Revoluce ve vaření

26.09.2012 00:00

Novinka IQcook od společnosti Gorenje přivádí do kuchyní geniálního pomocníka, se kterým je vaření rychlé, úsporné, zdravé, bez starostí, bez námahy 

a s vynikajícím výsledkem. IQcook je první varná deska na světě, která používá nejmodernější technologii, inteligentní senzor pro automatické vaření v páře. Deska IQcook umí vařit sama, bez jakékoliv kontroly! Vždy nastaví správnou teplotu i výkon a to bez ztráty nutričních hodnot potravin a dokonce zvládne řídit několik vaření najednou.

IQcook – zdravé vaření v páře: IQcook je jediná varná deska, která umí vařit
i v páře a to dokonce v jakémkoliv hrnci vhodném pro indukci, stačí půl deci vody na kilo zeleniny
! IQcook vždy nastaví správnou teplotu i výkon tak, aby nedocházelo ke ztrátě nutričních hodnot potravin.

IQcook – dokonalá čistota a maximální bezpečnost: už žádné starosti s namáhavým odstraňováním špíny z varné desky, konec obav z připálení či přetékání tekutin z hrnce přes pokličku. S IQcook se totiž nic nepřehřívá a nepřetéká!

IQcook – více a času a pohodlí: už žádné dlouhé stání u plotny, v klidu se věnujte dětem, práci nebo sami sobě, IQcook vše pohlídá za vás. IQcook je prostě nepostradatelný pomocník!

IQcook – výjimečná kvalita a chuť jídla: už žádné nezdravé přepalování tuků, nemusíte vědět, jaká je optimální teplota oleje, ať už chystáte hranolky, maso medium, rare či well-done, IQcook zvládá správnou přípravu vašich oblíbených pokrmů.

Nová indukční deska IQcook v šířce 60 cm a 77 cm je součástí exkluzivní řady spotřebičů gorenje+. Značka gorenje+ je prémiová řada technologicky vyspělých, designových a úsporných spotřebičů, která přináší výrobky té nejvyšší kvality. Tyto spotřebiče splňují a překračují i ta nejpřísnější ekologická očekávání a normy díky velmi nízké spotřebě energie a vody, mají také řadu moderních technologických funkcí a dokonce i celosvětových prvenství – IQcook je toho nejlepším důkazem! Ihned po uvedení na trh deska IQcook získala ocenění Red Dot Design Award v nejprestižnější designérské soutěži. (Více o gorenje+ na www.gorenjeplus.com/cz.) V šířce 60 cm je indukční deska IQcook dostupná také v běžném sortimentu gorenje.

IQcook má všechny výhody nejvyšších řad indukčních desek a k tomu několik příjemných inovací, na které si každý rychle a rád zvykne. Skutečně převratnou novinkou je možnost vaření v páře. Tento jednoznačně zdravý způsob tepelné úpravy potravin, při kterém zůstávají zachovány živiny a vitamíny v maximální možné míře, umožňuje funkce IQsteam. Zapotřebí je jen minimum vody, takže jídlo není rozvařené, udrží si svou přirozenou barvu, chuť, konzistenci a šťavnatost. Žádná další investice do speciálního parního hrnce není nutná, IQcook umí vařit v páře v každém hrnci určeném pro klasické indukční desky. Předvolený program určí množství vody tak, aby se jídlo v páře vařilo rovnoměrně.

Nová generace indukčních varných desek XtremePower s technologií IQcook umožňuje bezstarostné vaření s přednastavitelnými režimy vaření i smažení
a zároveň nabízí i běžné režimy.
Nejmodernější technologie šetří drahocenný čas tím, že optimalizuje teplotu při vaření a šetří také elektrickou energii. Vaření s IQcook deskou může s plnou optimalizací parametrů přinést úsporu dokonce až 40 % spotřeby elektrické energie ve srovnání s běžnými varnými deskami s indukční technologií. Systém citlivých IQ senzorů se stane osvědčeným a spolehlivým pomocníkem, ať už se rozhodnete pro přípravu jakéhokoliv jídla. Senzorová technologie IQcook je na všech čtyřech indukčních varných zónách,  každá z nich má samostatné ovládání. K dispozici  je funkce Heating+ pro udržení stabilní teploty připraveného jídla, takže nehrozí servírování studených pokrmů, když se strávníci konečně sejdou u stolu. Velmi užitečná je také funkce Melting+ pro šetrné rozpouštění a odmrazování, stejně jako možnost okamžitého zvýšení výkonu na každé varné zóně (Powerboost+). Senzorové SLIDER ovládání všech funkcí přesně a rychle reaguje na dotyk prstu, i když je mastný, vlhký či jinak znečištěný přípravou jídel, není tedy třeba stále odbíhat ke dřezu, ani hledat utěrku... Patentovaná funkce SmartSense zabrání přetékání tekutin a připálení – pokud se voda vypařuje z hrnce nebo z pánve, SmartSense automaticky varnou desku vypne, takže se nic nepřehřívá a nepřetéká a odpadá tak únavné odstraňování nečistot z varné desky a drhnutí nádobí. Revoluční IQcook technologie bude k dispozici v sadách nádobí s IQcook senzory připevněnými na poklice, stejně jako v podobě samostatných přídavných IQ senzorů, které mohou být spojeny s jakoukoliv sadou nádobí všech typů a materiálů. Opravdu neuvěřitelně flexibilní novinka!

„Dokonalost a inovativnost designu moderní indukční varné desky se senzorem ovládání vaření IQcook ocenila mezinárodní odborná porota udělením prestižní ceny Red Dot Design Award a zařadila ji tak mezi nejlepší designové produkty letošního roku,“ sdělila Regina Netolická, marketing manager Gorenje.  „Výroba domácích spotřebičů je zralé odvětví, v němž nabídka převyšuje poptávku. Pro společnost naší velikosti je
v soutěži s největšími hráči velmi důležité být jiní. V Gorenje na této snaze stavíme již po mnoho let. Red Dot Design Award je důkazem toho, že jsme byli úspěšní,“ komentoval ocenění generální ředitel Gorenje pan Franjo Bobinac.

Společnost Gorenje se řadí mezi přední světové výrobce domácích spotřebičů. Za šedesát let existence se výrobky se značkou gorenje staly synonymem
pro technologickou dokonalost, výjimečný design a úspornost v každodenním provozu. S úspěchem se prodávají v sedmdesáti zemích po celém světě, i když prioritou zůstává především evropský trh, kam směřuje většina produkce. Dlouhodobým cílem společnosti Gorenje je o
hleduplnost vůči přírodě, což se odráží v každé fázi životního cyklu výrobků – od návrhu, přes výrobní proces, použití ekologicky šetrných materiálů a komponentů, až po snadnou ekologickou likvidaci po skončení životnosti. Společnost Gorenje se soustředí také na design, na výrobě designových spotřebičů spolupracuje se světoznámými designery jako Pininfarina, Ora-ito či Karim Rashid.

Více o designových, technologicky vyspělých a úsporných spotřebičích značky gorenje na www.gorenje.cz

 

Datum:26.09.2012 00:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Proč chtít tepelné čerpadlo

Tepelné čerpadlo je v dnešní době velmi oblíbeným typem a způsobem vytápění. Jak konkrétně nám tedy může pomoci?

Jističe: chraňte se před výpadky proudu a ušetřete peníze!

Na co se při výběru jističe zaměřit a jak poznat, že starý potřebuje výměnu?

Jak si hlídat vlhkost ve výrobních prostorách?

Správná vlhkost je velmi důležitá, a to nejen z důvodu ochrany technologií a materiálů, ale také kvůli osobám, které tam tráví mnoho času.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama