Valentýn v CottoCrudo a Four Seasons Prague
Valentýn v CottoCrudo a Four Seasons PragueValentýn v CottoCrudo a Four Seasons PragueValentýn v CottoCrudo a Four Seasons PragueValentýn v CottoCrudo a Four Seasons PragueValentýn v CottoCrudo a Four Seasons Prague

Když promluví květiny

26.01.2015 15:15

Na Valentýna v restauraci CottoCrudo a hotelu Four Seasons promluví květiny. Již tradičně ožívá 14. únor valentýnskými oslavami a všichni zamilovaní vyhledávají jedinečné dárky a zážitky, kterými by obdarovali své nejbližší. Právě pro ně připravil hotel Four Seasons Prague a restaurace CottoCrudo speciální nabídku, která potěší srdce všech příznivců tohoto svátku.

Slavnostní valentýnská večeře: květiny v hlavní roli
Luca De Astis, nový šéfkuchař restaurace CottoCrudo, spolu se svým týmem připravil na večer 14. února speciální šestichodové menu* složené z vybraných lahůdek. Podávat se budou např. pečené mušle svatého Jakuba s citronovým krémem a červenou řepou, kachní foie gras s krevetami a mandarinkovou marmeládou nebo dušená hovězí líčka s glazírovanou karotkou, meruňkou, badyánem a omáčkou z uzeného čaje. S každým pokrmem budou přítomné dámy obdarovány originální květinou, ze kterých vznikne v průběhu večeře jedinečná kytice. Atmosféra prodchnutá plameny svíček, příjemnou hudbou a výhledem na Pražský hrad je příslibem dokonalé romantiky.

Po skončení romantického večera v restauraci CottoCrudo se můžete nechat hýčkat luxusem
a pohodlím jednoho z pokojů či apartmánů hotelu Four Seasons Prague. Ceny pokojů se pohybují od 290 Eur + 15% DPH.

Vyznejte lásku prostřednictvím lahodných valentýnských cupcakes
Zamilovaně laděné čokoládové cupcakes doplní nabídku restaurace CottoCrudo a zaručeně potěší chuťové pohárky všech milovníků sladkých delikates. V průběhu 14. února bude možné zakoupit set dvou v dárkovém balení na baru CottoCrudo za 180 Kč.

Valentýnská návštěva spa
Hotel Four Seasons Prague nezapomíná ani na ty, kdo dávají přednost spíše relaxačním zážitkům. Svým milovaným můžete věnovat dárkový certifikát na ošetření ve spa luxusního pětihvězdičkového hotelu nebo produkty jedinečné maďarské kosmetiky Omorovicza – na nákup do 14. února se vztahuje speciální 25% sleva.

* Cena menu je 1 560 Kč na osobu
http://www.fourseasons.com/prague/
https://www.facebook.com/FourSeasonsHotelPrague
https://www.facebook.com/cottocrudo

Datum:26.01.2015 15:15
Reklama

Philips opět slaví

Philips TV opět slaví úspěchy na poli designu, získal hned pět prestižních ocenění.

Vyhrála elegantní ženská silueta

Vítězem soutěže pro začínající módní návrháře VAN GRAAF Junior Talent 2019 pořádané v rámci Mercedes- Benz Prague Fashion Weeku se stal Boris Kráľ.

Light Moments by Sans Souci

Křišťálové sklo, pokovené povrchy, lehané sklo, a mimořádné komponenty spolu s pečlivým ručním zpracováním českých mistrů sklářů.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Cesta do nitra zeleného kostarického pralesa

Nespresso si vás dovoluje pozvat na poznávací cestu prostřednictvím nové limitované edice kávy Costa Rica z řady Master Origin.

Kávový tip na Valentýna

Malá inspirace, jak doladit letošní svátek do na prosté dokonalosti okamžiku. Nesmí chybět luxusní šálky navržené Indii Mahdavi.

Chuť lásky

O čokoládě se říká, že je sladká jako láska. Není tedy právě, růže nebo srdíčko z kvalitní čokolády, tím nejlepším valentýnským dárečkem?

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama