Vaření u vašeho stolu...

07.10.2012 11:00

Přítomnost šéfkuchaře u vašeho stolu a možnost sledovat přípravu jídla na vlastní oči je pro labužníky jedinečný zážitek. Členové Lime&Tonic si nyní mohou tento exkluzivní zážitek dopřát v jedné z nejlepších pražských restaurací – U Emy Destinnové!

Skutečně dokonalý zážitek z večeře zahrnuje víc než jen prvotřídní jídlo. Kvalitní ingredience a profesionální servírování samozřejmě nemají chybu, ovšem pokud hledáte jedinečný zážitek, možnost nahlédnout do zakulisí kuchyně, v níž se připravují prvotřídní pokrmy, pak je pro vás tento exkluzivní zážitek Lime&Tonic v restauraci U Emy Destinnové tím pravým!

U Emy Destinnové si dle vlastního výběru a po konzultaci se šéfkuchařem zvolíte menu o pěti chodech, které zahrnuje studený a teplý předkrm, hlavní masový pokrm, jedno jídlo z ryby a dezert.

Osobní přítomnost majitele a hlavního šéfkuchaře Stevena Trumpfhellera, který pro vás připraví jídlo přímo u vašeho stolu a zapojí vás do vaření a příprav.

Vyberte si styl jídla, na který máte chuť, včetně steaků nebo klasické kuchyně, fusion kuchyně nebo ryb z čerstvé nabídky restaurace U Emy Destinnové, které jsou dodávány čerstvé několikrát týdně.

K dispozici soukromá jídelna, kterou si lze rezervovat.

Nabídka platí každý den; rezervujte laskavě 72 hodin předem.VÍCE O TÉTO NABÍDCE

Skutečně dokonalý zážitek z večeře zahrnuje víc než jen prvotřídní jídlo. Kvalitní ingredience a profesionální servírování samozřejmě nemají chybu, ovšem pokud hledáte jedinečný zážitek, možnost nahlédnout do zakulisí kuchyně, v níž se připravují prvotřídní pokrmy, pak je pro vás tento exkluzivní zážitek Lime&Tonic v restauraci U Emy Destinnové tím pravým!

Ani se neobtěžujte pročítáním jídelního lístku, neboť majitel a hlavní šéfkuchař Steven Trumpfheller je tu tento večer jen a jen pro vás. K vašemu stolu si přichystá flambovací stolek a během přípravy jídla pro vás a vaše hosty si s vámi bude povídat. Vychutnáte si celkem pět chodů, studený předkrm, teplý předkrm, masový a rybí pokrm a dezert.

Pokud budete mít chuť na jídlo klasické kuchyně, můžete vyzkoušet flank steak nebo restovaná kachní prsíčka v omáčce Grandmarnier. Pokud patříte mezi milovníky masa, jste u Emy Destinnové na správné adrese, podává se tu totiž hovězí Greater Omaha Prime USDA. V nabídce je rovněž restované vepřové maso Iberico podávané se sezamovou omáčkou a zázvorem.

Nezapomeňte ani na fantastický výběr ryb nabízený v restauraci U Emy Destinnové. Ryby se sem dováží několikrát týdně. Ať už si vyberete jakýkoli styl jídla, každopádně prožijete jedinečnou večeři, při níž je tu Steven jen a jen pro vás a provede vás a vaše hosty procesem přípravy každého pokrmu a dokonce vám umožní přiložit ruku k dílu a podílet se na jednodušších krocích jejich přípravy.

Skvělé jídlo, fantastická atmosféra a přátelský šéfkuchař k vašim službám: Co víc si můžete přát? Díky nabídce restaurace U Emy Destinnové a Lime&Tonic získáte nejen tohle všechno, ale i několik příjemných překvapení. Takže neváhejte a zarezervujte si svůj stůl na jedinečnou večeři v této výtečné pražské restauraci.


VAŘENÍ PŘÍMO U VAŠEHO STOLU

U Emy Destinnové
Kateřinská 7
120 00 Praha 2
+420 224 918 425

www.limeandtonic.cz

www.limeandtonic.com/prague/en/weekly_deal.php?offer_id=2079
Datum:07.10.2012 11:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Vaše nová cesta za aromatickými požitky

Průkopník ve světě prémiové porcované kávy vzdává hold zemím, které jsou ve světě kávy legendami, a to novou kávou ze Sumatry.

Skvělé snoubení kávy a ledu

Prožijte chladivé léto s nejnovějšími kávami z řady Nespresso Barista Creations pro ledové osvěžení.

Kávové semináře pro všechny

Inovativní kávové semináře Masterclass online na sociálních sítích. Svou vlastní cestu experta na kávu můžete zahájit z pohodlí domova.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama