Exkluzivní kolekce Selected by THE WEEKND, H&M
Exkluzivní kolekce Selected by THE WEEKND, H&MExkluzivní kolekce Selected by THE WEEKND, H&MExkluzivní kolekce Selected by THE WEEKND, H&MČeský DJ a producent Jakub Strach, alias NobodyListen, Exkluzivní kolekce Selected by THE WEEKND, H&M

Selected by THE WEEKND

26.09.2017 00:00

Exkluzivní kolekce Selected by THE WEEKND nabídne tentokrát 18 velmi zajímavých a kvalitních kousků, kterých klíčovým motivem je logo THE WEEKND. Barvy kolekce jsou černá, šedivá, fialová a krémově bílá.

THE WEEKND – INTERVIEW

Jaká byla tvá první spolupráce s H&M?
Bylo skvělé vidět, jak lidé na celém světě reagovali na moji kolekci s H&M. Celé léto jsem viděl, že lidé přijíždějí na moje show a na sobě mají kousky z té kolekce, a právě tehdy jsem cítil pocit komunity, který mám na módě rád. Je skvělé, že jsem vytvořil tento svět skrze H&M, a nadchlo mě pracovat na druhé kolekci. Chtěl jsem to posunout dál, a uvidíme, jak daleko se můžeme zajít.

Můžeme si popovídat o té druhé kolekci s H&M?
Znovu jsem vybral své oblíbené kousky z kolekce H&M a jelikož nastal podzim, zaměřil jsem se na svetry a mikiny. Byl jsem s první kolekcí tak moc spokojený, že jsem se chtěl na těch kouscích ještě více podepsat. Mnohem více jsme si vyhráli s logy a grafikami, miluji ten pocit identity, který kolekcí prostupuje. Tahle kolekce je stejná jako vše, co dělám – jde o správné detaily a celkový dojem autenticity.

Které kousky z kolekce máš nejraději?
Moc se mi líbí baseballová bunda, protože si hraje s myšlenkou Americana. Je skvělé dát kouskům svůj vlastní nápad a tvar. Miluji černou dlouhou parku, protože je tak zdrženlivá, s opravdu přesným designem. Ležérní tvar oversized mikiny je perfektní, a svetry s logem The Weeknd jsou jako nový basicový kousek, který můžete nosit každý den.

Jak by podle tebe lidé měli nosit tuto kolekci?
Bylo tak skvělé sledovat, jak lidé nosili tu první kolekci svým vlastním způsobem. Jakmile se dostane do obchodů, mají to v rukách zákazníci, a já mám moc rád, když lidé vyjadřují svou jedinečnost. Pro mě je důležitý ten kontrast mezi ležérností a smart, a povýšením toho, čemu se říkalo streetwear. Nepřipadají mi oddělené – myslím, že kousky, jako je mikina s kapucí a bomber, jsou nová klasika.

Tuto novou spolupráci jsi oznámil na turné. Jak tě v oblékání ovlivňuje stage?
Hudba je můj život, takže nevidím žádný reálný rozdíl mezi tím, co nosím na jevišti
a mimo jeviště. Pro mě to není o převlékání kostýmů. Jde o to být věrný sám sobě, a cítit spojení s publikem. Proto na koncertě nosím ty stejné mikiny, které nosím i v soukromém čase. Proto se, myslím, tato kolekce tak dobře propojila s mými fanoušky, protože si to s nimi mohu spojit, a oni si spojí mě s tím, co nosím.

Novinku jsi zveřejnil na Instagramu. Jak myslíš, že sociální média ovlivnila módu a hudbu?
Myslím, že se to pojí s myšlenkou komunity. Když mě lidé sledují na Instagramu, stanou se součástí této globální komunity lidí po celém světě, kteří mají stejný pohled. Je to stejné, jako když nosí kousek z téhle kolekce. Více než dříve je hudba o této globální komunitě, ať už je to skladba, kterou posloucháte, turné, na které máte lístek, nebo mikina, kterou nosíte, a která říká světu, že mluvíte stejnou řečí.

Kolekce bude v prodeji online na hm.com a ve vybraných prodejnách H&M od 28. září. Už dnes ji můžete zakoupit v prodejně v Nákupní galerii Myslbek, Praha.

Jakub Strach alias NobodyListen

„THE WEEKND je můj největší idol a vzor.“

Mladý a talentovaný český DJ a producent Jakub Strach, alias NobodyListen, je velikým fanouškem umělce THE WEEKND. Má od něj doma sbírku velmi vzácných kousků a dokonce i tetování XO, což je zkratka hudebního nakladatelství založeného THE WEEKNDem v Kanadě.

Tvé první setkání s tvorbou THE WEEKND?
To bylo někdy v polovině roku 2011, když dal zdarma ke stažení svůj projekt House Of Balloons. Absolutně jsem netušil o koho jde, byl to uplný newcomer, ale ten „sound“ mě totálně dostal. Nikdy jsem nic podobného neslyšel.

Co tě na ní tak zaujalo, co se ti líbí nejvíce?
Určitě jeho vlastní „sound“, který si vytvořil. Jde o spojení R&B/zpěvu s elektronikou. Do té dobý jsem nikdy nenarazil na něco podobného.

První koncert?
Na první koncert jsem jel do Londýna v roce 2012 na Wireless Festival. Hrál ve stanu cca pro 1.500 lidí a byl to jeho první oficiální koncert v Evropě. To ještě vůbec nebyl takový showman, jenom stál u mikrofonu a trochu nervózně zpíval. Skvělý zážitek. Kdyby někdo v té době vůbec tušil, co bude za pár let.

A ty další? Který byl nejvíce TOP a proč?
Nejlepší byl rozhodně jeho první sólo koncert v Londýně v roce 2013. Kiss Land tour. Stál jsem asi 12h před halou abych mohl být v první řadě.

Už jsi měl možnost ho potkat osobně?
Osobní setkání bohužel nikdy neproběhlo. Proběhnul akorát FaceTime mezi jeho kámoši a jim, když byli v roce 2012 v Praze a já jim ukázal svoje XO tetování. Vůbec nechápali, že ho tady někdo zná.

Které období jeho tvorby se ti líbí nejvíc?
Určitě to první tj. Trilogy. Surovost, něco nového, autentičnost.

5 NEJ skladeb od něj?
Na tuhle otázku fakt nejde odpovědět…Všechny?

Tvá sbírka THE WEEKND – co obsahuje, jaké vzácné kousky?
Určitě nejvzácnější kousek je vinyl box set Trilogy. Očíslovaný. Mám číslo 50 z 500 kusů. Očíslovaný je i každý vinyl. Ke všemu tomu mám podepsaný litograph - tento celý set se na internetu prodává za 3 - 5.000eur. Další vzácnost je určitě podepsaný litograph STARBOY, který mi sehnal kamarád z Kanady. A k tomu všemu mám kompletní sbírku LP, CD i plakátů z tour.

Jak se ti líbí nová kolekce H&M Selected by THE WEEKND?
Líbí se mi moc. A to jak design, tak i fakt, že je velmi pohodlná. Můj top kousek je černá mikina s nápisem na zádech. Nosím ji skoro pořád.

Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Jak se správně starat o spodní prádlo

Spodní prádlo je částí oblečení, která je nejblíže naší pokožce. Právě proto by měla odpovídat dostatečné kvalitě a pohodlnost rovněž nezanedbávejte.

Vaše fantazie. Váš Levi´s a Lego

Málokdo miluje kreativitu a hravost, stejně jako nekonečné možnosti individuálních úprav, víc než Levi´s.

Použij svůj hlas s Levi´s

Letošní kolekce s mottem Use Your Voice! se nese ve znamení maximálního sebevyjádření.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama