Limitovaná edice Veuve Clicquot
Limitovaná edice Veuve ClicquotLimitovaná edice Veuve Clicquot

Limitovaná edice Veuve Clicquot

17.06.2014 10:00

I v našem uspěchaném světě přesyceném elektronikou se nic nevyrovná pocitu, když dostanete výjimečný dopis nebo balíček klasickou poštou. Ať už jej netrpělivě očekáváte nebo se jedná o překvapení, chvíle, kdy zásilku držíte v rukou, než ji otevřete, představuje začátek nové cesty. V roce 2014 se značka Veuve Clicquot vydává na svou vlastní novou cestu s limitovanou edicí Clicquot Mail. Kolekce prémiových produktů oslavuje způsob, jakým se šampaňské s proslulou žlutou vinětou od pradávna dostává k miliónům svých fanoušků z celého světa. Limitovaná edice je ztělesněním stylu Veuve Clicquot – počínaje atraktivním balením, které se stane vyhledávaným sběratelským kouskem až po designové detaily v duchu posledních trendů.

Šampaňské Veuve Clicquot poštou i do Čech

Představte si psací stůl v Remeši, živoucím srdci kraje Champagne. Za ním sedí Madame Clicquot, jež v rukou pevně svírá otěže svého podnikání a jediným tahem svého pera rozhoduje o tom, jakým směrem se bude ubírat. Všechny své dodavatele a agenty řídila tato výjimečná žena prostřednictvím poštovní korespondence. Tímto způsobem dokázala plnit přání svých náročných klientů i z těch nejvzdálenějších koutů světa. Díky vlastním inovacím, které kráčely ruku v ruce s inovacemi poštovní přepravy, se jí podařilo splnit náročný cíl – ovládnout svět šampaňského a všechna jeho zákoutí, bez ohledu na to, zda se jedná o New York nebo Sankt Petersburg. Veuve Clicquot nyní vzdává hold tomuto propojení prostřednictvím limitované edice Clicquot Mail.

Šampaňskému domu Veuve Clicquot se podařilo nevídané – do dnešních dnů uchovat kompletní korespondenci Madame Clicquot, která je živoucím důkazem její brilantní mysli, inovátorského ducha a šampaňského nesrovnatelné kvality, které darovala světu. V této korespondenci se například dozvíme, že se na naše území první šampaňské značky Veuve Clicquot dostalo již v druhé polovině 18. století. V březnu 1777 bylo panu Bertoni v Praze doručeno 20 láhví šampaňského. Další dodávky do Čech následují na jaře téhož roku. V roce 1803 společnost poprvé dodává šampaňské do Opavy, Brna a Olomouce a o rok později i do Plzně. Bílé a růžové šampaňské je odebírají místní obchodníci s vínem i několik šlechticů.

Limitovaná edice Clicquot Mail

Kolekce Clicquot Mail zahrnuje tři důvtipně navržené a nepřehlédnutelné produkty: Clicquot Clutch, Clicquot Envelope a VCP Mailbox. Schránka na šampaňské Clicquot Clutch má podobu stylového psaníčka ve tvaru obálky. Je plochá a na jejím reliéfu důmyslně vystupují pouze kontury 75cl láhve šampaňského Veuve Clicquot Yellow Label Brut. Když psaníčko otevřete, odhalí se izotermická kapsa, která udrží šampaňské zchlazené na perfektní teplotu až po dobu jedné hodiny. „Psaníčko“ módně doplňuje sportovní hnědé lemování a poutko na zápěstí i průhledné okénko pro snadnou personalizaci. Doporučená maloobchodní prodejní cena: 1.700 Kč.

Clicquot Envelope má podobu kloubové skládací obálky vyvedené v ikonické žluti tohoto šampaňského domu. Vyniká věrnými detaily a nese všechny charakteristické znaky včetně pečeti Veuve Clicquot Ponsardin ve formě poštovního razítka. Pouzdro ukrývá zlatý hřeb, 75cl šampaňské Veuve Clicquot Yellow Label Brut. Doporučená maloobchodní prodejní cena: 1.250 Kč.

VCP Mailbox pracuje s designem vintage americké poštovní schránky, který pozvedá na zcela novou úroveň. Toto lehké, vroubkované kovové pouzdro září typickou žlutou barvou. Má barelový uzávěr, znovu otevíratelná dvířka a snímatelnou červenou vlaječku, jež oznamuje, že zásilka dorazila na své místo. Schránka je vybavena okénkem pro vepsání věnování. Žlutou barvu doplňuje černý reliéf s názvem značky a pečetí s kotvou. Uvnitř schránky najdeme 75cl láhev šampaňského Veuve Clicquot Yellow Label Brut. Doporučená maloobchodní prodejní cena: 1.350 Kč.

Kompletní trio produktů bude v prodeji od června 2014 ve vinotékách, specializovaných prodejnách a na e-shopech.
 

Datum:17.06.2014 10:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Vaše nová cesta za aromatickými požitky

Průkopník ve světě prémiové porcované kávy vzdává hold zemím, které jsou ve světě kávy legendami, a to novou kávou ze Sumatry.

Skvělé snoubení kávy a ledu

Prožijte chladivé léto s nejnovějšími kávami z řady Nespresso Barista Creations pro ledové osvěžení.

Kávové semináře pro všechny

Inovativní kávové semináře Masterclass online na sociálních sítích. Svou vlastní cestu experta na kávu můžete zahájit z pohodlí domova.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama