Navštivte nejelegantnější obchod s destiláty v Praze
Navštivte nejelegantnější obchod s destiláty v Praze

Navštivte nejelegantnější obchod s destiláty v Praze

22.09.2014 10:00

 Nenechte si namluvit …
…, že existuje ta nejlepší whisky, ten nejlepší rum, nebo třeba vodka. Po tomhle světě nechodí expert, který by dokázal ukázat prstem na jedinou lahev a řekl: “To je ona, nejlepší na světě.“ Proto hledejte, ochutnávejte, objevujte neznámé, nebojte se experimentovat a nakonec se nechte vést svými smysly.

Čeští majitelé jedinečné designové prodejny Warehouse#1 v pražském Karlíně pro vás procestovávají svět, aby našli a do Česka přivezli ty nejvybranější destiláty, které lze vůbec na světě najít. Pro milovníky kvalitního alkoholu je toto malý ráj na zemi; kde jinde v Praze můžete bez okolků ochutnat například filipínský rum Don Papa nebo třeba japonskou Nikka whisky. Vydat se ale můžete i do Ameriky, a to jak do karibské oblasti díky barbadoskému rumu R. L. Seal´s nebo do její severní části, domova Bulleit Frontier Whiskey alias bourbonu, kdy koncem 80. let oprášil Tom Bulleit tradiční rodinný recept z poloviny 19. století. Mezi známější značky, které pak ve Warehouse#1 najdete je guatemalský rum Zacapa, který v Česku za poslední roky nabil na oblibě. Vybírat můžete ze širokého portfolia, včetně populární Zacapa 23 Centenario nebo Zacapa Centenario XO. Oba tyto skvosty zakoupíte též v dárkovém balení, stejně jako mnoho dalších unikátních destilátů, kterými potěšíte své blízké. Z více jak 600 položek si jistě vybere každý.

Tak zvané Podbalubí prodejny Warehouse#1 je pak určené pro degustace a odborný personál vás provede sortimentem tak, aby pro vás našel to nejlepší. Zaposloucháte se do příběhů doprovázející jednotlivé značky, dozvíte se, jaké jsou jejich rodinné tradice, inovativní způsoby výroby či jaká unikátnost dělá vybraný destilát tím nejzajímavějším.

Inspiraci a více informací najdete na www.warehouse1.cz.

Nejdříve ovšem doporučujeme degustovat ve stylových prostorách a pak nakupovat.

Warehouse#1
Sokolovská 105/68 
186 00 Praha 8

Datum:22.09.2014 10:00
Reklama

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Vánoční nadílka

Litovelský pivovar se na sváteční období opět chystá s výjimečnými pivy a také speciální Kolekcí litovelského sládka.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Sladkosti pod kontrolou

Všechny výrobky značky DIANELLA jsou určené nejen pro diabetiky, ale pro všechny z vás, kteří si hlídají příjem cukrů.

Svěží a lehká

Mladá vína mají v tuzemsku dlouhou tradici. Své příznivce si získala hlavně díky osobitému charakteru a příjemným svěžím tónům.

Chuť Paříže

Blíží se sváteční sezóna, což znamená, že je čas připravit se na oslavu ve velkém stylu a dopřát si kávové chvilky s trochou luxusu.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
17.11.2018

Noc divadel 2018

Třetí listopadová sobota bude opět patřit Noci divadel. V letošním roce termín vychází symbolicky na 17. listopadu 2018, což určilo i téma letošního ročníku: Česko-slovenská divadelní spolupráce.

Reklama