Luxusní ochutnávka rumu

24.10.2012 11:00

Kořeněné a zároveň nasládlé chuti výtečného rumu se hned tak nic nevyrovná. Nyní, když se venku ochlazuje, je nejlepší čas zavzpomínat na teplé dny, a to při degustaci několika z nejlepších druhů rumu na této planetě! Probuďte své chuťové buňky v Bartidě! 

Hodinová řízená degustace šesti druhů prvotřídního rumu, spolu s výkladem o historii a způsobu výroby každého podávaného rumu.

V průběhu ochutnávky se podává káva a voda.

Ochutnávka probíhá v angličtině a češtině; při rezervaci laskavě specifikujte, jaký jazyk si přejete.

Ochutnávka je možná od pondělí do pátku kdykoliv od 19 hodin; rezervujte laskavě nejméně 48 hodin předem PRO MINIMÁLNĚ 2 OSOBY.

Zahrnuta 10% sleva na nákup alkoholických nápojů v prodejně Bartida, která nabízí jeden z nejlepších výběrů prvotřídního alkoholu v Praze.

Fantastická chuť rumu vás dokáže přenést doprostřed léta. Jakmile ucítíte na jazyku perfektní vyváženost kořeněné a sladké chutě, okamžitě se v myšlenkách přenesete na pláž, spatříte západ slunce, ucítíte rozpálený písek a šplouchání vln.

Není divu, že se rum stal nejoblíbenějším nápojem námořníků a plážových tuláků! Ovšem rum znamená víc než jen Cuba Libre. Mnohem víc. Ať už se považujete za odborníky na tento nápoj, nebo jste dosud neměli možnost poznat charakteristickou chuť kvalitního rumu, tento exkluzivní zážitek Lime&Tonic - ochutnávka prvotřídních druhů rumu v Bartidě, což je luxusní prodejna alkoholických nápojů v centru Prahy - bude skvělým rozjezdem fantastického večírku s přáteli nebo kolegy, ale můžete jej pojmout i jako vlastní náplň celého večera.

Odborníci v Bartidě mluví anglicky i česky. Dozvíte se od nich vše, co potřebujete vědět o historii a způsobu výroby rumu, a to při ochutnávce šesti fantastických značek prvotřídního rumu, která potrvá zhruba hodinu. Začněte 23letým Zacapa Solera z Guatemaly, směsí pečlivě vybraných rumů, která je považována za jednu nejskvělejších na světě.

Pokračujte devítiletým rumem Legendario, který se v Havaně vyrábí od roku 1945. Hned poté přijde fantastický 21letý Appleton Estate z Jamaicy, což je směs vynikajících rumů, které se po smísení nalijí do sudů, v nichž ještě nejméně další dva roky zrají. Pak už na jazyku pocítíte chuť brazilského rumu Ypioca, který zraje nejprve tři roky v dubových sudech a poté další tři roky v sudech vyrobených z balzového dřeva.

Následuje dvacetiletý Plantation Anniversaire z Barbadosu. Tento rum se na ostrově Barbadosu skladuje nejméně patnáct let v sudech na burbon. Následně se přepravuje do městečka Ars v samém srdci regionu Cognac ve Francii, kde zraje ještě rok či dva v sudech, které se předtím používaly na koňak Pierre Ferrand Grande Champagne XO.

Na závěr si vychutnáte 21letý El Dorado z Britské Guyany, který stárne v dubových sudech více než dvacet let. Kromě všech těchto fantastických druhů rumu, které zde ochutnáte, je vám k dispozici dostatek vody na pročištění chuťových pohárků i káva, pokud byste snad po ochutnávce potřebovali malou vzpruhu!

Bartida nabízí klasický nadčasový interiér, který se skvěle snoubí s nabízeným luxusním výběrem prvotřídních druhů alkoholických nápojů - podlahy a bar jsou z tmavého tvrdého dřeva, obrovská francouzská okna se otevírají do malebné postranní uličky v samém centru Prahy. Odpočiňte si na chvíli od věčného shonu a dopřejte si se svými přáteli výlet za hranice všedních dnů - hodinovou ochutnávku nejlepších rumů nejen v Praze, ale dokonce na světě!

www.limeandtonic.com/prague/cs/weekly_deal.php

www.limeandtonic.com
Datum:24.10.2012 11:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Vaše nová cesta za aromatickými požitky

Průkopník ve světě prémiové porcované kávy vzdává hold zemím, které jsou ve světě kávy legendami, a to novou kávou ze Sumatry.

Skvělé snoubení kávy a ledu

Prožijte chladivé léto s nejnovějšími kávami z řady Nespresso Barista Creations pro ledové osvěžení.

Kávové semináře pro všechny

Inovativní kávové semináře Masterclass online na sociálních sítích. Svou vlastní cestu experta na kávu můžete zahájit z pohodlí domova.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama