Luxusní ochutnávka rumu

24.10.2012 11:00

Kořeněné a zároveň nasládlé chuti výtečného rumu se hned tak nic nevyrovná. Nyní, když se venku ochlazuje, je nejlepší čas zavzpomínat na teplé dny, a to při degustaci několika z nejlepších druhů rumu na této planetě! Probuďte své chuťové buňky v Bartidě! 

Hodinová řízená degustace šesti druhů prvotřídního rumu, spolu s výkladem o historii a způsobu výroby každého podávaného rumu.

V průběhu ochutnávky se podává káva a voda.

Ochutnávka probíhá v angličtině a češtině; při rezervaci laskavě specifikujte, jaký jazyk si přejete.

Ochutnávka je možná od pondělí do pátku kdykoliv od 19 hodin; rezervujte laskavě nejméně 48 hodin předem PRO MINIMÁLNĚ 2 OSOBY.

Zahrnuta 10% sleva na nákup alkoholických nápojů v prodejně Bartida, která nabízí jeden z nejlepších výběrů prvotřídního alkoholu v Praze.

Fantastická chuť rumu vás dokáže přenést doprostřed léta. Jakmile ucítíte na jazyku perfektní vyváženost kořeněné a sladké chutě, okamžitě se v myšlenkách přenesete na pláž, spatříte západ slunce, ucítíte rozpálený písek a šplouchání vln.

Není divu, že se rum stal nejoblíbenějším nápojem námořníků a plážových tuláků! Ovšem rum znamená víc než jen Cuba Libre. Mnohem víc. Ať už se považujete za odborníky na tento nápoj, nebo jste dosud neměli možnost poznat charakteristickou chuť kvalitního rumu, tento exkluzivní zážitek Lime&Tonic - ochutnávka prvotřídních druhů rumu v Bartidě, což je luxusní prodejna alkoholických nápojů v centru Prahy - bude skvělým rozjezdem fantastického večírku s přáteli nebo kolegy, ale můžete jej pojmout i jako vlastní náplň celého večera.

Odborníci v Bartidě mluví anglicky i česky. Dozvíte se od nich vše, co potřebujete vědět o historii a způsobu výroby rumu, a to při ochutnávce šesti fantastických značek prvotřídního rumu, která potrvá zhruba hodinu. Začněte 23letým Zacapa Solera z Guatemaly, směsí pečlivě vybraných rumů, která je považována za jednu nejskvělejších na světě.

Pokračujte devítiletým rumem Legendario, který se v Havaně vyrábí od roku 1945. Hned poté přijde fantastický 21letý Appleton Estate z Jamaicy, což je směs vynikajících rumů, které se po smísení nalijí do sudů, v nichž ještě nejméně další dva roky zrají. Pak už na jazyku pocítíte chuť brazilského rumu Ypioca, který zraje nejprve tři roky v dubových sudech a poté další tři roky v sudech vyrobených z balzového dřeva.

Následuje dvacetiletý Plantation Anniversaire z Barbadosu. Tento rum se na ostrově Barbadosu skladuje nejméně patnáct let v sudech na burbon. Následně se přepravuje do městečka Ars v samém srdci regionu Cognac ve Francii, kde zraje ještě rok či dva v sudech, které se předtím používaly na koňak Pierre Ferrand Grande Champagne XO.

Na závěr si vychutnáte 21letý El Dorado z Britské Guyany, který stárne v dubových sudech více než dvacet let. Kromě všech těchto fantastických druhů rumu, které zde ochutnáte, je vám k dispozici dostatek vody na pročištění chuťových pohárků i káva, pokud byste snad po ochutnávce potřebovali malou vzpruhu!

Bartida nabízí klasický nadčasový interiér, který se skvěle snoubí s nabízeným luxusním výběrem prvotřídních druhů alkoholických nápojů - podlahy a bar jsou z tmavého tvrdého dřeva, obrovská francouzská okna se otevírají do malebné postranní uličky v samém centru Prahy. Odpočiňte si na chvíli od věčného shonu a dopřejte si se svými přáteli výlet za hranice všedních dnů - hodinovou ochutnávku nejlepších rumů nejen v Praze, ale dokonce na světě!

www.limeandtonic.com/prague/cs/weekly_deal.php

www.limeandtonic.com
Datum:24.10.2012 11:00
Reklama

Captain Morgan vyplouvá

Letošní sezónu startuje svou tour po festivalech obří loď Captain Morgan Port Royal, která nabízí svým návštěvníkům víc než jen bar.

"I love Catalunya!" A jak mají rádi okruh Moto GP ostatní jezdci?

Ready to carve-up Catalunya Monster Energy MotoGP! What the riders think…

Unexpected Summer

Prožijte Austrálií inspirované léto s Nespresso a dopřejte svým chuťovým buňkám zážitek z opačné strany zeměkoule s limitkou ledových káv.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Unexpected Summer

Prožijte Austrálií inspirované léto s Nespresso a dopřejte svým chuťovým buňkám zážitek z opačné strany zeměkoule s limitkou ledových káv.

Chytřejší příprava kávy

Essenza Plus je dokonalým řešením pro milovníky kávy, kteří u svých vzácných chvilek strávených s kávou chtějí propojit pohodlí a styl.

Připlouvá limitka pravého kapitána

Pravý kapitán nepostrádá vlastnosti nové limitované edice Captain Morgan Spiced Gold.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama