Jameson - Apple
Jameson - Cranberry

Prožijte léto v irském stylu!

11.07.2014 13:00

Jak mohou trávit léto obyvatelé stále zeleného ostrova? Mnozí z nás si tuto otázku položili nad sklenkou té nejjemnější irské whiskey Jameson už mnohokrát. Poznejte na vlastní kůži, jak chutná irské léto přímo u vás doma, a objevte Irsko i z trochu jiného pohledu.

Jako každý rok se léto stává tím nejpříhodnějším obdobím pro setkání s přáteli při tradičním grilování, párty nebo rodinných oslavách. Vždyť teplé večery k tomu doslova vybízejí. Příjemná společnost, báječné jídlo a nezapomenutelné drinky – to je přesně to, na co rádi dlouhá léta vzpomínáme. Každého dobrého hostitele potěší, když své přátele může překvapit něčím výjimečným. Překvapte i vy své hosty osvěžujícími letními koktejly, jejichž základem je kvalitní irská whiskey Jameson.

Irské zlato, jak je také nazývána pravá irská whiskey Jameson, píše svou historii už od roku 1780 a Irové jsou na svůj národní poklad patřičně hrdí. Milióny fanoušků si tato jedinečná irská whiskey získala svojí pověstnou jemností, kterou jí dodává trojitá destilace. Své charakteristické vlastnosti jí do vínku dává také kvalita půdy, příroda, klima a především ještě něco, co nemůžeme okem spatřit, čeho se nemůžeme dotknout, ale přesto to cítíme – irský duch. Díky své výjimečnosti je nejprodávanější irskou whiskey na světě.

Jameson Irish Whiskey si můžeme vychutnat v mnoha podobách – buď samotnou, pokojové teploty – tak nejlépe vychutnáte všechny tóny a jemnosti, nebo takzvaně „on the rocks“ neboli na ledu. Pro milovníky míchaných nápojů přinášíme skvělé a chutné tipy na koktejly osvěžujících chutí a vůní, ve kterých tu nejpodstatnější roli hraje právě nejprodávanější irská whiskey Jameson.

Příprava těchto míchaných nápojů je velmi snadná a ingredience dostupné. Za několik málo okamžiků vykouzlíte báječné drinky, které osvěží nejen tělo, ale i mysl. Vyzkoušejte Jameson Ginger s nezaměnitelnou chutí zázvoru, který se stává opravdovým hitem léta, nebo Jameson Apple s vůní čerstvých jablek. Pro romantické duše, ale nejen pro ně, je tu Jameson Cranberry s lákavou barvou a jemnou chutí brusinek.

Jameson Ginger
Osvěžující koktejl zlatavé barvy, intenzivní neodolatelné vůně a plné lahodné chuti! 5 cl whiskey Jameson vlijte do sklenice na led, přidejte zázvorovou limonádu a promíchejte. Okraj sklenky dozdobte osminkou limety a také plátkem čerstvého zázvoru, který dodá drinku říz.

Jameson Apple 
Lahodný letní drink s vůní našich zahrad! Sklenici naplňte ledem, zalijte 5 cl Jameson Irish Whiskey, doplňte 10 cl jablečného džusu a promíchejte. Drink doplňte kousky čerstvých jablek.

Jameson Cranberry 
Drink jako stvořený pro romantický večer! Stejně jako u předešlého drinku naplňte sklenici ledem, přidejte hlavní ingredienci – 5 cl Jameson Irish Whiskey, doplňte 10 cl brusinkového džusu a řádně promíchejte. Hotový drink dozdobte plátkem citrónu a čerstvými brusinkami.

Pokud se mezi vašimi hosty přece najdou tací, kteří dávají přednost kvalitní whiskey v čisté podobě, nabídněte jim chlouby Irska – prémiové whiskey z rodiny Jameson.

Jameson Select Reserve je vyráběna pouze jednou ročně zcela výjimečným destilačním procesem, aby si uchovala svůj výběrový charakter. Obsahuje vysoký podíl pot still whiskey. Chuť je plnější a sladší a vyniká především ovocnými tóny exotického ovoce. Rozpoznáte v ní příchuť vanilky, která pochází ze zrání v bourbonovém sudu.

Jameson Gold Reserve – přípitková whiskey kritiků. Jameson Gold Reserve obsahuje významný podíl pure pot still whiskey a spojují se v ní desetileté a třináctileté whisky. Sklenka tohoto výjimečného destilátu voní po dřevě, ječném sladu a obilí, se stopami sladkého sherry a mentolu. Následně vás překvapí medově sladká, vzápětí pak kořeněná chuť.
 

Datum:11.07.2014 13:00
Reklama

Captain Morgan vyplouvá

Letošní sezónu startuje svou tour po festivalech obří loď Captain Morgan Port Royal, která nabízí svým návštěvníkům víc než jen bar.

"I love Catalunya!" A jak mají rádi okruh Moto GP ostatní jezdci?

Ready to carve-up Catalunya Monster Energy MotoGP! What the riders think…

Unexpected Summer

Prožijte Austrálií inspirované léto s Nespresso a dopřejte svým chuťovým buňkám zážitek z opačné strany zeměkoule s limitkou ledových káv.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Unexpected Summer

Prožijte Austrálií inspirované léto s Nespresso a dopřejte svým chuťovým buňkám zážitek z opačné strany zeměkoule s limitkou ledových káv.

Chytřejší příprava kávy

Essenza Plus je dokonalým řešením pro milovníky kávy, kteří u svých vzácných chvilek strávených s kávou chtějí propojit pohodlí a styl.

Připlouvá limitka pravého kapitána

Pravý kapitán nepostrádá vlastnosti nové limitované edice Captain Morgan Spiced Gold.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama