Symbol pařížského stylu

Seznamte se s novou tváří kultovní značky Longchamp, Frejou Beha Erichsen. Představuje cool Pařížanku a její svůdnou francouzskou nonšalanci.

Nové návrhářské naděje

Nadcházející pražský módní týden představí řadu návrhářských nadějí i vítěze soutěže Van Graaf Zoltána Tótha či studenta Jana Černého.

Óda na hrdiny New York City

Dynamická kultura New Yorku nedávné minulosti – sedmdesátek, osmdesátek, počátku devadesátek – je výchozím bodem pánské kolekce Louis Vuitton.

Hogan v české metropoli

Světoznámá italská módní značka Hogan v srpnu Praze představí luxusní tenisky a kabelky, spojující sportovní styl s městskou elegancí.

Reklama
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Series 7

Nová reklamní kampaň Louis Vuitton s názvem Series 7 se odehrává v industriálním světě plném syrových prvků a brutálních linií.

V záři Varů

Na slavnostním zahájení letošního ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary zazářily modelka Karolina Kurková a herečka Jana Plodková.

Praha opět ožije módou

Vstupenky na nadcházející edici Mercedes-Benz Prague Fashion Week SS18 jsou nyní v prodeji. Nový Fashion Temple byl oznámen.

Nesmrtelná klasika

Ať už prší, nebo svítí slunce, v ulicích měst, na fesťácích, u vody nebo v lese... buďte sví a originální. Využijte ikonické kousky Levi’s.

Reklama
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
TWITTER
AKCE
22.12.2018

Vánoční LEMARKET 2018

Pražská Galerie Mánes bude od pátku 14. prosince hostit tradiční vánoční akci zvanou LEMARKET. V pořadí již devátý ročník bude otevřen kvůli velkému zájmu hned ve dvou termínech a nabídne i vánoční hostinu.