Pečený krocan

Přichází to nejkouzelnější období v roce…

04.11.2014 16:10

Prague Marriott Hotel zahajuje letošní sváteční sezónu a přináší kalendář akcí! Užijte si letošní sváteční období v americkém stylu v Midtown Grillu, restauraci hotelu Prague Marriott. Od konce listopadu se můžete těšit na pravidelný odpolední čaj, sérii speciálních brunchů či večeří podávaných formou bufetu, včetně výběru sezónních pokrmů, koktejlů a záplavy svátečního veselí. Dokonce budete mít příležitost potkat i Santu Clause!

Večeře na Den díkuvzdání
Sváteční sezónu odstartuje typicky americký svátek, Den díkuvzdání. Ve čtvrtek 27. listopadu pořádá Prague Marriott Hotel od 18 do 23 hodin bufetovou večeři, kde se budou podávat typické americké pokrmy, jako např. pečený krocan s drůbkovou nádivkou.

Pokud si chcete Den díkuvzdání užít doma s rodinou, můžete si krocana objednat také „s sebou“. Osmikilového krocana s nádivkou, šťouchanými bramborami, pečenou kořenovou zeleninou a omáčkou spolu s bílým nebo červeným domácím vínem vám v restauraci Midtown Grill připraví od pondělí 17. listopadu do pátku 5. prosince.

Sv. Mikuláš a adventní brunch
Každou sobotu a neděli od 29. listopadu až do Vánoc vás Prague Marriott Hotel zve na lahodný brunch podávaný formou bufetu, ke kterému také patří welcome drink a neomezená konzumace nealkoholických nápojů, piva a domácího vína. Od 12 do 15 hodin mohou děti potkat Santu Clause a o mikulášském víkendu, 6. a 7. prosince, se na brunchi zastaví dokonce i Mikuláš, anděl a čert.

Vánoční dům Santy Clause
V sobotu 29. listopadu přistane Santa se svými soby do zimního království hotelu Prague Marriott, kde zůstane až do Štědrého dne, aby splnil všechna přání těch nejmenších. Děti se mohou se Santou Clausem potkat každý den od 15 do 17 hodin. O víkendu od 12 do 15 hodin.

Vánoční večeře
Přijďte si užít štědrovečerní večeři do Prague Marriott Hotelu. Od 18 hodin se bude podávat výběr vánočních pokrmů, včetně specialit jako je kuřecí galantina s ořechy a foie gras či račí ocásky s bazalkovou aioli. Nebudou chybět ani lahodné sváteční dezerty.

Vánoční brunch
Ve vánočních rodinných oslavách můžete pokračovat brunchem v restauraci Midtown Grill – ve čtvrtek 25. prosince a v pátek 26. prosince se vždy od 12 do 15 hodin budou podávat speciální sezónní delikatesy, jako jsou uzená kachní prsa nebo dýňový tataráček. A nezapomeňte, Santa tam bude také!

Silvestrovské oslavy
Vstupte s hotelem Prague Marriott do nového roku! 31. prosince bude od 19:30 do 2:00 připravena pro hosty lahodná bufetová večeře a živá taneční hudba s after party v Bourbon Baru.

Večeře na Den díkuvzdání
(včetně sektu, vína, piva a nealkoholických nápojů)
Celerový salát s brusinkami a pekanovými ořechy, jemný zelný salát se zázvorem, dýňová polévka s bylinkovými krutony a dýňovými semínky praženými v chilli oleji, tradiční pečený krocan se šalvějí a nádivkou z drůbků, glazované kaštany, lososový filet na černo s citronovo-máslovou omáčkou, pečená dýně se sladkými brambory.

Vánoční večeře
(včetně welcome drinku)
Vánoční kuřecí galantina s ořechy a foie gras, račí ocásky s bazalkovou aioli, vánoční bramborový salát s vajíčkem a nakládanými okurkami, KUBA – tradiční kroupové ragú s houbami a majoránkou, hovězí pečeně se smržovou a pepřovou omáčkou a mufloní kýta s šípkovou omáčkou a sezónní zeleninou.     

Vánoční brunch
(včetně welcome drinku a neomezené konzumace nealkoholických nápojů, piva a domácího vína)
Kořeněné kuře s meruňkovým chutney, zvěřinová terinka s marinovanými fíky, uzená kachní prsa, dýňový tataráček s ořechovým olejem, lososová pěna s kaviárovou salsou, pečená krůtí prsa s houbovou nádivkou, vepřová pečeně s bylinkovou krustou a česnekem, jehněčí konfit s kořenovou zeleninou a červeným vínem.

Datum:04.11.2014 16:10
Reklama

Módní událost roku

Nespresso spojilo síly s jednou z nejlepších návrhářek Monikou Drápalovou v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Week 2019.

Vtip a humor u Levi´s

Snoopy a jeho kamarádi z Peanuts® zabrali džíny, trička, mikiny, džísky, dokonce i ponožky!

Jak chránit své cennosti i před přírodními živly

Nejlepším řešením je využití bezpečnostní schránky. Nejen pro úschovu zálohy vašich dat či šperků, ale i pro uložení důležitých dokumentů a hotovosti.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Cesta do nitra zeleného kostarického pralesa

Nespresso si vás dovoluje pozvat na poznávací cestu prostřednictvím nové limitované edice kávy Costa Rica z řady Master Origin.

Kávový tip na Valentýna

Malá inspirace, jak doladit letošní svátek do na prosté dokonalosti okamžiku. Nesmí chybět luxusní šálky navržené Indii Mahdavi.

Chuť lásky

O čokoládě se říká, že je sladká jako láska. Není tedy právě, růže nebo srdíčko z kvalitní čokolády, tím nejlepším valentýnským dárečkem?

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama