Bombardier Global 6000

08.10.2012 00:00

NetJets Europe dnes zahajuje turné letounu Bombardier Global 6000*, v jehož rámci bude tento letoun představen na vybraných trzích napříč Evropou. Letoun Global 6000, který doplní letecký park společnosti NetJets později v letošním roce, nabídne jejím klientům zatím největší kabinu a nejdelší dolet.

Tento přírůstek do leteckého parku je součástí objednávky v hodnotě 6,7 miliardy USD (včetně opcí), kterou společnost NetJets Inc. uskutečnila v březnu 2011. Podíloví vlastníci si nyní mohou předobjednat podíly na tomto letounu, jejichž hodnota se bude pohybovat od 3,1 milionů USD za 1/16 letadla (tj. 50 letových hodin ročně).

Letoun Global 6000 bude zařízen špičkově propracovanými materiály, doplňky a konečnou úpravou a vybaven nejmodernější bezpečnostní a leteckou technologií. V rámci globální iniciativy NetJets “Signature series“ se společnost od začátku až do konce podílí na tvorbě designu letounu. Zákazníci budou mít v rámci Evropy příležitost prohlédnout si Global 6000 prostřednictvím série expozic v Londýně, Ženevě, Moskvě a Istanbulu, které se uskuteční tento měsíc.

„Navzdory pomalému vývoji makroekonomického prostředí jsou letouny s velkou kabinou nejsilnějšími články našeho portfolia, a proto budou zákazníci jistě potěšeni tím, želetoun Global 6000 posílí naši nabídku,“ řekla Marine Eugene, Ředitelka prodeje, NetJets Europe. „Díky možnostem doletu na dlouhé vzdálenosti společně s operační efektivností, pohodlným interiérem a spolehlivostí, bude tento letoun ideální pro evropské společnosti a jednotlivce, kteří chtějí rozšířit podnikání na rychle rostoucí trhy v zemích jako je Brazílie, Rusko, Indie a Čína a dalších.“

NetJets Europe Signature Series Global 6000

Letoun Global 6000 společnosti NetJets Europe je navržen tak, aby maximalizoval efektivnost, pohodlí pasažérů a jejich soukromí při létání. Letoun je vybaven špičkovými materiály, které byly vybrány ve spolupráci designérských týmů NetJets a Bombardier a představuje tak vrchol moderního designu.

Dispozice letadla nabízí luxusní soukromou kabinu v zadní části a odpočívadlo pro posádku a kuchyňku umístěnou v přední části tak, aby bylo v hlavní kabině zajištěno maximální soukromí pasažérů pro práci nebo relaxaci. Samotná kabina o rozměrech 2,4m x 8,5m je tichá, prostorná a sofistikovaná, s velkými okny a kapacitou až 14 osob a je vhodná pro lety až do 13 hodin. Zesílená zvuková izolace snižuje aerodynamický hluk a zlepšuje kvalitu zvuku při plné rychlosti.

Na rozdíl od jiných obchodních letadel bude interiér tohoto typu letounů proveden ve světlých, moderních odstínech – světlá kůže a pštrosí reliéfní kožené čalounění budou doplněny dřevěnými povrchy v provedení africké Sapelli a kovovými doplňky v metalické úpravě. Se stylem půjde ruku v ruce také praktičnost: mnohé z interiérových prvků jsou vyráběny ve standardních velikostech, a proto bude jejich údržba v průběhu životnosti letadla ekonomičtější. S pocitem, který současně dokáže vyvolat jak špičkový způsob bydlení, tak kontext moderní firmy, se budou zákazníci cítit pohodlně a uvolněně, ať již budou na palubě letounu Global 6000 společnosti NetJets Europe cestovat pracovně nebo za zábavou.

Nabídka produktu


Letoun Global 6000 bude společností NetJets Europe prodáván v podílech začínajících na 50 letových hodinách ročně. Vhledem k neuvěřitelnému rozsahu letounu, který může zajistit přelet z Londýna do Sao Paula nonstop**, NetJets Europe také zahajuje rozšíření oblasti služeb pro své zákazníky využívající tento typ letounu, a tak jim ušetří poplatky za přistavení letadla pro let do měst v Indii, Kazachstánu, Číně, Angole, Nigérii, Jižní Africe, Brazílii, na Blízkém východě. Tato služba zajistí úspory ve výši až 35 % provozních nákladů na těchto letech.

Konstrukce letadla nabízí velký prémiový prostor ve srovnání s některými letadly ve skupině velkých kabin, což zajišťuje pohodlnější, produktivní prostředí pro obchodní cestující.
„Bombardier a NetJets vytvořili jeden z nejpohodlnějších, nejprostornějších a nejelegantnějších dálkových letounů, které jsou v současnosti ve vzduchu,“ řekla Marine Eugane z NetJets Europe. „Výsledný zážitek z letu bude pro evropské zákazníky soukromého letectví nezapomenutelný.“

Podnikatel a filantrop John McCall MacBain souhlasí: "Produkty Bombardieru jsou známé svou kvalitou a filosofie designu společnosti NetJets je mimořádná. Kombinace obou návrhů v pohodlný a prostorný letoun s dlouhým doletem je velmi vzrušující. Rozšíření oblasti služeb přidává na hodnotě a efektivnosti, která bude neocenitelná, protože například moje rodinné a osobní povinnosti pokrývají několik kontinentů, včetně Evropy, Severní Ameriky a Afriky."
Plány do budoucnosti

Společnost NetJets Europe již zaznamenala silnou poptávku po letounu Global 6000 – 75 % prvních dvou letounů je již prodáno. Další dva letouny Global 6000 budou dodány v první polovině roku 2013 a následně bude NetJets Europe hodnotit poptávku a potřeby zákazníků a promítat hodnocení letadlové základny do budoucnosti. Jako součást původního nákupu společnost NetJets objednala také letouny Global 7000* a Global 8000*, které budou na trhu dostupné později v této dekádě. S podporou Berkshire Hathaway, bude NetJets Europe nadále sledovat poptávku zákazníků a posuzovat jejich požadavky na letouny, jako součást svého pokračujícího desetiletého procesu plánování a poskytování stability a jistoty svým zákazníkům.Datum:08.10.2012 00:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Proč chtít tepelné čerpadlo

Tepelné čerpadlo je v dnešní době velmi oblíbeným typem a způsobem vytápění. Jak konkrétně nám tedy může pomoci?

Jističe: chraňte se před výpadky proudu a ušetřete peníze!

Na co se při výběru jističe zaměřit a jak poznat, že starý potřebuje výměnu?

Jak si hlídat vlhkost ve výrobních prostorách?

Správná vlhkost je velmi důležitá, a to nejen z důvodu ochrany technologií a materiálů, ale také kvůli osobám, které tam tráví mnoho času.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama