Nová generace televizorů Loewe míří na český trh

25.06.2015 00:00

Tradičním je spojení vysoké obrazové kvality a luxusního designu s nejmodernějšími technologiemi. Jádro hodnot značky Loewe jsou minimalistický design, smysluplné inovace a nezaměnitelná jedinečnost. Značka Loewe je na evropském trhu leader v řešení systémů domácího kina pro nejnáročnější zákazníky. Důležitým faktorem, který ovlivnil úspěch Loewe, je schopnost kombinovat high-tech inovace, kvalitu, design s použitím v praxi.
„Loewe se orientuje na luxusní segment výrobků, staví na ověřené spolehlivosti, špičkovém designu a vysoké kvalitě svých výrobků,“ říká Martin Cakl, zástupce značky Loewe na českém trhu. „Nejde o společnost, která chrlí novinky v rychlém sledu, její strategie je založena na promyšlených konceptech, které na trhu obstojí dlouhodobě. V loňském roce probíhaly v mateřském Kronachu významné změny, a to jak ve vedení společnosti, tak zejména v konstrukční a technologické oblasti. Proběhla zásadní přestavba výrobních procesů, jejímž výsledkem je nástup televizorů používajících nejmodernější LED panely podporující nativní zobrazení v nejvyšším Ultra HD rozlišení (UHD nebo také 4K).“
Nová generace televizorů Loewe je rozložena do čtyř modelových řad: Loewe Art, Loewe Connect, Loewe Reference a Loewe Masterpiece. O posledních dvou můžeme směle tvrdit, že díky kombinaci obrazové kvality, designu a technického provedení prakticky nemají na trhu konkurenty. Nové modelové řady jsou postupně uváděny na trh v období květen až prosinec 2015.

Špičkový obraz
Ultra vysoký kontrast v kombinaci s antireflexním sklem zaručují neuvěřitelně ostrý obraz bez odlesků za denního světla. I v nejvyšším možném rozlišení 4K, Ultra High Definition (UHD), poskytuje nová generace televizorů Loewe dokonale věrný a přirozený „life-like“ obraz s plynulým zobrazením pohybu. Loewe Reference zaručuje zobrazení jakéhokoliv obsahu v nejvyšší možné kvalitě a nabízí bohatý obraz plný přirozených barev a odstínů.

Zvuk jako ve skutečném kině
Televizor dokáže i bez připojeného systému domácího kina nabídnout plný zvuk a pocit přítomnosti ve skutečném kině. Přímo v televizoru je integrován Soundbar zastoupený 8 reproduktory o zvukovém výkonu 120 W. Režim Cinema Surround v kombinaci s unikátními vlastnostmi dělá z Loewe nejvýkonnější televizor jaký kdy byl na trhu nabízen. Standardní součástí výbavy je integrovaný Bluetooth Audio Streaming, díky kterému je možné reprodukovat hudbu ze smartphonu či jiného zdroje.

Sledování programů bez omezení
K běžné výbavě patří integrovaný harddisk o velikosti 1TB a dvojité přijímače pro nezávislé souběžné nahrávání jiného pořadu, než který chcete sledovat. Toto uspořádání dokonce umožňuje sdílení v pořadí třetího programu na tabletu, a to díky bezdrátovému streamování, přirozeně vše stále v kvalitě 4K.

Přizpůsobitelný design, unikátní umístění
Televizor je možné instalovat na motoricky otočný podlahový podstavec, nástěnný držák, v případě úhlopříčky 55" také na stolní podstavec. Unikátní je solitérní umístění na otočnou svislou tyč do prostoru. Televizor je tak možné otáčet a sledovat v rozsahu 270°. Možností je také využití originálního nábytku sladěného s designem televizoru. Luxusní kryt televizoru je možné kdykoliv obměnit za jeden ze čtyř barevných odstínů pro určitou možnost individualizace a sladění s interiérem.

Dostupnost
Televizory nové řady Loewe Reference budou k dispozici ve velikostech úhlopříčky 55", 75" a 85", respektive 140 až 216 cm.
Loewe Reference 55 bude k dispozici od června v provedení Alu Silver & Alu Black, o měsíc později v módních barvách White High Gloss a Dark Gold. Zbývající dvě úhlopříčky budou v prodeji na podzim letošního roku.

Jednoduché a intuitivní ovládání
Unikátní klientský přístup Loewe můžeme spatřit především u ovládání. Inženýři Loewe mnoho let kontinuálně studují návyky uživatelů, díky čemuž mají televizory i přes komplexnost funkcí a bohatou výbavu intuitivní a skutečně snadné ovládání, které se v letech příliš nemění. Ovládání tak složitého zařízení je vskutku přátelské. Uživatel je schopen hned po zapnutí pochopit, jak přístroj funguje, aniž by musel dlouze luštit návod k obsluze. Operační systém Loewe Assist Media 2015 integrovaný do nové řady televizorů Loewe, vyniká snadnou orientací v mnoha funkcích televizorů.
Aplikace Loewe Smart Assist nabízí možnost osvobodit se od standardního dálkového ovládání a umožňuje televizor ovládat pomocí chytrého telefonu nebo tabletu se systémem Android či Apple iOS. Mobilita telefonu i tabletu umožňuje televizor ovládat lokálně, ale i vzdáleně. Například umožní na dálku aktivovat funkci Loewe DR+ a zahájit nahrávání oblíbeného pořadu na integrovaný harddisk, i když je televizor vypnutý a nikdo není doma. Pořad si doma pustíte od začátku, nebo jej budete sdílet v lokální počítačové síti, případně si jej doma pustíte na jiném televizoru Loewe díky streamování.
Televizory nové generace se stávají multimediálním centrem domácnosti. Proto výrobce Loewe vybavil své přístroje užitečnou aplikací, která pomáhá při hledání oblíbené hudby – kapel, zpěváků, interpretů. Po stisknutí tlačítka najde Loewe Artist Search všechna internetová rádia, která zvoleného interpreta právě přehrávají. Tato chytrá funkce také řekne, která z 30 000 stanic má vybraného interpreta na playlistu nejčastěji a další výběr zvolené stanice je záležitost stisknutí jednoho tlačítka.

Design v první řadě
Výrobce ve výběru a zpracování materiálů nepřipouští žádné kompromisy. Tradičním znakem pro Loewe je čistý nadčasový design, uplatnění mimořádně kvalitních materiálů jako hliník a tvrzené sklo v sérii promyšlených detailů.
Zadní část televizorů Loewe je ve všech ohledech stejně elegantní jako přední strana. Tento jednoduchý detail poskytuje široké možnosti umístění, neboť televizor nehyzdí prostor svým industriálním vzhledem, jak to známe u komerčních výrobců. Také všechna přípojná místa a kabelové cesty jsou vkusně skryté, aby nepokazily estetiku televizoru i prostoru, ve kterém je umístěn. I proto je značka Loewe oblíbená mezi designéry a architekty.

Maximální konektivita
Velký počet připojovacích konektorů zajišťuje maximální konektivitu s mnoha dalšími zařízeními, které máte doma, nebo si v brzké době pořídíte.
Televizory jsou vybaveny funkcí Network Mediaplayer poskytující multimediální zábavu, přehrávání hudby i videí (včetně podpory HD videa WMV9, DivX6HD, MPEG4/H264) z internetové nebo lokální počítačové sítě. Televizor připojený trvale k internetu se sám aktualizuje a udržuje se v nejlepší kondici v souladu s nejmodernějšími formáty a požadavky na software přístroje.

Datum:25.06.2015 00:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Proč chtít tepelné čerpadlo

Tepelné čerpadlo je v dnešní době velmi oblíbeným typem a způsobem vytápění. Jak konkrétně nám tedy může pomoci?

Jističe: chraňte se před výpadky proudu a ušetřete peníze!

Na co se při výběru jističe zaměřit a jak poznat, že starý potřebuje výměnu?

Jak si hlídat vlhkost ve výrobních prostorách?

Správná vlhkost je velmi důležitá, a to nejen z důvodu ochrany technologií a materiálů, ale také kvůli osobám, které tam tráví mnoho času.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama