Polk Audio Omni S2R, zdroj: Audiopro
Boom Movement Swimmer, zdroj: AudioproPolk Audio Atrium Sub 10 Terracotta, zdroj: Audiopro

Ozvučte si dům i zahradu

07.05.2015 00:00

S letním obdobím se blíží doba, kdy opouštíme útulné obýváky a přesunujeme se na terasy a zahrady. Pokud si i zde chceme dopřát kvalitní poslech oblíbené hudby bez kompromisů v kvalitě zvuku a komfortu užívání, jsou tu zajímavé možnosti: využití bezdrátového kompaktního reproduktoru Omni S2R, který je určen pro využití v exteriéru, nebo malý designově velmi zajímavý reproduktor BOOM Swimmer, který zvládne i poměrně náročné podmínky – je voděodolný a prachotěsný. Milovníky opravdu plnohodnotného zvuku možná zaujme venkovní subwoofer, který je možné využít jako podstavec pod květináč.

Kvalitní ozvučení venkovních částí bytu a domu požadují zákazníci stéle častěji. Doba, kdy jsme s sebou na zahradu nosili malé rádio, je dávnou minulostí – nároky na kvalitu reprodukce a uživatelský komfort jsou jinde,“ říká Ondřej Žatečka, specialista na audiotechniku společnosti Audiopro. „Jednou z možností je rozšíření domácího multiroom řešení do exteriéru pomocí přenosného bezdrátového reproduktoru Polk Omni S2R. Pro pohyb po zahradě je pak vhodný malý reproduktor BOOM Swimmer, který lze jednoduše připevnit téměř na cokoli a vzhledem k velikosti poskytuje překvapivě kvalitní parametry,“ dodává Ondřej Žatečka ze společnosti Audiopro, která do ČR obě zmíněná řešení dováží.

Přenosný bateriový reproduktor
Reproduktor Omni S2 Rechargeable společnosti Polk Audio je reproduktor standardní velikosti, který nabízí vynikající technické parametry. Pokud jeho pomocí rozšíříte do okolí domu nebo bytu svůj domácí multiroom systém, bude kvalita ozvučení opravdu bez ústupků. Reproduktor je odolný proti povětrnostním vlivům a s plně nabitou baterií vydrží hrát po dobu až 10 hodin. Déšť ani přímé slunce mu díky robustní konstrukci neublíží, jde o výborné řešení pro streamování hudby kdekoliv v dosahu WiFi. Jeho zprovoznění a ovládání je velmi jednoduché, stejně jako zapojení do multiroom systému.

Klíčem ke schopnostem tohoto systému je technologie Play-Fi společnosti DTS. Díky ní lze přehrávat hudbu najednou do více reproduktorů, nebo naopak každý člen rodiny může poslouchat nezávisle z jiného zdroje. Play-Fi umožňuje přenášet hudbu v nekomprimované kvalitě až do 16 reproduktorů/komponentů v síti. Komponenty Polk Omni umějí navíc spolupracovat s dalšími reproduktory Play-Fi i od jiných výrobců. 

Reproduktory Polk Omni nabízejí spoustu způsobů, jakými poslouchat hudbu. Aplikace Polk Omni pro Apple a Android je nástrojem pro přístup k hudbě ze smartphonů a tabletů, streamovat je samozřejmě možné i z počítačů a hudebních serverů. Například uživatelé Deezer nebo Spotify mohou využívat ohromnou hudební knihovnu této služby; k dispozici je dále více než 37 000 internetových rádií.
Více informací a technické parametry nejdete zde.
V internetovém obchodě společnosti Audiopro (www.kreatek.cz) stojí reproduktor Polk Omni S2R 8 710 Kč včetně DPH.

Malý, voděodolný, designový reproduktor
Na první pohled opravdu zaujme, a navíc neuvěřitelně vydrží. Bezdrátový reproduktor BOOM Swimmer pro chytré telefony, tablety a další přenosná zařízení, je navržený pro velmi aktivní využití. Vyrábí ho americká společnost BOOM Movement, která vzešla z jihokalifornské kultury street artu, fanatiků extrémních sportů, surfařů a underground hudebníků.

Neotřelý design zaručí, že se opravdu odlišíte od okolí – tvarem připomíná spermii, jejíž „ocásek“ můžete omotat, prostrčit, uchytit všude tam, kde právě potřebujete. S reproduktorem BOOM Swimmer můžete poslouchat hudbu z mobilního zařízení nejen na zahradě nebo u bazénu, ale i při sportu. Navíc mu nebude vadit ani nešetrné zacházení od dětí, nebo pád do bazénu.

Se zařízením, z něhož hudbu nebo jiné zvuky přehráváte, je reproduktor spojen přes bluetooth. Kromě zmíněného „ocásku“ je dodáván také s přísavkou, pomocí které jej můžete přichytit na rovné povrchy; při tomto způsobu uchycení zároveň zdůrazníte basové linky. Energii dodává dobíjecí lithium-iontová baterie s výdrží 8-16 hod podle hlasitosti přehrávání.
Více informací a technické parametry nejdete zde.
V internetovém obchodě společnosti Audiopro (www.kreatek.cz) stojí reproduktor 1797 Kč včetně DPH.

Subwoofer jako podstavec pod květináč
A perlička na závěr: venkovní 10" subwoofer Polk Audio Atrium Sub 10 Terracotta nejen vypadá, ale opravdu se dá využít jako podstavec pod květináč. Je odolný vůči povětrnostním vlivům po všechna roční období, maximálně spolehlivý, a podobně jako ostatní výrobky Polk Audio, nabízí vysokou kvalitu zvuku a výborné výkonnostní parametry.
Více informací a technické parametry nejdete zde.
V internetovém obchodě společnosti Audiopro (www.kreatek.cz) stojí subwoofer 9 069 Kč včetně DPH.

Datum:07.05.2015 00:00
Reklama

Captain Morgan vyplouvá

Letošní sezónu startuje svou tour po festivalech obří loď Captain Morgan Port Royal, která nabízí svým návštěvníkům víc než jen bar.

"I love Catalunya!" A jak mají rádi okruh Moto GP ostatní jezdci?

Ready to carve-up Catalunya Monster Energy MotoGP! What the riders think…

Unexpected Summer

Prožijte Austrálií inspirované léto s Nespresso a dopřejte svým chuťovým buňkám zážitek z opačné strany zeměkoule s limitkou ledových káv.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Rozšiřte povědomí o vaší značce díky reklamním předmětům

Máte vlastní značku? Nedílnou součástí vašeho byznysu pak jsou také reklamní předměty. Ty musejí ale nést vaši značku.

To nejlepší z evropského designu

Výrobce televizorů Philips, představuje novou řadu televizorů 9104, která vznikla ve spolupráci s dánským výrobcem luxusních designových doplňků, společností Georg Jensen.

Užijte si jaro plné hokejových zážitků

Pro hokejové fanoušky je jaro jedním z nejoblíbenějších ročních období. Atmosféru mistrovství si můžete vychutnat jako na tribuně.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama