OMEGA Seamaster 300
OMEGA Seamaster 300OMEGA Seamaster 300

Návrat legendy - Omega Seamaster 300

27.06.2014 09:00

Exkluzivním tipem značky OMEGA této sezony je pánský retro model Omega Seamaster 300. Tyto hodinky byly původně, v roce 1957, navrženy pro potápěče a další profesionály, kteří pracovali pod vodní hladinou. Jednosměrně otočná luneta s minutovou stupnicí, spolu s černým číselníkem, výraznějšími indexy a většími ručkami a čísly dopřály potápěčům nebývalý komfort odečtu času ve špatných světelných podmínkách na souši i pod vodou. Model OMEGA Seamaster 300 se po více než padesáti letech vrací v podobě, která odráží současný technologický i designový pokrok.

Hodinky OMEGA Seamaster 300 o velikosti 41 mm jsou dostupné v v široké paletě variant materiálů - ocel, platina, titan třídy 5ti a 18ti karátové zlato Sedna™. Dvoubarevné provedení doplní nadčasová kombinace titanu nebo oceli a 18kt. zlata Sedna™, jež nabízí zdrženlivý vzhled.

Nejnovější inovace OMEGA v jedné kolekci
Model OMEGA Seamaster 300 má černý keramický číselník, jehož nápisy a prvky jsou ze zlata a paladia. Světlá barva bílého zlata je zdůrazněna patentovaným procesem, jenž zahrnuje úpravu vysokou teplotou, kdy kontury indexů jsou vytvořeny smaltovaným podkladem. Ručky z bílého 18ti karátového zlata a hodinové indexy mají výplně z modře svítícího Super LumiNova. Pouze minutová ručka svítí pro rychlé odlišení zeleně.

Hladká ocel se stupnicí ze slitiny Liquidmetal®
Ocelová varianta se může pochlubit pískovaným černým číselníkem a stejnobarevnou keramickou vložkou lunety, na jejíž minutovou stupnici byl použit materiál Liquidmetal®.

Výrazné 18ti karátové zlato Sedna™
Nejnápadnější variantou v kolekci Seamaster 300 je bezpochyby model s pouzdrem a náramkem z 18ti karátového zlata Sedna™ – exkluzivního materiálu představeného na loňském veletrhu v Basileji. Jejich pískovaný číselník zdobí fasetované ručky ze stejného 18ti karátového zlata a nanesené nápisy z bílého zlata. Minutová stupnice na černé keramické lunetě je u této verze ze slitiny OMEGA Ceragold™.

Kalibr 8400/8401 Master Co-Axial
OMEGA s novým modelem Seamaster 300 hrdě představuje i dva kalibry z nové rodiny strojků vysoké kvality. Kalibr 8400/8401 Master Co-Axial nejen, že nabízí stejnou přesnost, preciznost zpracování a spolehlivost jako jeho co-axiální předchůdci, navíc také obsahuje revoluční anti-magnetickou technologii. To z něj činí jediné hodinky na světě schopné odolat magnetickému poli o minimální síle 15 000 Gaussů a zároveň vodotěsné do hloubky 300 metrů.

Zadní dýnko každého modelu nese gravírování „ANTI MAGNETIC“, „> 15´000 GAUSS“, „Si14“ a podle typu použitého materiálu i údaj o slitině na lunetě „Liquidmetal®“ nebo „OMEGA Ceragold™“. Uprostřed usazené safírové sklíčko nabízí přímý pohled na strojek uvnitř. Kalibr 8400 Master Co-Axial v modelech z oceli, titanu třídy 5 a jejich dvojbarevných kombinací s 18ti karátovým zlatem Sedna™ a kalibr 8401 Master Co-Axial se speciálním zdobením v modelech z 18ti karátového zlata Sedna™ a platiny.

Patentovaná spona s mikroregulací
Náramky všech uvedených časomír jsou vybaveny sponou OMEGA s patentovaným systémem mikroregulace. Ta může být nastavena do šesti různých pozic a umožňuje navlečení hodinek přes potápěčský oblek. Náramek je nastaven rozepnutím spony a posunutím tlačítka na její vnitřní straně na požadovanou délku.

Shodně jako historický předchůdce z roku 1957, i nový typ OMEGA Seamaster 300 má symetrické pouzdro s jednosměrně otočnou lunetou, tmavý číselník se světlými indexy, velkými ručkami a čísly pro lepší čitelnost ve špatných světelných podmínkách. Vodotěsnost zůstala nezměněna a její hodnota je 300 metrů/30 barů. Na všechny varianty se vztahuje čtyřletá záruka.

Na českém a slovenském trhu značku OMEGA zastupuje společnost KVEDU Praha s.r.o., provozovatel sítě Klenotnictví Dušák a monobrandového butiku OMEGA v Praze.

BUTIK OMEGA
Staroměstské náměstí 932/6
Praha 1 - Staré Město, 110 15
Otevírací doba:
Po-Pá: 10.00 - 19.00
So: 10.00 - 18.00
Ne: 12.00 - 18.00
Tel: +420 222 318 862
mobil: +420 601 221 566
E-mail: omega@omegabutik.cz
Web: www.omegawatches.com, www.dusak.cz

SPOLEČNOST OMEGA Švýcarský výrobce luxusních hodinek OMEGA byl založen v roce 1848 a od té doby udává tempo v mnoha oblastech hodinářského řemesla. Hodinky OMEGA byly také první časomírou, kterou měl na zápěstí při vstupu na povrch Měsíce astronaut Dr. Buzz Aldrin. Od roku 1932 je oficiálním časoměřičem olympijských her. Stejná úloha značku čeká na letních hrách v Rio de Janeiro v roce 2016, kam mezi disciplíny bude staro-nově zařazen pro značku OMEGA tak významný sport - golf. Kromě podpory význačných golfových hráčů a legend (nově Rory McIlroy, Stacy Lewis, Sergio Garcia, Michelle Wie, Greg Norman, David Love III) a plavců (Michael Phelps) se OMEGA věnuje i kolektivním vodním sportům. K dalším, mimosportovním ambasadorům značky dále patří astronaut Eugene A. Cernan, herečka Nicole Kidman, hereci George Clooney a Daniel Craig či modelka Cindy Crawford. Značka je spojena také s filmovou postavou agenta 007 Jamese Bonda. Více na www.omegawatches.com.

KLENOTNICTVÍ DUŠÁK bylo založeno Miroslavem Dušákem v roce 1992. V současnosti nabízí ve svých dvou reprezentativních prodejnách (Praha 1, Na Příkopě 17 a Praha 4, Arkády Pankrác) přes třicet renomovaných, převážně švýcarských hodinářských značek a poskytuje záruční a pozáruční servis pro značky OMEGA, Rado, Breitling, Zenith, IWC, Blancpain, Breguet a nově i Jaeger-LeCoultre. Nedílnou součástí nabídky Klenotnictví Dušák jsou briliantové šperky předních zahraničních i tuzemských výrobců včetně vlasní šperkařské kolekce uvedené na trh pod značkou “Klenotnictví Dušák”. Vedle maloobchodní činnosti je společnost od roku 1995 výhradním dovozcem a velkoobchodním distributorem značek OMEGA a RADO pro Českou a Slovenskou republiku. Roku 2000 převzala vedení firmy Miroslava Dušáka dcera Markéta s manželem, panem Zdeňkem Kverkou. Od loňského roku, kdy se naší rodinné firmě podařilo úspěšně otevřít první značkový butik konceptu “OMEGA BOUTIQUE” (Praha 1, Staroměstské náměstí 6) podniká společnost pod jménem KVEDU Praha, s.r.o.
Další informace najdete na internetových stránkách společnosti: www.dusak.cz.

Datum:27.06.2014 09:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Proč chtít tepelné čerpadlo

Tepelné čerpadlo je v dnešní době velmi oblíbeným typem a způsobem vytápění. Jak konkrétně nám tedy může pomoci?

Jističe: chraňte se před výpadky proudu a ušetřete peníze!

Na co se při výběru jističe zaměřit a jak poznat, že starý potřebuje výměnu?

Jak si hlídat vlhkost ve výrobních prostorách?

Správná vlhkost je velmi důležitá, a to nejen z důvodu ochrany technologií a materiálů, ale také kvůli osobám, které tam tráví mnoho času.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama