Multifunkční světelné hodinky Night Vision
Multifunkční světelné hodinky Night VisionMultifunkční světelné hodinky Night Vision

Multifunkčí světelné hodinky Night Vision

13.11.2014 08:00

Nový model náramkových hodinek Night Vision si stále zachovává veškeré funkce, jež z něj vytvořili jeden z vůbec nejprodávanějších modelů značky Victorinox Swiss Army. V letošním roce je, tento ikonický model s multifunkčním světelným modulem vestavěným přímo do pouzdra, nabízen se dvěma novými verzemi náramků: ocelový náramek v černém PVD nebo náramek z černé kůže. Sportovní, klasický a univerzální charakter tohoto přesného měřícího přístroje je výraznější než kdy jindy.

Existuje nástroj, který má stejné atributy jako pověstný švýcarský armádní nůž? Nástroj, který dokáže šroubovat, řezat, stříhat a měřit? Samozřejmě existuje – a právě s cílem dosáhnout naprosté všestrannosti, doplnila značka modelovou řadu Night Vison o dvě nové verze hodinek.

Model s náramkem z nerezové „Black Ice“ PVD oceli nabízí stejné funkce, které řadě Night Vision přinesly úspěch již v roce 2003, kdy se poprvé objevila na trhu. Druhou verzi modelu s pouzdrem z nerezové oceli o průměru 42 mm a antracitově šedým číselníkem doplňuje černý kožený náramek. Řada Night Vision ilustruje základní hodnotu Victorinox Swiss Army, a tím je funkčnost. Skutečnost, že již řadu let patří mezi nejprodávanější značky není pouhou náhodou. Ale dokonale demonstruje filozofii rodinného podniku - kombinovat výhody švýcarského hodinářství, funkce profesionálních nástrojů a atraktivní moderní design.

Špičkové a pokročilé osvětlovací funkce
Pole působnosti značky Victorinox Swiss Army evokuje přímou souvislost mezi slavným armádním multifunkčním nožem Victorinox a hodinkami, které nabízí šest užitečných funkcí osvětlení, a to vše za použití jednoho tlačítka, které se nachází mezi osmou a devátou hodinou na číselníku.

Nositel může například může osvětlit ciferník pro optimální čtení, zapnout kontinuální světlo
či dokonce spustit pomocí Morseovy abecedy záchranný signál SOS, který lze vidět jasně na vzdálenost jednoho kilometru. Tato avantgardní světelná funkce používá nízkoenergetickou LED technologii, která je dokonale integrována do elegantního ciferníku a náramku.

Elektronický modul Night Vision, který je vyvinut a vyroben ve Švýcarsku, je exkluzivním dílem značky Victorinox Swiss Army. Žádné jiné hodinky na trhu nenabízí nic podobného.
Hodinky, užitečné v mnoha situacích, jsou ideálním společníkem pro život.

Pouzdro:
- pouzdro z nerezové oceli na koženém řemínku
- pouzdro z "Black Ice" PVD na nerezovém ocelovém náramku
- 42 mm průměr
- safírové antireflexní sklíčko odolné proti poškrábání
- voděodolné do 50 metrů

Číselník:
- antracitově šedý číselník
- luminiscenční ručky a hodinové indexy
- vteřinová ručička s červeným hrotem
- vojenský čas
- datumovka na šesti hodinách

Strojek:
- Quartz (Ronda 705)
- exkluzivní LED modul s 6 funkcemi:
   1. volba režimu osvětlení
   2. režim rozšířené světlo
   3. režim Strobe
   4. režim SOS signál
   5. režim lokalizace
   6. indikátor vybité baterie

Náramky:
- ocelový PVD Black Ice
- černý kožený

O VICTORINOX SWISS ARMY
Hodinky značky Victorinox Swiss Army nemusí závidět oslavovanému multifunkčnímu noži od Swiss Army. Obě skupiny výrobků sdílejí stejné hodnoty ztělesňující švýcarské know-how a jsou synonymem vysoké kvality, vynalézavosti, multifunkčnosti a dlouhé životnosti. Victorinox Swiss Army vyrábí své hodinky ve vlastních dílnách podle kritérií, která upřednostňují technický výkon a tím optimalizují praktickou využitelnost. Splňují nejpřísnější normy švýcarského hodinářského průmyslu, a proto se na výrobky vztahuje tříletá záruka. Jsou to skutečně přesné nástroje, které jsou současně moderní a nadčasové, a navržené tak, aby vydržely.

Victorinox Swiss Army hodinky se mohou pyšnit svým místem v tradici rodinného podniku založeného před 130 lety v Ibachu, v srdci Švýcarska. Firma Victorinox pokračuje ve výrobě nožů, které jsou nezbytné nejen pro miliony obyčejných lidí po celém světě, ale také pro mnohé armády a astronauty NASA. Švýcarský armádní nůž, z něhož se stal během let kultovní objekt, zaujímá čestné místo ve sbírkách MOMA (Museum of Modern Art) v New Yorku. Rok za rokem se vývoj stále rozšiřuje a nůž postupně získává nové a nové funkce.
V souladu s těmito hodnotami rozšířila značka Victorinox svou nabídku produktů o hodinky, zavazadla, oblečení a parfémy.

Adresa butiku:
Jungmannovo náměstí 5
Praha 1 – 110 00

Datum:13.11.2014 08:00
Reklama

Legendární 501 slaví 146 let

Nejkultovnější, nejznámější, nejprodávanější, nejvyhledávanější, nejoblíbenější… ve všech oblastech života… to jsou džíny Levi´s 501.

Nechte se unést bublinkami na Proseccofestu

Milovníci prosecca těšte se! Svátek tolik oblíbeného italského šumivého vína je opět tady. Víkend 18. a 19. května se blíží.

Vítejte na New West

Živé barvy Mexico City s uměním Fridy Kahlo a Diega Rivery, rušným životem v ulicích a sluncem zalitou krajinou slouží jako inspirace pro jarní kolekci Levi´s® Made & Crafted.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Užijte si jaro plné hokejových zážitků

Pro hokejové fanoušky je jaro jedním z nejoblíbenějších ročních období. Atmosféru mistrovství si můžete vychutnat jako na tribuně.

Philips opět slaví

Philips TV opět slaví úspěchy na poli designu, získal hned pět prestižních ocenění.

Domácí spotřebiče na dosah. Odkudkoliv

Řiďte své domácí práce nezávisle na čase a prostoru. Zní to jako sci-fi? Podívejte se, jak se může váš každodenní život změnit už dnes.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama