COMO má recept na zdraví
COMO má recept na zdravíCOMO má recept na zdravíCOMO má recept na zdraví

COMO má recept na zdraví

20.01.2015 08:10

Na Václavském náměstí narazíte na restauraci doslova na každém kroku. Jenom jedna má však recept na zdraví, vitalitu a dlouhověkost - COMO Mediterranean Dining & Café.

Když jsem se po oslavách Nového roku vzbudila a podívala do zrcadla, s hrůzou jsem si uvědomila, že jsem opět o rok starší. V ten moment jsem si vzpomněla na slova svého známého food kritika o restauraci, která zná recept na věčné mládí. Rozhodla jsem se domluvit všechny své obchodní setkání na jeden den v této restauraci.

První schůzka byla již v 7:30 ráno. V COMO Mediterranean Dining & Café hrála příjemná klidná hudba, z oken restaurace jsem pozorovala probouzející se Václavské náměstí a odhodlaně si objednala fit snídani. Můj obchodní partner, generální ředitel jedné významné společnosti, se rozhodl pro vydatnou COMO snídani. Za necelých 15 minut se náš stůl zaplnil bio jogurtem s lesním ovocem a müsli, ovocem, zeleninou a čerstvým pečivem. Míchaná vajíčka se šunkou a sýrem i lívance s povidly a zakysanou smetanou, které jsou součástí COMO snídaně, už na první pohled vypadaly chutně a lákavě. Čerstvě vylisovaná šťáva z červené řepy, celeru, karotky a jablek (prostě vitamínová bomba) a čaj z čerstvé máty a zázvoru nás nastartovaly do úspěšného dne.

Zdraví je prvořadé
COMO Mediterranean Dining & Café, kde konzumace kvalitních sezónních pokrmů patří k neodmyslitelné součásti lifestylu mnohých hostů, je místo úzce spojené se zdravým životním stylem. Restaurace se profiluje skvělou středomořskou kuchyní a výtečnými sushi sety. To jsem měla možnost vyzkoušet u své další schůzky. „Rybí maso zásobuje organismus životně důležitými látkami, zejména jódem,“ tato slova mi vždy opakovala moje babička, když jsem jako malá utíkala před lžící rybího tuku. Proto jsem si k obědu objednala sushi set šéfkuchaře, zatímco moje kolegyně se rozhodly pro mořského vlka pečeného v solné krustě. Musím říct – byla to fantazie. Sushi jsem jedla snad na všech místech v Praze, ale tady jsou o level dál. Všechny tři jsme byly překvapeny, když číšník přinesl hromadu mořské soli. Během minuty se z této schránky vyklubal skvělý šťavnatý mořský vlk. Obsluhující při přípravě této ryby u našeho stolu zmínil, že přes solnou krustu se při pečení nedostane šťáva z ryby ven a maso tak zůstane šťavnaté, jak jen může být.

Cesta k věčnému mládí
COMO vám pomůže nastartovat den širokou nabídkou skvělých byznys a fit snídaní. Pokračovat můžete obědovým menu, které šéfkuchař Dušan Mackovič připravuje z čerstvých a sezónních surovin. Pracovní den můžete v COMO zakončit u skvělého bifteku se sklenkou červeného vína za poslechu vždy příjemné hudby. Vypadá to, že ať si dáte v COMO cokoliv, ať jste vegetariáni nebo máte bezlepkovou dietu, vyberete dobře.

Hodnocení: Skvělé jídlo, perfektní servis, srdečná a přátelská atmosféra. Zkrátka restaurace, do které se určitě vrátím.

Druhý den ráno jsem se probudila a při pohledu na květinu, kterou mi s úsměvem věnoval můj obsluhující číšník v COMO, jsem si vzpomněla, že si mám zkontrolovat vrásky na čele. Stále tam byly. Ale příjemný pocit, který mi dal jeden pracovní den strávený v COMO, mi vrátil úsměv na rty.

COMO mediterranean dining & Café
Václavské náměstí 43
110 00 Praha 1
+420 222 247 240
www.comorestaurant.cz

Datum:20.01.2015 08:10
Reklama

Captain Morgan vyplouvá

Letošní sezónu startuje svou tour po festivalech obří loď Captain Morgan Port Royal, která nabízí svým návštěvníkům víc než jen bar.

"I love Catalunya!" A jak mají rádi okruh Moto GP ostatní jezdci?

Ready to carve-up Catalunya Monster Energy MotoGP! What the riders think…

Unexpected Summer

Prožijte Austrálií inspirované léto s Nespresso a dopřejte svým chuťovým buňkám zážitek z opačné strany zeměkoule s limitkou ledových káv.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Unexpected Summer

Prožijte Austrálií inspirované léto s Nespresso a dopřejte svým chuťovým buňkám zážitek z opačné strany zeměkoule s limitkou ledových káv.

Chytřejší příprava kávy

Essenza Plus je dokonalým řešením pro milovníky kávy, kteří u svých vzácných chvilek strávených s kávou chtějí propojit pohodlí a styl.

Připlouvá limitka pravého kapitána

Pravý kapitán nepostrádá vlastnosti nové limitované edice Captain Morgan Spiced Gold.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama