Aurora Optima Déco
Aurora Optima DécoAurora Optima Déco

Speciální edice Aurora Optima Déco

09.07.2014 09:00

Tradiční výrobce kvalitních per, italská značka Aurora, přichystala pro milovníky stylu Art Déco speciální edici per nazvanou Aurora Optima Déco. Dekorativní styl 20. - 30. let minulého století se v kolekci per Optima Déco snoubí s již ověřenou kvalitou značky Aurora. Nová limitovaná edice per Aurora bude k dostání v butiku Luxury Office v Pánské pasáži na pražských Příkopech nebo prostřednictvím eshopu www.luxuryoffice.cz

Plnicí pero, roller i kuličkové pero, to vše můžete najít v kolekci Optima Déco. Tělo per je z černé pryskyřice, víčka a doplňky nabízí značka Aurora hned ve třech variantách: stříbrné, zlacené stříbrné a zlacené stříbrné ve stylovém růžovém odstínu. Jednoduché černé tělo skvěle kontrastuje s elegantně geometricky propracovaným víčkem ve stylu Art Déco. Plnicí pera pak mají pro dokonalý pocit luxusu hrot z 14karátového zlata. Kuličkové pero je k dostání od 10 070 Kč, roller od 12 588 Kč a plnicí pero od 19 875 Kč.

O Luxury Office (www.luxuryoffice.cz):
Obchod Luxury Office se zaměřuje na nabídku kvalitních kancelářských doplňků s vysokým podílem ruční práce. Luxury Office od září 2009 provozuje internetový obchod a v červnu 2011 otevřel showroom v Pánské pasáži. V květnu 2013 se v rámci Pánské pasáže přesunul do větších a reprezentativnějších prostor.

Luxury Office je oficiálním zastoupením italské rodinné značky Aurora, která vyrábí psací potřeby. V nabídce má také ručně vyráběné diáře německé značky Treuleben & Bischof, španělské doplňky El Casco, pořadače značky Pardo, fotoalba Leuchtturm či pouzdra na pera a vizitky značky Hammann.

Datum:09.07.2014 09:00
Reklama

Captain Morgan vyplouvá

Letošní sezónu startuje svou tour po festivalech obří loď Captain Morgan Port Royal, která nabízí svým návštěvníkům víc než jen bar.

"I love Catalunya!" A jak mají rádi okruh Moto GP ostatní jezdci?

Ready to carve-up Catalunya Monster Energy MotoGP! What the riders think…

Unexpected Summer

Prožijte Austrálií inspirované léto s Nespresso a dopřejte svým chuťovým buňkám zážitek z opačné strany zeměkoule s limitkou ledových káv.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Nespresso a Designblok 2018

Svět prémiové kávy Nespresso a unikátního designu se opět propojuje během týdne designu v rámci jubilejního 20. ročníku Designblok 2018.

Italské dědictví

Proslulá italská značka Dolce & Gabbana po velkém úspěchu připravuje možnost nechat si ručně personifikovat ikonickou kabelku Sicily Bag.

Vkusný závan Itálie

Jaro připomíná začátek něčeho nového. Po zimě regenerujeme nejen své tělo, ale i příbytky. Nechte zavát italský vánek k vám domů.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama