Nové modely Alpnach pro silné osobnosti od Victorinox Swiss Army
Nové modely Alpnach pro silné osobnosti od Victorinox Swiss ArmyNové modely Alpnach pro silné osobnosti od Victorinox Swiss ArmyNové modely Alpnach pro silné osobnosti od Victorinox Swiss Army

Nové modely Alpnach pro silné osobnosti

13.10.2014 16:05

Victorinox Swiss Army představuje tři nové modely populární kolekce Alpnach. Svým mužným, sportovním a stylovým vzhledem zůstává tato řada věrná kořenům kolekce, která má své jméno odvozeno od švýcarské armádní letecké základny, domova legendární helikoptéry Cougar AS 532.

Břity, které svou silou krájí vzduch, motor s vynikající přesností, funkčnost a design inspirovaný letectvím a armádou … Připomíná vám to Švýcarskou armádní helikoptéru? Ne, to je nejnovější verze populární kolekce Alpnach švýcarské značky Victorinox Swiss Army.

Elegantní, sportovní a mužný, tři nové modely kolekce Alpnach Mechanical mají svůj základ u legendárního vrtulníku Cougar AS 532 patřící švýcarské armádě, která se nachází na základně v Alpnachu v srdci Švýcarska. Každý z modelů ctí základní hodnoty, které vytvořily pověst značky, která byla založena v roce 1884: švýcarská kvalita, funkčnost, inovace a design.

Tvořený pro extrémní situace
Synonymem síly a charakteru, ALPNACH jsou hodinky určené pro extrémní situace. Číselník se podobá přístrojovému panelu. Z dobrého důvodu. Při letu musí být pilot schopen získat důležité informace během jednoho okamžiku. Číselník, pomocné stupnice a hodinové indexy musí být dokonale čitelné. Nic nesmí být ponecháno náhodě.

Jednoduchý a přehledný číselník je rozdělen do tří soustředných kruhů: hodinové indexy na vnější straně obruby, pak číslice minut a nakonec i ukazatel vojenského čase. Luminiscenční hodinové a minutové ručky vystupují z dalšího označení,a proto jsou snadno čitelné. Vteřinovou ručičku zdobí zelený nebo červený hrot. Na průhledné zadní straně pouzdra je další poutavý detail: oscilační váha se čtyřmi noži, stejně jako u helikoptéry AS 532 Cougar.

První model je vyveden v ikonické červené barvě, typickou pro značku Victorinox, která se objevuje na obrubě, na špičce vteřinové ručičky a na koženém a nylonovém řrmínku. Další dva modely jsou celočerné, s nylonovým a koženým řemínkem nebo černým ocelovým náramkem.

Nové modely kolekci mají stejné estetické provedení jako originální Alpnach: velmi grafický design, ocelové pouzdro s černým PVD povlakem; v černé nebo antracitové barvě s černým číselníkem a švýcarskou mechaniku s automatickým natahováním.

Motor tohoto přístroje obsahuje automatické strojek ETA 2824, který je umístěno ve 44mm silném nerezovém pouzdře. Černý PVD povlak umocňuje technický a mužný vzhled.

Silný charakter a konstrukce těchto jedinečně vyrobených hodinek jistě přiláká každého, kdo ocení značku Victorinox. Tyto hodinky jsou, jako každý výrobek vytvořený výrobcem legendárního švýcarského armádního nože, opravdovým „společníkem na celý život“.

Pouzdro
Nerezová ocel v černém PVD
Průměr 44mm
Rytý rámeček v černé PVD ošetřené oceli
Odolný proti poškrábání, třívrstvé anti-reflexní safírové sklo
Voděodolnost do 10 ATM (100 m / 330 stop)

Číselník
Černý nebo antracitově šedý
Luminiscenční hodinové a minutové ručky a indexy
Zeleně nebo červeně zbarevné hroty vteřinových ručiček
Okénko datumu na pozici 6 hodin

Mechanismus
Samonavíjecí mechanismus (ETA 2824-2)
Funkce hodinová, minutová a vteřinová

Řemínek
Pásek v černé PVD oceli s přezkou
Náramek z černého nylonu s černou kůží a se zapínáním
Náramek z červeném nylonu s černou kůží se zapínáním

www.victorinox.cz

O VICTORINOX SWISS ARMY
Hodinky značky Victorinox Swiss Army nemusí závidět oslavovanému multifunkčnímu noži od Swiss Army. Obě skupiny výrobků sdílejí stejné hodnoty ztělesňující švýcarské know-how a jsou synonymem vysoké kvality, vynalézavosti, multifunkčnosti a dlouhé životnosti. Victorinox Swiss Army vyrábí své hodinky ve vlastních dílnách podle kritérií, která upřednostňují technický výkon a tím optimalizují praktickou využitelnost. Splňují nejpřísnější normy švýcarského hodinářského průmyslu, a proto se na výrobky vztahuje tříletá záruka. Jsou to skutečně přesné nástroje, které jsou současně moderní a nadčasové, a navržené tak, aby vydržely.

Victorinox Swiss Army hodinky se mohou pyšnit svým místem v tradici rodinného podniku založeného před 130 lety v Ibachu, v srdci Švýcarska. Firma Victorinox pokračuje ve výrobě nožů, které jsou nezbytné nejen pro miliony obyčejných lidí po celém světě, ale také pro mnohé armády a astronauty NASA. Švýcarský armádní nůž, z něhož se stal během let kultovní objekt, zaujímá čestné místo ve sbírkách MOMA (Museum of Modern Art) v New Yorku. Rok za rokem se vývoj stále rozšiřuje a nůž postupně získává nové a nové funkce.
V souladu s těmito hodnotami rozšířila značka Victorinox svou nabídku produktů o hodinky, zavazadla, oblečení a parfémy.

Datum:13.10.2014 16:05
Reklama

Captain Morgan vyplouvá

Letošní sezónu startuje svou tour po festivalech obří loď Captain Morgan Port Royal, která nabízí svým návštěvníkům víc než jen bar.

"I love Catalunya!" A jak mají rádi okruh Moto GP ostatní jezdci?

Ready to carve-up Catalunya Monster Energy MotoGP! What the riders think…

Unexpected Summer

Prožijte Austrálií inspirované léto s Nespresso a dopřejte svým chuťovým buňkám zážitek z opačné strany zeměkoule s limitkou ledových káv.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Rozšiřte povědomí o vaší značce díky reklamním předmětům

Máte vlastní značku? Nedílnou součástí vašeho byznysu pak jsou také reklamní předměty. Ty musejí ale nést vaši značku.

To nejlepší z evropského designu

Výrobce televizorů Philips, představuje novou řadu televizorů 9104, která vznikla ve spolupráci s dánským výrobcem luxusních designových doplňků, společností Georg Jensen.

Užijte si jaro plné hokejových zážitků

Pro hokejové fanoušky je jaro jedním z nejoblíbenějších ročních období. Atmosféru mistrovství si můžete vychutnat jako na tribuně.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama