určené nejen pro diabetiky, ale pro všechny z vás, kteří si hlídají příjem cukrů.

Svěží a lehká

Mladá vína mají v tuzemsku dlouhou tradici. Své příznivce si získala hlavně díky osobitému charakteru a příjemným svěžím tónům.

Chuť Paříže

Blíží se sváteční sezóna, což znamená, že je čas připravit se na oslavu ve velkém stylu a dopřát si kávové chvilky s trochou luxusu.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
30.11.2018

Ikonická Sicily Bag v Praze

Italská módní značka Dolce & Gabbana připravuje ve dnech 29. - 30. listopadu 2018 možnost nechat si ručně personifikovat kabelku Sicily italskou kreslířkou v pražském butiku.

Reklama