Kouzelná vánoční atmosféra je zpět ve Starbucks
Kouzelná vánoční atmosféra je zpět ve StarbucksKouzelná vánoční atmosféra je zpět ve StarbucksKouzelná vánoční atmosféra je zpět ve StarbucksKouzelná vánoční atmosféra je zpět ve Starbucks

Kouzelná vánoční atmosféra je zpět ve Starbucks

12.11.2014 08:00

Společnost AmRest Coffee s.r.o., provozovatel kaváren Starbucks na českém trhu, s potěšením oznamuje, že kavárny Starbucks zahajují období červených kelímků. Vysílají tím jasný signál, že se blíží čas Vánoc! K nim neodmyslitelně patří jedinečné nápoje Gingerbread Latte a Toffee Nut Latte, které si získaly řadu příznivců po celém světě. Toto tradiční sváteční duo letos poprvé na českém trhu doplňuje čokoládová novinka Honey & Almond Hot Chocolate. Milovníci zrnkové kávy si mohou v období Vánoc vychutnat tradiční vánoční směsi Starbucks® Christmas Blend a Starbucks® Christmas Blend Espresso Roast.

Nabídku nápojů doplňuje jedinečná vánoční kolekce hrnků a termohrnků a sladké sezónní dezerty, včetně domácích perníčků a nápadité Cukrové hůlky – sladká delikatesa a dekorace v jednom. Vánoční nabídka je na kavárnách k dostání od 11. listopadu 2014 do 5. ledna 2015.

„Vánoční období si na kavárnách vždy velice užíváme, protože je prostoupené slavnostní náladou a radostí ze setkávání s přáteli a rodinou. Jsme rádi, že k této jedinečné atmosféře můžeme přispět doušky vánoční nálady,“ řekl Brian Aherne, Regionální ředitel provozu Starbucks za Českou republiku a jižní Polsko, a dodal: „I v letošním roce spojujeme své síly s pražským týmem amerického fotbalu Prague Lions, abychom společně potěšili děti, které bohužel musí strávit Vánoce v pražské motolské nemocnici. Od konce listopadu budeme ve vybraných kavárnách shromažďovat dárky, které těsně před Vánoci předáme dětem v nemocnici a věříme, že nás i v letošní sbírce zákazníci podpoří.“

Sbírka dárků bude probíhat ve všech kavárnách od 28. listopadu do 21. prosince. Pro fanoušky týmu Prague Lions budou také připravena speciální odpolední setkání přímo s hráči týmu na kavárnách v Dejvicích, na Malostranském náměstí, Můstku, Muzeu, Chodově a v Palladiu.

Vánoční nápoje:

  • NOVINKA – Honey & Almond Hot Chocolate – Mocha a mandlový sirup smíchaný s ohřátým mlékem, ozdobený čokoládovou šlehačkou s medovou a mocha polevou.
  • Gingerbread Latte – chuť a vůně čerstvě upečeného perníku, která se v tomto nápoji snoubí s jemným espressem a ohřátým mlékem, to vše je dozdobeno šlehačkou posypanou muškátovým oříškem.
  • Toffee Nut Latte – kombinace chuti pražených oříšků a bohaté mléčné chuti máslových karamelek doplněná jemným espressem a ohřátým mlékem a ozdobená šlehačkou a posypem z karamelek.
Zrnkové kávy:
  • Starbucks® Christmas Blend – směs káv spojující vzácná letitá zrna ze Sumatry s kořeněnou, cedrovou a nasládlou chutí spolu s živou latinskoamerickou kávou a sametově hebkou kávou asijsko-tichomořskou.
  • Starbucks® Christmas Blend Espresso Roast – směs kávy z Asie/Tichomoří a Latinské Ameriky, které dodávají kouzlo vyzrálá zrna ze Sumatry, a jež má díky tmavšímu pražení sladší nádech jemné chuti. Letos se představuje také v podobě limitované edice Origin Espresso a zákazníci si ji mohou vychutnat v jakémkoli oblíbeném nápoji na bázi espressa připraveném v kavárnách Starbucks.
Dezerty:
  • Makový Cheesecake – NOVINKA – dezert, který se skvěle hodí, jak k tradičním, tak i k vánočním nápojům, domácí Perníčky a Cukrová hůlka (Candy cane) – vánočně laděná sladká delikatesa i dekorace v jednom.
Vánočně laděná kolekce hrnků a termohrnků a poprvé také nový sváteční design Starbucks karty nabídne inspiraci nejen pro ty, kteří chtějí potěšit milým dárkem, ale i pro milovníky kávy a stylových doplňků.

O společnosti Starbucks
Již od svého založení v roce 1971 Starbucks Coffee Company pečlivě vybírá a praží nejkvalitnější kávová zrna arabica z celého světa. Dnes, s kavárnami po celém světě, Starbucks patří mezi přední světové zpracovatele a prodejce kávy. Filozofie společnosti je založena na profesionálním přístupu a dokonalosti poskytovaných služeb garantujících všem zákazníkům jedinečný požitek s každým šálkem kávy Starbucks. Pro více informací navštivte naše kavárny, webové stránky nebo facebook: www.starbucks.com, www.starbuckscoffee.cz, Starbucks Česká republika.

Kavárny Starbucks v České republice: Malostranské náměstí, Palladium (2 kavárny), Letiště Praha Ruzyně, Václavské náměstí (2 kavárny), Staroměstské náměstí, Avion Park Zličín, Metropole Zličín, Obchodní centrum Chodov, Palác Archa, Vítězné náměstí, Forum Nová Karolina Ostrava, I. P. Pavlova, Centrum Černý Most, Pražský hrad, Avion Shopping Park Ostrava, Florentinum Praha.

O společnosti AmRest
AmRest Holdings N.V. (AmRest, WSE: EAT) je největší nezávislý provozovatel restaurací ve střední a východní Evropě. Od roku 1993 získal na základě licenčních dohod a partnerské spolupráce mezi své klienty společnosti jako KFC, Pizza Hut, Burger King a Starbucks. AmRest vlastní také značku La Tagliatella a nedávno získal také dvě jedinečné značky působící v Číně – Blure Frog a Kabb; otevřel také první restauraci Stubb’s. V současnosti AmRest spravuje téměř 680 provozoven předních řetězců rychlého občerstvení a neformálních restaurací. Společnost působí v Polsku, České republice, Maďarsku, Bulharsku, Srbsku, Rusku, Spojených státech a provozuje kavárny Starbucks v Polsku, České republice a v Maďarsku. Pod heslem „vše je možné“ poskytuje 16 000 zaměstnanců společnosti ve 13 zemích každý den špičkové služby a nabízí výrobky té nejvyšší kvality. AmRest provozuje restaurace prostřednictvím licenční dohody, kterou neposkytuje dalším společnostem. Více informací naleznete na www.amrest.eu.
Datum:12.11.2014 08:00
Reklama

Jak chránit své cennosti i před přírodními živly

Nejlepším řešením je využití bezpečnostní schránky. Nejen pro úschovu zálohy vašich dat či šperků, ale i pro uložení důležitých dokumentů a hotovosti.

Víkend bude žít svátkem svatého Patrika

Tour svatého Patrika startuje již v sobotu dopoledne na smíchovské Náplavce. Irský průvod vyjde v neděli v 15 hodin z Hybernské ulice.

Cesta do nitra zeleného kostarického pralesa

Nespresso si vás dovoluje pozvat na poznávací cestu prostřednictvím nové limitované edice kávy Costa Rica z řady Master Origin.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Cesta do nitra zeleného kostarického pralesa

Nespresso si vás dovoluje pozvat na poznávací cestu prostřednictvím nové limitované edice kávy Costa Rica z řady Master Origin.

Kávový tip na Valentýna

Malá inspirace, jak doladit letošní svátek do na prosté dokonalosti okamžiku. Nesmí chybět luxusní šálky navržené Indii Mahdavi.

Chuť lásky

O čokoládě se říká, že je sladká jako láska. Není tedy právě, růže nebo srdíčko z kvalitní čokolády, tím nejlepším valentýnským dárečkem?

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama