Multifunkční světelné hodinky Night Vision
Multifunkční světelné hodinky Night VisionMultifunkční světelné hodinky Night Vision

Multifunkčí světelné hodinky Night Vision

13.11.2014 08:00

Nový model náramkových hodinek Night Vision si stále zachovává veškeré funkce, jež z něj vytvořili jeden z vůbec nejprodávanějších modelů značky Victorinox Swiss Army. V letošním roce je, tento ikonický model s multifunkčním světelným modulem vestavěným přímo do pouzdra, nabízen se dvěma novými verzemi náramků: ocelový náramek v černém PVD nebo náramek z černé kůže. Sportovní, klasický a univerzální charakter tohoto přesného měřícího přístroje je výraznější než kdy jindy.

Existuje nástroj, který má stejné atributy jako pověstný švýcarský armádní nůž? Nástroj, který dokáže šroubovat, řezat, stříhat a měřit? Samozřejmě existuje – a právě s cílem dosáhnout naprosté všestrannosti, doplnila značka modelovou řadu Night Vison o dvě nové verze hodinek.

Model s náramkem z nerezové „Black Ice“ PVD oceli nabízí stejné funkce, které řadě Night Vision přinesly úspěch již v roce 2003, kdy se poprvé objevila na trhu. Druhou verzi modelu s pouzdrem z nerezové oceli o průměru 42 mm a antracitově šedým číselníkem doplňuje černý kožený náramek. Řada Night Vision ilustruje základní hodnotu Victorinox Swiss Army, a tím je funkčnost. Skutečnost, že již řadu let patří mezi nejprodávanější značky není pouhou náhodou. Ale dokonale demonstruje filozofii rodinného podniku - kombinovat výhody švýcarského hodinářství, funkce profesionálních nástrojů a atraktivní moderní design.

Špičkové a pokročilé osvětlovací funkce
Pole působnosti značky Victorinox Swiss Army evokuje přímou souvislost mezi slavným armádním multifunkčním nožem Victorinox a hodinkami, které nabízí šest užitečných funkcí osvětlení, a to vše za použití jednoho tlačítka, které se nachází mezi osmou a devátou hodinou na číselníku.

Nositel může například může osvětlit ciferník pro optimální čtení, zapnout kontinuální světlo
či dokonce spustit pomocí Morseovy abecedy záchranný signál SOS, který lze vidět jasně na vzdálenost jednoho kilometru. Tato avantgardní světelná funkce používá nízkoenergetickou LED technologii, která je dokonale integrována do elegantního ciferníku a náramku.

Elektronický modul Night Vision, který je vyvinut a vyroben ve Švýcarsku, je exkluzivním dílem značky Victorinox Swiss Army. Žádné jiné hodinky na trhu nenabízí nic podobného.
Hodinky, užitečné v mnoha situacích, jsou ideálním společníkem pro život.

Pouzdro:
- pouzdro z nerezové oceli na koženém řemínku
- pouzdro z "Black Ice" PVD na nerezovém ocelovém náramku
- 42 mm průměr
- safírové antireflexní sklíčko odolné proti poškrábání
- voděodolné do 50 metrů

Číselník:
- antracitově šedý číselník
- luminiscenční ručky a hodinové indexy
- vteřinová ručička s červeným hrotem
- vojenský čas
- datumovka na šesti hodinách

Strojek:
- Quartz (Ronda 705)
- exkluzivní LED modul s 6 funkcemi:
   1. volba režimu osvětlení
   2. režim rozšířené světlo
   3. režim Strobe
   4. režim SOS signál
   5. režim lokalizace
   6. indikátor vybité baterie

Náramky:
- ocelový PVD Black Ice
- černý kožený

O VICTORINOX SWISS ARMY
Hodinky značky Victorinox Swiss Army nemusí závidět oslavovanému multifunkčnímu noži od Swiss Army. Obě skupiny výrobků sdílejí stejné hodnoty ztělesňující švýcarské know-how a jsou synonymem vysoké kvality, vynalézavosti, multifunkčnosti a dlouhé životnosti. Victorinox Swiss Army vyrábí své hodinky ve vlastních dílnách podle kritérií, která upřednostňují technický výkon a tím optimalizují praktickou využitelnost. Splňují nejpřísnější normy švýcarského hodinářského průmyslu, a proto se na výrobky vztahuje tříletá záruka. Jsou to skutečně přesné nástroje, které jsou současně moderní a nadčasové, a navržené tak, aby vydržely.

Victorinox Swiss Army hodinky se mohou pyšnit svým místem v tradici rodinného podniku založeného před 130 lety v Ibachu, v srdci Švýcarska. Firma Victorinox pokračuje ve výrobě nožů, které jsou nezbytné nejen pro miliony obyčejných lidí po celém světě, ale také pro mnohé armády a astronauty NASA. Švýcarský armádní nůž, z něhož se stal během let kultovní objekt, zaujímá čestné místo ve sbírkách MOMA (Museum of Modern Art) v New Yorku. Rok za rokem se vývoj stále rozšiřuje a nůž postupně získává nové a nové funkce.
V souladu s těmito hodnotami rozšířila značka Victorinox svou nabídku produktů o hodinky, zavazadla, oblečení a parfémy.

Adresa butiku:
Jungmannovo náměstí 5
Praha 1 – 110 00

Datum:13.11.2014 08:00
Reklama

Nespresso káva v Karlových Varech již po osmé

Svátek filmu a hlavní společenská událost se blíží. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, bude počátkem července opět patřit výjimečným snímkům.

Jak má vypadat pořádná zahrada

Zahrada je oblíbeným místem nejen pro mnohé zahrádkáře a nadšence pěstování, ale i milovníky odpočinku.

Topit tuhými palivy se dnes vyplatí

Mohlo by se zdát, že vytápění tuhými palivy šlo do ústraní. Dnes je ale všechno jinak.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Proč chtít tepelné čerpadlo

Tepelné čerpadlo je v dnešní době velmi oblíbeným typem a způsobem vytápění. Jak konkrétně nám tedy může pomoci?

Jak si hlídat vlhkost ve výrobních prostorách?

Správná vlhkost je velmi důležitá, a to nejen z důvodu ochrany technologií a materiálů, ale také kvůli osobám, které tam tráví mnoho času.

Šetřete své kroky pomocí komunikačního systému

Máte ve firmě nebo jiných prostorách mnoho návštěv a unavuje vás neustálé odbíhání od práce? S tímto vám mohou pomoci komunikační systémy.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
31.01.2023

Dovolená na Roatanu

Pojeďte za námi do Karibiku.

Reklama