Bombardier Global 6000

08.10.2012 00:00

NetJets Europe dnes zahajuje turné letounu Bombardier Global 6000*, v jehož rámci bude tento letoun představen na vybraných trzích napříč Evropou. Letoun Global 6000, který doplní letecký park společnosti NetJets později v letošním roce, nabídne jejím klientům zatím největší kabinu a nejdelší dolet.

Tento přírůstek do leteckého parku je součástí objednávky v hodnotě 6,7 miliardy USD (včetně opcí), kterou společnost NetJets Inc. uskutečnila v březnu 2011. Podíloví vlastníci si nyní mohou předobjednat podíly na tomto letounu, jejichž hodnota se bude pohybovat od 3,1 milionů USD za 1/16 letadla (tj. 50 letových hodin ročně).

Letoun Global 6000 bude zařízen špičkově propracovanými materiály, doplňky a konečnou úpravou a vybaven nejmodernější bezpečnostní a leteckou technologií. V rámci globální iniciativy NetJets “Signature series“ se společnost od začátku až do konce podílí na tvorbě designu letounu. Zákazníci budou mít v rámci Evropy příležitost prohlédnout si Global 6000 prostřednictvím série expozic v Londýně, Ženevě, Moskvě a Istanbulu, které se uskuteční tento měsíc.

„Navzdory pomalému vývoji makroekonomického prostředí jsou letouny s velkou kabinou nejsilnějšími články našeho portfolia, a proto budou zákazníci jistě potěšeni tím, želetoun Global 6000 posílí naši nabídku,“ řekla Marine Eugene, Ředitelka prodeje, NetJets Europe. „Díky možnostem doletu na dlouhé vzdálenosti společně s operační efektivností, pohodlným interiérem a spolehlivostí, bude tento letoun ideální pro evropské společnosti a jednotlivce, kteří chtějí rozšířit podnikání na rychle rostoucí trhy v zemích jako je Brazílie, Rusko, Indie a Čína a dalších.“

NetJets Europe Signature Series Global 6000

Letoun Global 6000 společnosti NetJets Europe je navržen tak, aby maximalizoval efektivnost, pohodlí pasažérů a jejich soukromí při létání. Letoun je vybaven špičkovými materiály, které byly vybrány ve spolupráci designérských týmů NetJets a Bombardier a představuje tak vrchol moderního designu.

Dispozice letadla nabízí luxusní soukromou kabinu v zadní části a odpočívadlo pro posádku a kuchyňku umístěnou v přední části tak, aby bylo v hlavní kabině zajištěno maximální soukromí pasažérů pro práci nebo relaxaci. Samotná kabina o rozměrech 2,4m x 8,5m je tichá, prostorná a sofistikovaná, s velkými okny a kapacitou až 14 osob a je vhodná pro lety až do 13 hodin. Zesílená zvuková izolace snižuje aerodynamický hluk a zlepšuje kvalitu zvuku při plné rychlosti.

Na rozdíl od jiných obchodních letadel bude interiér tohoto typu letounů proveden ve světlých, moderních odstínech – světlá kůže a pštrosí reliéfní kožené čalounění budou doplněny dřevěnými povrchy v provedení africké Sapelli a kovovými doplňky v metalické úpravě. Se stylem půjde ruku v ruce také praktičnost: mnohé z interiérových prvků jsou vyráběny ve standardních velikostech, a proto bude jejich údržba v průběhu životnosti letadla ekonomičtější. S pocitem, který současně dokáže vyvolat jak špičkový způsob bydlení, tak kontext moderní firmy, se budou zákazníci cítit pohodlně a uvolněně, ať již budou na palubě letounu Global 6000 společnosti NetJets Europe cestovat pracovně nebo za zábavou.

Nabídka produktu


Letoun Global 6000 bude společností NetJets Europe prodáván v podílech začínajících na 50 letových hodinách ročně. Vhledem k neuvěřitelnému rozsahu letounu, který může zajistit přelet z Londýna do Sao Paula nonstop**, NetJets Europe také zahajuje rozšíření oblasti služeb pro své zákazníky využívající tento typ letounu, a tak jim ušetří poplatky za přistavení letadla pro let do měst v Indii, Kazachstánu, Číně, Angole, Nigérii, Jižní Africe, Brazílii, na Blízkém východě. Tato služba zajistí úspory ve výši až 35 % provozních nákladů na těchto letech.

Konstrukce letadla nabízí velký prémiový prostor ve srovnání s některými letadly ve skupině velkých kabin, což zajišťuje pohodlnější, produktivní prostředí pro obchodní cestující.
„Bombardier a NetJets vytvořili jeden z nejpohodlnějších, nejprostornějších a nejelegantnějších dálkových letounů, které jsou v současnosti ve vzduchu,“ řekla Marine Eugane z NetJets Europe. „Výsledný zážitek z letu bude pro evropské zákazníky soukromého letectví nezapomenutelný.“

Podnikatel a filantrop John McCall MacBain souhlasí: "Produkty Bombardieru jsou známé svou kvalitou a filosofie designu společnosti NetJets je mimořádná. Kombinace obou návrhů v pohodlný a prostorný letoun s dlouhým doletem je velmi vzrušující. Rozšíření oblasti služeb přidává na hodnotě a efektivnosti, která bude neocenitelná, protože například moje rodinné a osobní povinnosti pokrývají několik kontinentů, včetně Evropy, Severní Ameriky a Afriky."
Plány do budoucnosti

Společnost NetJets Europe již zaznamenala silnou poptávku po letounu Global 6000 – 75 % prvních dvou letounů je již prodáno. Další dva letouny Global 6000 budou dodány v první polovině roku 2013 a následně bude NetJets Europe hodnotit poptávku a potřeby zákazníků a promítat hodnocení letadlové základny do budoucnosti. Jako součást původního nákupu společnost NetJets objednala také letouny Global 7000* a Global 8000*, které budou na trhu dostupné později v této dekádě. S podporou Berkshire Hathaway, bude NetJets Europe nadále sledovat poptávku zákazníků a posuzovat jejich požadavky na letouny, jako součást svého pokračujícího desetiletého procesu plánování a poskytování stability a jistoty svým zákazníkům.Datum:08.10.2012 00:00
Reklama

Módní událost roku

Nespresso spojilo síly s jednou z nejlepších návrhářek Monikou Drápalovou v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Week 2019.

Vtip a humor u Levi´s

Snoopy a jeho kamarádi z Peanuts® zabrali džíny, trička, mikiny, džísky, dokonce i ponožky!

Jak chránit své cennosti i před přírodními živly

Nejlepším řešením je využití bezpečnostní schránky. Nejen pro úschovu zálohy vašich dat či šperků, ale i pro uložení důležitých dokumentů a hotovosti.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Domácí spotřebiče na dosah. Odkudkoliv

Řiďte své domácí práce nezávisle na čase a prostoru. Zní to jako sci-fi? Podívejte se, jak se může váš každodenní život změnit už dnes.

Stavba garáže: Na které věci se vyplatí myslet

Rozhodli jste se, že byste si postavili novou garáž? Proč ne? Vždyť právě tato stavba se vám určitě vyplatí.

Závazek dokonalosti

Legendární nahrávací studio Abbey Road oznámilo partnerství s TP Vision - televizory Phlips TV.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama